Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

Piątą wode po kisielu jadłeś a nie hexen.
Ktoś kto twierdzi że jadł Henryka i nie zrobił na nim wrażenia, miał szit a nie hexen albo po prostu łże jak pies.
Hexen to jest top pod względem mocy, niektóre jego sorty(szczególnie tuż przed samym zniknieciem z rynku) zjadały nawet alfę pihp czy php a jedyne co w zyciu jadłem mocniejszego to apvp duchowa i HEPtedron od starego Synthetics.

Nie wiem co Ci się w głowie ubzdurało ale nie masz racji z tym co piszesz.
To jakiś błąd poznawczy, błąd w matriksie.

(21.09.2024, 17:44)Mglus808 napisał(a):
Jeszcze tylko dodam że „koty” kiedyś hex mieli ewentualnie na przystawkę o ile ktoś miał fetysz brudzić sobie tym nos, więc nie wiem z jakiego powodu się tak nazwałeś, byc może poprostu lubisz kotki. Żaden kot którego znam naprawd nigdy w życiu nie zachycal się hexem

A to, to nawet nie wiem jak skomentować... Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Czyli w twojej teorii końcówka hexa była najlepsza tak ? A czym się różniła od tego co było poprzednio przez cały czas ? Może to właśnie Ty na tej „końcówce” zasmakowałeś czegoś innego a myślałeś że to hex i teraz gloryfikujesz nie tą substancje co trzeba ? 

Śmieszne trochę że tak mówisz, hex nie był i nigdy nie będzie lepszy od alfy. Też co dla Ciebie znaczy lepszy ? Poprostu alfa jest aktywniejsza mocniejsza. Nie wiem może gwiazdy na niebie ulżyły się jak miały, zadziałał jakiś złoty ciąg liczb lub kształtu materii i podziałało na twoje receptory jakoś nadzwyczaj mocno 
Kłócić mógłbym sie jedynie o to czy mdphp mdpv czy a pvp które jest mocniejsze ale jak tu porównywać hex ?? W ogóle nie jego liga  Undecided oj zawiodłem się nie wiem czy to jakieś lokowanie produktu czy co ale z hexa robicie króla stymulantów i aż boli jak się to czyta

Chyba jeszcze moc promocji predatora działa z tymi piosenkami o hexie  Big Grin


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

Bo to jest król stimów😎

Ponadto niczego nie gloryfikuję.
Lubiłem zarówno alfę jak i hexen.
Po prostu stwierdzam, że niektóre sorty hexenu bardziej i mocniej klepały a niżeli pihp czy php i mówię tu o dostepnych na tamten moment sortach.
Nigdzie też nie napisałem żeby coś było lepsze/lepszej jakości, po prostu był mocniejszy i tyle.

Zresztą hexen inaczej działa a niżeli alfa więc wybór która substancja jest lepsza to czysto indywidualny wybór.
Nie da się jasno określić co jest lepsze bo to zależy od danej jednostki, gusta wszak różne są, prawda?


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Hexen miał swój urok szczególnie najczystsze jego formy. Gusta są różne ale organizmy mamy podobne i tu jasno można porównać moc gdzie alfa jest aktywna w bardzo małych dawkach kilku mg a hex w kilkudziesięciu więc  mocno przesadziłeś


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

Naucz się czytać.
Napisałem wyraźnie pihp/php a ty jak wół z klapkami na oczach pierdolisz o pvp.

Zresztą nawet pvp kilka miligramów (jak piszesz) chuja tam grzeje, tak samo trzeba 50-tke wrzucić conajmniej a i tak waliłem 10 razy większe dawki.


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Serio albo bardzo słaba Alfę waliłeś albo upierasz się tak poprostu przy swoim. Sprawdz to gdzieś poprzyj czymś oprócz swoich przekonań. A php ma takie samo dawkowanie jak a pvp więc nie wiem co to za różnica według Ciebie. 
Ja mówię według swoich przekonań i odczuć dotyczących tych substancji, tak samo mówią wszystkie źródła naukowe czy forumowe. Obie te substancje są znane już bardzo długo i dawkowanie jest również znane.. 
Dawkowania nie sprawdza się na obiektach które są w ciągu od kilku lat  Big Grin ja rozumiem że można być czymś przeżartym ale to są twoje prywatne sprawy i odczucia dlatego mówisz że lepszy jest hex i nic do tego nie mam ale jeśli chodzi i moc to alfa jest królową i hex nie ma podjazdu, no sprawdź sobie poprostu jakieś legitne źródła z dawkowaniem i proszę udostępnij tu dla dobra ogółu


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

Weź odstaw dragi bo już mózgu nie masz tylko sieczkę


RE: Czy Hexen wróci ? - smakosz - 21.09.2024

Waliłem chyba większość sortów hexa i tak samo alfe pvp czy pihp i jak ktoś pisze że hexen ten w igłach nie robił na nim wrażenia to pewnie jest przećpany albo gada głupoty allbo kozaczy. Nepem niektórzy się podniecają a on nie ma podlotu do prawdziwego hexa


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Oj dobrze dobrze swój świat macie z tym hexem, nie będę wam go niszczył


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

To jest jakiś troll albo debil, w dodatku notoryczny klamca i zmyślacz.