Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post (/showthread.php?tid=771)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Demilich - 02.10.2022

Przecież ja zamawiałem korek analny z easytoys a tu ktoś zrobił sobie jaja i wysłał mi narkotyki... I co ja sobie teraz wsadzę w dupę?


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 07.10.2022

Ilez mozna walkowac ten temat. Wystarczy posluchac jak to wyglada.



RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - kot_kreskowy - 07.10.2022

To już nawet zioło rośnie w paczkomatach?
No niebywałe, niebywałe...😎


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Kajabuza - 07.10.2022

(02.10.2022, 18:58)DwDPzN napisał(a):
To zależy, ja akurat mam taki, że mogę parę kółek zrobić bez podejrzeń
Jedna koleżanka z FO ma taki, że od razu za nim anakondę wali na zbicie ciśnienia. 🤣❤️
.
Tak a propo. Po sortowniach chodzą parami to znaczy psy z psami. 🤠



RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Szatan69 - 07.10.2022

Policja nie jest glupia i pewnie nie jeden konfident zdradza opisy gołębi. Tez jakos malem ostatnio dziwne akcje z psami ze jezdzily ale na sztywno nie wydygalem wiec nie podbili do mnie. Jezdza kurwy i to akurat jak golebie laduja. Trudno trzeba znać ryzyko ja tam na puche jak by co jestem gotow a ty ?

Beniu dobry i prawdziwy filmik na ten temat. Jak nie maja dowodów nic nie przybija mi kiedys mdma z darka  zatrzymali w warszawie nie mieli dowodow sprawa umorzona a paka na adres byla zamowiona na chate xD.


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 07.10.2022

Przypomne tylko, ze w Polsce, jak jest podejrzenie co do zawartosci paczki na skutek kontroli w sortowni, taka paczka podlega zatrzymaniu i sprawdzeniu. Nie ma mozliwosci wydania takiej paczki do doreczenia. Co wiecej, jak z danej partii jedna paka wpadnie a reszta jest juz w doreczeniu, to wszystkie paczki zostaja zawrocone z doreczenia i np. nie da sie jej odebrac z paczkomatu. Wydanie takiej paczki byloby wprowadzaniem zakazanej substrancji do obrotu - za to jest paragraf. Policja lapiaca ludzi pod paczkomatami obserwuje nie paczkl a ludzi, co do ktorych istnieje podejrzenie, ze moga odbierac cos podejrzanego


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Kajabuza - 08.10.2022

Beeniepatu podejrzenie na jakiej podstawie? Wyglądu? Czy faktu, że w paczkomacie znajduje się przypalony racuch i czekają na odbiorcę? 🤔 Zastanawia mnie czy psiarnia robi takie akcje typu wywęszy temat, ale paka leci na regały i jest pułapka na Szczurka. 



RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Beeniepatu - 08.10.2022

@"Kaja Buza" podejrzenie z powodu wyswietlonego delikwenta, obserwacji osob, co do ktorych prowadzone sa czynnosci, lub zwyklych czynnosci patrolowych. Nie ma mozliwosci "wyweszenia tematu" i puszczecnia paczki. Policja tym samym popelnia przestepstwo. Nie ma w polsce mozliwosci stosowania prowokacji. Zdarza sie to tylko w grubych sprawach, gdzie zgody sa z samej gory. I nie dotycza zamawiania paczki i odbioru jej w paczkomacie. Wspomne tylko, ze jak policja ma cynk o np. przemycie kokainy, to przejmuje kontener a nie czeka w porcie kto przyjedzie kontener odebrac. Tak jest tylko na filmach


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - kot_kreskowy - 08.10.2022

To była czysta podpierdolka, nic więcej. Pochwalił się koledze, a kolega załatwił resztę.
Jebnięci konfidenci.


RE: Zatrzymanie przez policję odbierającego paczki od in post - Kajabuza - 08.10.2022

WNIOSEK:
Jak po pakę do paczkomatu to np.
- w ekstrawaganckim gajerku (można zastosować dodatki typu piękna kobieta na szpilkach)
- w stroju staruszki która powolnym krokiem truchta o lasce w stronę skrzynek 
- w stroju klauna z McDonald`s. (No kurwa. Kto będzie podejrzewał klauna z McDonalds'a?) 
Suchar się Przypomiał autorski. 
Ulubiona restauracja Magdy?
MAGDOnalt 🤣🤣🤣