Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Kwetiapina - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Kwetiapina (/showthread.php?tid=4625)

Strony: 1 2 3 4


RE: Kwetiapina - horsii - 05.10.2024

100 mg kwety i on idzie cos robic zamiast pierdolnać w łóżko
Albo musisz mieć pojebaną tolernacje na te specyfiki, albo masz coś z wątrobą
ps. 
Olanzapina to gówno, i wsadziłbym skurwiela który to opracował do gułagu. Nie ma nawet co porównywac kwetiapiny (ktora jest naprawde rozsadnym przeciwpsychotykiem) do takiego ścierwa jak olanzapina.


RE: Kwetiapina - Inferno - 06.10.2024

horsii żebyś wiedział. Mam wyjebaną tolerancję w kosmos. Mogę zajebać tego tak jak dziś przez cały dzień 350-400mg Kwety i jakieś 1000mg Pregaby i tylko alko się najebałem pospałem 2h i już nic nie czuję dalej. Znowu teraz wziąłem 75mg 3 tabletki i 300mg Pregaby i wątpię że zasnę.

A i nie porównuje Kwety do Olanzapiny tylko w kontekście suchości w ustach, o to mi chodziło.
Masz rację Olanzapina to skurwiałe gówno po którym człowiek się czuję jak by młotkiem w łeb dostał.


RE: Kwetiapina - horsii - 06.10.2024

Ja pierdolę  Podobno kultowa  To ile ty to bierzesz? Tej kwetiapiny. Jak długo, itd.

Ja po 50-75 mg robie sie już elegancko senny i składam sie do łózka, wiadomo że jak dłużej biorę to ten efekt robi sie slabszy, a efekt nasenny kwetiapiny to glownie sprawa jednak agonizmu receptoró histaminowych. 


Olanzapina to jest jakaś porażka. Ja po 20 mg potrafiłem spać po 14-16h na dobę i tylko wstawać zjeść półprzytomny z zamknietymi oczami. Wiadomo że z czasem ten efekt maleje ale no bierz to kurwa dłużej niż 2 tygodnie... ja na szczescie nie musiałem bo nigdy w """placówce zdrowia psychicznego"""  nie przebywalem dluzej niz 2 tygodnie. 
To nie jest środek do leczenia czegokolwiek tylko do pacyfikowania ludzi po prostu, na przykład w szpitalach psychiatrycznych wlasnie.


RE: Kwetiapina - voice.of.voiceless - 06.10.2024

Inferno sprawdzałeś dawki minimalne kwetiapiny bez mixów? jak sama kweta się sprawdza? bez pregaby można odstawiać benzo, z samą kwetiapiną?


RE: Kwetiapina - Inferno - 06.10.2024

horsii ja to biorę jak leci, nawet jak gdzieś wychodzę tak jak dziś na grzyby to przed zajebałem 100mg i 600mg Pregaby, później poszedłem na małą imprezkę to przed zajebałem 100mg Kwety i 300mg Pregaby, najebalem się piwem i miałem przy sobie 3 tabsy Kwety oraz 4 Pregaby , 1 Kwety oddałem i 2 Pregaby czyli zjadłem następne 50mg i 300mg Pregaby.

Teraz zajebałem 50mg Kwety i 300mg Pregaby i zaraz chyba zajebie następne 50mg bo wątpię że zasnę.

Co najgorsze? To że nie brałem ani tego ani tego przez ponad rok. Od Listopada 2023.
I dalej nie robi to na mnie wrażenia.

Podobnie jak Benzo i leki na sen.
Kiedyś po 2 zolpidemach urywało mi film a teraz wale 3-4 i latam świadomy. Przejebane Podobno kultowa

voice.of.voiceless wiesz co, fajnie się czuję po tym mixie. Nie powiem Ci jak działa sama Kweta bo brałem samą w 2021 roku z Trittico i powiem tak: po 1000mg na raz oraz 5 tabsach Trittico gadałem ze ścianami.

Ugotowałem nawet spaghetti 🍝 dla osób których nie było u mnie w domu.

Ale wracając do tematu odstawiania Benzo to na pewno pomaga. Ja powiem tak, jestem Benzo-świrem ale nie mam jakiegoś głodu na Benzo nawet jak bym nie miał tej Kwety i Pregaby. Jedynie co to piwko bym strzelił na codzien. 
Ty brałeś Kwete kiedyś? Jak u Ciebie tolerancja z nią?


RE: Kwetiapina - martio_vp - 06.10.2024

Sprawdź sobie wątrobę. Możesz mieć po prostu obciążoną. Ten lek mocno wali po wątrobie.
Tobie go przeciwpsychotycznie nie przepisali bo masz 25, więc o tym dlatego nie pisałem. Twoje dawki są na sen i na depresję jako dodatek do SSRI SNRI itp


RE: Kwetiapina - Inferno - 06.10.2024

martio_vp lek 25mg. Został wypisany bo ja chciałem 25mg a nie 100mg a mogłem dostać i teraz żałuję.

Ja sam sobie wybrałem Pregabaline 300mg i ten Ketrel, ja idę do lekarza to mówię mu co potrzebuje a nie co mi dolega bo ja sam wiem, że to mi pomoże przy śnie.

Oczywiście, że też mówię mu czasami co mi dolega ale chodzi głównie o to, że jeśli powtarza się problem - a pomogły te i te tabletki to mówię żeby dał to.
Mam zajebistego lekarza Smile

Czasami mówię żeby dał jakieś Benzo, ostatnio clony dostałem ale teraz przerwa z 1.5 miecha. Dlatego wziąłem to.

Dzięki, sprawdzę wątrobę już od dawna mam to w planach i nawet niedługo też na gastroskopię idę Smile


RE: Kwetiapina - martio_vp - 06.10.2024

Pregabalina jest narkotyczna, dobra na stany lękowe. Bupropion 300, lamotrygina 100/100 i tritico 150mg xr i 75mg cr na noc. Nie będzie Cię do używek ciągnąć, uspokoisz się i zaśniesz. Taki zestaw przetestuj.


RE: Kwetiapina - Inferno - 06.10.2024

Żebyś wiedział że spróbuję tego mixa.
Dzięki za podpowiedź.
 Ja jak wrócę z 🍄 to wygoogluje co to za środki te pierwsze dwa. Bo powiem szczerze, że nie do końca wiem jak działają. Pozdro


RE: Kwetiapina - voice.of.voiceless - 06.10.2024

Inferno ja bralem może z trzy razy kwetiapine do browarów, ale nie był to jakiś fantastyczny mix, piwo jak dwa siekało i mocno sedacyjnie, więcej jak 200mg nie wrzucałem