Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 (/showthread.php?tid=6674)

Strony: 1 2


RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - DarkSonia - 08.05.2026

miałam... ale akurat wspominam go sobie dobrze haha  Big Grin


RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - Konrad Curze - 09.05.2026

Jakim cudem można dobrze wspominać wypadek samochodowy?


RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - DarkSonia - 09.05.2026

takim że;
ma się w w to wyjebane
wypadek jak wypadek... ot atrakcja w ciągu dnia...
akurat po zajebistej kłótni z byłym
akurat się... wtedy pogodziliśmy  Big Grin
sam wypadek był częścią spierdolonego dnia, który koniec końców sprawił że dzień był dniem zajebistym, zamiast spierdolonym


RE: Miałeś kiedyś wypadek samochodowy? 20/04/2026 - kurvvisko - 28.05.2026

Jak byłem w podstawówce to jadąc na wycieczkę szkolną wjechał w nas pędzący samochódz którego kierowca zmarł na miejscu.
W tym roku jadąc na rowerze typ na pasach ruszył (ja się rozglądałem czy stoją) i odbiłem się od niego nogą.