Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
ch*m-co***bo.x** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Nieuczciwe sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: ch*m-co***bo.x** (/showthread.php?tid=4682)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: ch*m-co***bo.x** - Epsiakos - 13.10.2024

Reklama z hajpa już znikla ? Przecież dopiero co ja chyba wykupił 🤣


RE: ch*m-co***bo.x** - kot_kreskowy - 13.10.2024

Epsiakos 
Albo ktoś go trzasnął że to żaba lub duch, albo już zdążył kogoś wyjebać.


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 13.10.2024

Trzeba było wyjebek nie robić . Teraz lot na Majorkę zapamięta do końca swojego życia. XD


RE: ch*m-co***bo.x** - aleksander37 - 13.10.2024

Witajcie witajcie
jezeli chodzi o ten sklep to ja tez mega uwazam ale do tej pory nie mam zadnych zastrzszezen 
1 Akcja samplowa ktora byla na maila pomomo ze dokonalem zadnej platosci to dotarly do mnie sample NEPA oraz 3CMC tak mi sie wtydaje bo nie byly oznaczone 
2 pierwsze zamowienie(pomimo problemu zmojej strony zle wplacilem kase za malo i gdzie indziej)wszystko dotarlo bez problemowo mimo ze zaplacilem mniej pieniedzy to dostalem pelna gramature 
10 NEP tak wyglada
[Obrazek: 20241013-210612.jpg]
Co moge powiedziec BARDZO DOBRY NEP jak na zdjeciu male krysztalki i proszek 
Sniff male wegrze dzialaja bardzo dobrze nie mialem wagi wiec robilem na oko ale proponuje zaczynac malymi dawkami 
VAPO jak dla mnie najleprza forma super sie topi dzialanie natychmiastowe 
OGOLNIE MEGA POLECAM
AMF probka wyglada tak

[Obrazek: 20241013-210910.jpg]

Sorki ale tyle zostalo nie zrobilem zdjecia na poczatku MEGA dobra KRAJOWKA 
wyglad jedna zbita sucha gruda dzialanie oceniam tak na 80 procent mozliwosci ale moje zdanie nie bedzie dokladne bo bylem kilka dni na ostrym melanzu
Ogolnie MEGA POLECAM TEN SKLEP (sam jestem nieufny sami wiecie jak jest)jak narazie sa FRONTEM DO KLIeta jestem MEGA ZADOWOLONY I ZASKOCZONY mozna sie zajebiscie dogadac sa do wyboru dwie metody pakowania jedna za 30 zl normalna i za 60 zl extra ona sie rozni tym ze zakupy sa mega schoane 
w tym tyg bede pobieral inne ciekawostki bede wam wszstko recenzowac 
Pozdrawiam VENDORA orazFORUMOWICZOW!!!


RE: ch*m-co***bo.x** - Inferno - 14.10.2024

aleksander37 nie wiem ile i czego Wam nadawali (mówię też o olenucki) który na PW rozsyłał wiadomości jak to bardzo zaprasza na ten sklep ale skoro nie stać ich na reklamę to nie reklamujcie ich chociaż w taki sposób.

aleksander37 widać jak mega uważasz, wpłacasz kasę cholera wie gdzie i mówisz jak to Ty nie uważasz. Ciekaw jestem jak "nie uważasz" to co robisz. Bo jak to jest dla Ciebie takie mega uważanie to ja Ci współczuję.

Dla mnie to już jest spalony sklep cokolwiek by nie miał na stanie. Niby mają krajóweczke kosior a nie stać ich na reklamę?

Mówienie, że to frog czy duch to też takie pierdzielenie, nawet się nie spodziewacie a niedługo jeden z nich może być w partnerach już.

Co to za sklep co wysyła sample albo co to za recenzent za dychę to sami nie wiedzą co to było? NEP i 3cmc CHYBA bo nie były oznaczone? No kurwa.


RE: ch*m-co***bo.x** - Heluuupiarz - 14.10.2024

buhahahah pakowanie srednie za 30 zl i lepsze za 60zl ? co to kurwa mac byc, albo bhp na 100% albo niech wypierdalaja bo kogos jeszcze wjebie na mine !!


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 14.10.2024

Heluuupiarz Serio wyjebał do ciebie z czymś takim? Gość ma widać nie równo pod kopułką.


RE: ch*m-co***bo.x** - Inferno - 14.10.2024

Lifeisbrutal przecież to aleksander37 napisał przy samym końcu


RE: ch*m-co***bo.x** - Lifeisbrutal - 14.10.2024

Inferno Aaa, okej nie zwróciłem uwagi.


RE: ch*m-co***bo.x** - kot_kreskowy - 14.10.2024

Tego extra pakowania to bym akurat tak nie hejtował.
Kto brał udział w akcji samplowej rccartel, wie o czym mówię 😉