Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 29.12.2023

KoneserTanichWin 
Żeby zrobić powtórkę z testu, to trzeba mieć receptory z tamtego okresu  Podobno kultowa

[Obrazek: Polish-20231229-205450373.jpg]


Kurwa, jak ja żałuję, że nie mogę poczuć tej euforii... 



Ano dlatego Koteczku boś ćpun pierdolony i zrobiłeś swoim receptorom jebany holocaust...
Podobno kultowa

Taaaaa...😮‍💨
No cóż, może i nie poczułem eufo, ale stymulacja była wspaniala😎
Zajebista trójeczka, podnosi libido i kutangę do góry.
Zarzucana w miksie z pvp to jest sztos.
Wydaje się lepsza od poprzedniczki.

Duże polecanko❤️👍


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - GlasshanD - 29.12.2023

Holokaust .. !! hahahaaaa jakież to trafne i prawdziwe czego samemu  doswiadczam ostatnio calym sobą . Podobno kultowa
Btw. Mimo calego tego niebozego emocjonalnego deficytu niebawem yrza bedzue stestowac powyzszy wynalazek ale tym razem łyżeczką nie chochlą Podobno kultowa


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kiertnik82 - 09.01.2024

Testowałem to 3cmc (cola) przed sylwestrem. Kolor taki jak na zdjęciu, wyglądem przypomina bursztyn. Dawka jaką przyjąłem sniffem to około 150mg. Wchodzi dosyć delikatnie jak na 3cmc i nie ryje mocno zatok jak pisali poprzednicy. Działanie rozpoczyna się po około 5 minutach od aplikacji, nie mam w zwyczaju mówić, że 3cmc daje euforię, ale  tutaj robi się naprawdę błogo, przyjemnie, euforycznie. Poczęstowałem również dwóch znajomych, którym także 3 cmc cola bardzo przypadła do gustu. Seks po coli jest bardzo przyjemny (libido up) tylko trzeba się mocno postarać, żeby skończyć, ale to normalna sprawa. Na plus jest to, że jakiegoś większego problemu z erekcją nie doświadczyłem. Stan ten utrzymuje się około godzinki, potem poleciała poprawka w podobnej dawce i działanie wróciło z podobną mocą. 

Jak dla mnie jest to bardzo dobre 3cmc i do tego w bardzo dobrej cenie, które działaniem trochę się różni od innych trójek - jak dla mnie jest tutaj przewaga euforii, speed też występuje, ale mimo wszystko bardziej człowiekowi jest błogo, przyjemnie po tej trójce Smile Tolerancje na b-k mam małą, testuje zazwyczaj coś raz (w okolicach 2g jedzone) na 2/3 miesiące.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 17.01.2024

Mała aktualizacja do opinii z dnia 19grudnia;
 Z tamtego worka część otrzymał kolega odemnie i opowiadał, że ładował to wraz z koleżanką i po aplikacji koleżanka ni to z gruchy ni z pietruchy zaczęła się pchać na gałąź😎

Info o podnoszeniu libido potwierdzone.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Twilight Sparkle - 18.01.2024

Panie Kocie, nikt tak nie potrafi narobić smaka jak pan xDDD


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Bam - 27.01.2024

smakowalem to przed sylwestrem i najciekawszy byl w tym ten kolor i smak Smile ale mogloby byc mocniejsze Smile


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - KiszczaK - 28.01.2024

Pierwszy rzut z kolekcji od duch a to było 3cmc cola, i stwierdzam że jest w miarę dobry i klepnął bardzo przyjemni.
Ehforyki to nie moja bajka ale samopoczucie relaksujące.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 01.02.2024

Niech ktoś wrzuci dobre fotki produktu. Chcę sobie zobaczyć.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - drpepper - 02.02.2024

Nie mam zdjęcia. Ale mogę Ci opisać.
Kryształ lekko brązowy/kawa z mlekiem. Łatwo się kruszy, bryłke 3g można rozgnieść palcami przez samarke na krystaliczny proszek. Który jest wilgotny. Po rozkruszeniu kartą na kartce kolor i wilgoć wchodzi w kartkę. Zaraz po otrzymaniu ciężko jest zrobić linię bo klei się do wszystkiego. Trzeba lekko podsuszyć przez co trochę traci na wadze.
Aplikacja nie jest bardzo bolesna. Spływa bardzo szybko, więc po wciągnięci trzeba przechylić głowę do tyłu. Inaczej większość tego co się wciągnęło wypłynie z nosa.
Dawkowanie jest większe od powiedzmy honey albo 3cmc bez nazwy. Nie zapycha śluzówki tak jak te trójki wymienione wyżej.
Dopamina plus serotonina. Taka trójka trochę jak miks 3+4 cmc w proporcji 30% metaklefedron, 70% klefedron. Takie jest moje odczucie.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - dzwudziesty - 20.05.2024

Szkoda, że już nie ma tego sortu, był zajebisty, a ja byłem jego wiernym fanem.