Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 25.03.2024

Teraz juz wiem co mi tam za ścianą skrobie w krzakach. Ferdzio Kiepski  Podobno kultowa
Ferdek, sniff sniffem ale jebnij se bombe z tego😎


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Ferdzio Kiepski - 25.03.2024

Kurwa Podobno kultowa wróciłem gdzięś nad ranem bo zgubiłem wora Sad Ale może to i dobre bo żadnych psychoz, żadnych schiz nie uswiadczyłem
kot_kreskowy bombę jebnę next time Podobno kultowa bo teraz njuż nie ma z czego ale palę duch owe zioło Podobno kultowa Big Grin i jestem szczęśliwy chociaż dalej nie spałe.. ALE co to dla mie jedna doba? Big Grin
ale dopierdolonyy produkt naprawdę daje w kość!!! Podobno kultowa


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - LooL99X - 25.03.2024

Stary dobry ocet. Big Grin


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - NoName - 30.03.2024

Ja tam octu nie czuję ale może dlatego że mam spierdolony węch już.

Ale Alfa miaaaaazga!!!!
Kupiłem 5 od Duszka za co mu dziękuję.
Naprawdę sort pierwsza klasa!
#1 w sklepie i na forum całym.


Mega wystrzał
Mega libido
Schizy do ogarnięcia
Długo trzyma
Vapo kopie mega sniff też
Innych metod nie próbowałem.


Polecam z całego serca ❤️👊🏻


duch


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - LooL99X - 30.03.2024

Alfa PVP
Piękne duże kamienie nie ma większego problemu by kruszyć .
Jedyne Roa jakie stosuje to vapo 
Ilość na teraz pierwszy raz to 30mg
Topi się idealnie jak na alfę przystało.
Dym lekko słodki, specyficzny zapach przy większych chmurach może zagryźć w gardło xd
Wjazd natychmiast potężna dawka dopaminy młotkiem w łeb Big Grin
Od razu chęć do działań do czego kolwiek .
Mnie takie chmury trzymają około 30 min i kolejny nich .
Trzeba uważać bo to wciąga.
Będziesz zadowolony Big Grin
duch  Dzięki


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Trojan - 31.03.2024

Najlepsza apvp na rynku 

Zamówiłem trochę od ducha paka szybko się stawiła na miejscu u mnie, poszedł sniff odrazu czuć że to apvp! Po chwili wystrzał pvpowej euforii oraz wjazd speeda plus uczuć uuu oj czuć libido na plus strasznie fajnie się czuje po tym chce mi się robic zwykle rzeczy sprawiają przyjemność. Takie jak sprzątanie cy granie w gry i zabawy
Ogólna ocena 10/10
Polecam


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 01.04.2024

Chryste Panie, pierunie siarczysty lognisty... CO TO BYLO?!?!
ZAMOWILEM 5G! Nie spałem dłużej, niz sama gramatura, właściwie zapomniałem o śnie, SERIO niech mnie gęś kopnie w jaja zapomniałem jak się śpi. Dawka 50mg na strzała jak nie waliłem alf tyle czasu okazała się za duża, ogromna dopaminowe euforia, wystrzał libido i taki strzał, że siedząc z ludźmi nikt nie dał sobie dojść do słowa! 
Samo podanie sniff, ból w trąbie taki jakby mi ktoś wyjebal cepa na lype, po przerobieniu cmc wręcz nieznośny, jak waliłem pasa to aż się tarzalem po pościeli no ból nie do zniesienia, cały w łzach i momentalnie takie wejście że ze stanu 10% lądował do 150% po tym trzeba coś robić, mieć interakcje z ludźmi otoczeniem to nie jest sprzęt, że o jebne se krechę i poaiedze na kompie to raczej zabawka, która jest wskazana na interakcje. Strasznie ora kichawe i przy dłuższym ciągu pojawia się mocna wazokokonstrykcja, mocno odwadnia. Czas działania, który się zamknął a następnie spowodował chęć dorzutki to uwaga 3.5h! Co najbardziej mnie zdziwiło go fakt, że po pihpie już podczas drugiej doby miałem halucynacje słuchowe, po trzech wzrokowe i ogólnie dużo bardziej byłem przemęczony i zniszczony psychicznie/fizycznie tak po pvp'ce w ogóle nie doświadczyłem schiz/paranoi. Dziwne bo po dobie na pvp kiedyś myślałem że każdy planuje zamach na moje życie, a słyszałem takie absurdalne rzeczy, że aż byłem w szoku.
Plusy;
-MOC!! JA PIERDOLE jakie to silne gowno, ekonomiczność, czas działania, sam profil działania (chęć działania, pobudzenie, motywacja, kreatywność), brak psychoz/omamów (słuchowych)
Minusy;
-przy dłuższym posiedzeniu mocne wazo, mocne odwodnienie, smród wydzielanego potu myjesz się myjesz, a i tak jebiesz jak fekalny golem.
Świetny sort, podejrzewam że duch ma ładny obrót ta alfa, substancja dla ludzi znających i wiedzących czego potrzebują. Zdecydowanie nie dla amatorki, kora co tyg raczy się klefem.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 01.04.2024

O kurwa duch mocny w chuj masz ten towar. dzwudziesty hahhaha najbardziej rozjebało mnie tarzanie po pościeli XD co ty kurwa tarzana udawałeś, gąsienice czy co? Pisałem ci chłopie żebyś tej alfy nie walił w Choroszczy bo krzywe akcje będą, ale nie słuchałeś. Ciesz się, że w pasy cię nie wjebali jak zaczęły się schizy, tarzanie po pościeli itp. XDD


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 01.04.2024

Nie no alfę zacząłem hulać po wyjściu z Choroszczy i całe szczęście bo bym tam siedział chyba do wakacji XDD
Właśnie schiz odziwo nie miałem w ogóle co jestem w szoku, bo po pihpie... No co się działo z pihpem zostaje z pihpem... Podobno kultowa te tarzanie się po pościeli było efektem takiego bólu w nozdrzach, że ja pierdole, ale ten efekt jak ustępowało i ta dopaminowa euforia... Jezus... Masakra. 🥰


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - monio - 01.04.2024

Witam materiał 10/10 to dałbym punkt więcej 11 byłem mile zaskoczony  materiałem 
Pezegode z alfa zacząłem 9 lat temu i to jest materiał o działaniu jak 9 lat  temu dawno tak dobrego skurwiela nie paliłem 
Opis smaczek jak dlamnie zajebisty leko słodki pierwszy buch powala z nug totalnty odlot potem leki spid z euforią 
nocka napewno  bez snu 
jedyne co mnie denerwuje to na samym początku przynajmniej  umnie przez jeden dzień człowiek jest taki odrętwiały i lekowy ale jaj już się przyzwczaj organizm to lecisz ostro aż do chalónuw  Smile Cry🙃 Sick a nawet z nimi palisz aż do wyczerpania materiału 
Ocena 10/10  Pozdro  Big Grin