Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: NEP - Opinie o produkcie - wwojtuss - 26.08.2023

olancucki 
no tak, nora i dopa szybko zapominaja o tym, jak bardzo byly palone przez ketony, w przeciwienstwie do serotoniny, wiec to nic dziwnego ze po paru dniach bez wdupcania nagle czujesz nawrot mocy, z pustego to nawet salomon nie naleje




[nie ze jestem czepialski czy nie mam swojego zycia (w sumie to trudno sie tym nie interesowac w jakims stopniu, skoro nonstop na forum o dopach opowiadasz o szczegolach ze swojego zycia prywatnego z jakiegos powodu), nie wiem tez czy "uwielbiam z nim pracowac" jest napisane doslownie czy w przenosni, jako po prostu uzywanie go, ale niedawno jeszcze pisales ze nie cpasz w pracy, mam nadzieje ze dzielnie trzymasz sie postanowienia]


[Obrazek: obraz-2023-08-26-060837364.png]


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 26.08.2023

Ciekawi mnie to że organizm tak różnie się zachowuje pod wpływem bodźców, czynników w jakimś stopniu to da się leciutko podkręcić nepikiem.
wwojtuss Twoje komentarze są dla mnie na wartość złota. To że poświęcasz mi czas i przypominasz o tym o czym ja nie mam czasu myśleć to jest czysta dobroć i bardzo to cenię.

wwojtuss nigdzie mnie w pracy nie chcą i wszędzie powtarza się to samo traktowanie jak człowieka drugiej/trzeciej  kategorii, ja i tak niezmiennie szanuję innych. Z tym się trzeba urodzić?
Różne sytuacje, nie chciałoby mi się czytać książki o patologii dlatego tego.chyba nie zapamiętuje jako złych wspomnień. Ciężko mądrze postępować bo tych ludzi nie da się poznac. Patologia... Cytuje z podręcznika.


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 26.08.2023

To ile dni w tygodniu umiesz z tym pracować, skoro tak uwielbiasz olancucki  bo ja po dwoch dniach na nepie padam na pysk i wydupcony sie czuję.
No ale jak uwielbiasz to spoko, byle do renty xD


RE: NEP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 26.08.2023

Na wstępnie zaznaczę, że stimy to kompletnie nie moja bajka. Dostałem w samplu szkoda było to wyrzucić poszły małe testy. 
Dawkowanie zaczynałem w granicach 20/30 mg sniff
Aplikacja nie jest w żaden sposób bolesna , spływ delikatny. ( uważajcie jak wciągacie może brzmieć to kosmicznie ale jak spłynie wam szybko  prosto do gardła to można mieć odruch wymiotny XD). Działanie czuć już po paru minutach w pełni odczuwalne po około 10 min.
Do ogólnych objawów należy skupienie, lekkie pobudzenie w dzień, noc jest przejebane kiedy trzeba spokojnie leżeć a  nie idzie. O spaniu można zapomnieć ostatnia dawka była przyjęta gdzieś  po 23 sen dopiero o 7 rano. Przypływ myśli po tym nepie jest bardzo duży ( nie są to żadne negatywne myśli, idzie to w stronę żeby coś porobić a nie siedzieć na dupie nic nie robiąc)
Lekko zapycha nos po któreś kresce z kolei. Na sam koniec jeśli ktoś jest takim " lajfikiem" w stimach jak ja a ma wybór pomiędzy hexem a nepem czy innym stimem to nep będzie okej. 
Żadnych schiz nie doświadczyłem a na stimach u mnie  to się zdarza


RE: NEP - Opinie o produkcie - Kajabuza - 26.08.2023

(21.08.2023, 09:21)baskabarbara napisał(a): Kajabuza czym się objawia, że źle na Ciebie działa ? Poza tym jak mixowales z 3cmc to nie powinno być mniej 3cmc + nep, a nie więcej ?
Sam NEP działa na mnie tak, że jestem najzwyczajniej w świecie poschizowany. Tzn. W takim znaczeniu, że zamiast spokojnie zająć się spędzaniem czasu w przyjemnym stanie zaprawiam się jakimiś głupotami. Przykład: libido wywalone, mam ochotę odpalić XXX 😎, a całą noc wydaje mi się, że ktoś mnie podgląda, że nie jestem sam, że ktoś mnie śledzi itd. 

Ale to wina nie NEP'a tylko mojej głowy. Dla przykładu marihuana, chodźby najdelikatniejsza odmiana po jednym buchu robi mi to samo, więc to problem mojej głowy tylko i wyłącznie. Lata ćpania robią swoje.

3CMC (mój ukochany RC nr 1.) + NEP tak jak pisałem w proporcji więcej CMC, trochę NEP, nie ma się czym chwalić, ale waliłem wtedy IV ten mix i jeśli miałbym znaleźć teraz jakieś wyjaśnienie dla cudowności tego mixu, to myślę, że CMC pokonywało ilością moje negatywy NEP'a i dawało połączenie działania 3CMC plus pozytywy NEP'a.

W każdym razie polecam spróbować tego mixu.


RE: NEP - Opinie o produkcie - baskabarbara - 26.08.2023

Kajabuza dziękuję za tak wyczerpują odpowiedź. Przykro trochę to słyszeć. Mam nadzieję, że kiedyś to minie. Przykro szczególnie, z mój kolega miał tak samo i niestety nie skończyło się to dobrze. Głównie dlatego dopytywałam. Oby mnie to nie dosięgło, jak narazie nep od Duszka działa na mnie bardzo dobrze, bo po tym od Słonia tak miło nie było.


RE: NEP - Opinie o produkcie - daberhere - 27.08.2023

Apropo nepa od duch  zaopatruje się w dietę właśnie tylko nep i od ok 4-5mies systematycznie ten sam sort 11/10 przez to odst.jebanegol* władka.A nepa nie wiele trzeba mi,nie codziennie.Polecam od początku jak biorę ten sam odczynnik cudo 11/10.


RE: NEP - Opinie o produkcie - baskabarbara - 28.08.2023

KiszczaK też jestem tego ciekawa. olancucki odpowiesz nam jak teraz to wygląda ?
olancucki ja się pytałam czy w pracy jesteś czysty czy znepowany  Rolleyes ostatnio mało się udzielasz
olancucki detox zawsze tak działa na początku. 3maj się ciepło to minie. Obyś wytrzymał i się nie podłamał  Wink


RE: NEP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 29.08.2023

jadlem mnustwo nepow ale ten skurczybyk jest najlepszy


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 29.08.2023

baskabarbara NEP jest ten sam bo pytałem, ale jest genialny
baskabarbara 
Aktualnie czysty niestety. Śpiący, zdezorientowany, nie mogę się skupić i ciągle palę fajki.
baskabarbara na szczęście do piątku bo dyszka wleci, ale dziękuję bardzo.
Mam trzy dni ciężkiej próby, a potem już z platka. Oby tylko sztuka nie leciała w dzień a 300mg.