Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Polecicie sklep zaufany - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Gdzie teraz na zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Wątek: Polecicie sklep zaufany (/showthread.php?tid=4489)

Strony: 1 2 3


RE: Polecicie sklep zaufany - Kolekcjoner899 - 15.10.2024

(18.09.2024, 23:57)Mglus808 napisał(a): Emelka polecam Ci Designer-Chems , poprostu kliknij w baner, masz spory wybór można zrobić fajny miks no i taniej ma niż frc tylko weź droższa wysyłkę

Designer chems wogule się nieodzywa po zapłacie i zamuwienie zamuwienie. Jest wogule cisza jak się do niego.pisze i to chyba jestem wałek i oszustwo. Bo.niewiem co teraz mam robić jak noc się nieodzywa. Pomożecie coś .


RE: Polecicie sklep zaufany - Mglus808 - 15.10.2024

Na e-mail podany przy zamówieni przychodzi tracking tylko zależy jaką wysyłkę wybrałeś droższa czy tańsza


RE: Polecicie sklep zaufany - Kolekcjoner899 - 15.10.2024

Wybrałem wysyłkę droższa z.mozliwoscia śledzenia


RE: Polecicie sklep zaufany - Mglus808 - 15.10.2024

No to na następny dzień jest wysyłka i masz wszystko na e-mailu, jeśli dzisiaj zamawiałaś rano to może wyślą dzis, szukaj info po 16 godzinie

Będziesz zadowolony, a co zamówiłeś?


RE: Polecicie sklep zaufany - Kolekcjoner899 - 15.10.2024

Butinace.mam


RE: Polecicie sklep zaufany - horsii - 15.10.2024

(Wczoraj, 09:31)Kolekcjoner899 napisał(a): Designer chems wogule się nieodzywa po zapłacie i zamuwienie zamuwienie. Jest wogule cisza jak się do niego.pisze i to chyba jestem wałek i oszustwo. Bo.niewiem co teraz mam robić jak noc się nieodzywa. Pomożecie coś .

 w jaki sposób mamy ci pomóc? czekaj i tyle.

 tak działa ten sklep. jest o tym pełno postów napisane, w tym wątku też - że ci goscie którzy tam pracują maja poważne problemy z odpisaniem na głupiego maila. jednym to odpowiada, a innym nie, jedni robią więc zakupy w tym sklepie, a inni nie.  trzeba bylo poswiecic chwilę na poczytanie. teraz pozostaje ci czekać. paczke zapewne dostaniesz, ale co do maili zwrotnych nie byłbym taki pewien.


RE: Polecicie sklep zaufany - Bogdan Boner - 15.10.2024

Jak nie wiesz co masz robić to się rozbierz i ubrania pilnuj. Cierpliwość to wielka cnota.


RE: Polecicie sklep zaufany - Kolekcjoner899 - 15.10.2024

(Wczoraj, 15:33)horsii napisał(a):  w jaki sposób mamy ci pomóc? czekaj i tyle.

 tak działa ten sklep. jest o tym pełno postów napisane, w tym wątku też - że ci goscie którzy tam pracują maja poważne problemy z odpisaniem na głupiego maila. jednym to odpowiada, a innym nie, jedni robią więc zakupy w tym sklepie, a inni nie.  trzeba bylo poswiecic chwilę na poczytanie. teraz pozostaje ci czekać. paczke zapewne dostaniesz, ale co do maili zwrotnych nie byłbym taki pewien.

Po paru dniach oczekiwania w końcu odpisał i paczka nadana już jest jest ulga że wogule paka wysłana już jest


RE: Polecicie sklep zaufany - Inferno - 15.10.2024

No widzisz , tak jak Horsii napisał ten sklep tak działa .
Ja z nim nigdy problemów nie miałem ale to było rok temu. Asortyment jest ciekawy co by nie mówić.


RE: Polecicie sklep zaufany - Martin - 15.10.2024

Polecam flighta wszystko powinno być git.