Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - Twilight Sparkle - 07.05.2023

wwojtuss jak będziesz dalej tak robił to stara ciotka Cię odwiedzi z butelką wody ;___; młody jesteś to może aż tak nie odczuwasz tego ale jak będziesz w moim wieku to zobaczysz.


RE: Posiłki podczas używania. - Hoxed - 07.05.2023

czesc ja gotuje sobie normalne dania, polecam makaron z sosem 4 sery kurczakiem w marynacie curry, czasami zamawialismy z dziewczyna tez pizze, wiadomo poczatki parenascie lat temu byly takie ze nie zarlem nic i sie skonczylo ma 185 cm wzrostu i 58 kg Tongue XD
teraz po uzyciu tez normalnie gotuje tylko roznica jest taka ze nie biore prawie wgl stymulantow


RE: Posiłki podczas używania. - Lukas1985 - 07.05.2023

(06.05.2023, 19:19)wwojtuss napisał(a): ja kiedys w jeden dzien spadlem 9kg z wagi, a na drugi dzien wrocilem spowrotem xD 
czlowiek wyglada jak cien samego siebie, gdy zapomnie o plynach i jakims posilku podczas cpania, szczegolnie na chlorach i polaku to zauwazylem

Bujdy pan nam mawiasz. W pierwszej kolejności wylatuje z nas woda i glikogen. (glikogen takie paliwo które znajduje się w mięśniach i wątrobie). Czy jest opcja przepalenia 9kg glikogenu i wylaniu wody? Wątpię. Gdybyś chciał wrócić na drugi dzień 9kg to musiałbyś zjeść i wypić tyle jedzenia i picia, żeby w tobie znajdowało się tego 9kg. To już sami zwazcie sobie porządny obiad i jak ma 1kg to jest bardzo dużo. 
Nie wierzcie też se wszystko co sam mówią...


RE: Posiłki podczas używania. - Bam - 20.05.2023

uważam  ze należy używac dużoi wody podczas walenia TongueP_


RE: Posiłki podczas używania. - DwDPzN - 27.05.2023

Też powątpiewam w te 9kg,jeszcze że w tydzień, to byłbym w stanie w to uwierzyć


RE: Posiłki podczas używania. - Yalasek - 29.05.2023

Podczas używania nie stosuje posiłków chyba że potrzbuje dodatkowej energii wtedy wleci coś co łatwo i szybko zjeść oraz jest dobre naprzykald dwie czekolady na szybko mniam


RE: Posiłki podczas używania. - wwojtuss - 30.05.2023

nie musicie mi wierzyc, zdjecia wagi nie chce mi sie wrzucac, w 10h roznica miedzy pierwszym a drugim wazeniem wynosila 8-10kg xD i to nie jeden raz


RE: Posiłki podczas używania. - Myga - 28.06.2023

ja robię sobie makaron lub frytki, coś słodkiego i herbata lub serki białe z cukrem Big Grin


RE: Posiłki podczas używania. - KiszczaK - 28.06.2023

Ja tam zawsze na stymulant ach szamalem, no nie zawsze, przepraszam... 
Od czasów kiedy nie wpuerdalalem łopatą stimow i innych RC czy fety, to zmuszałem się jeść posiłki normalne domowe, to co było przygotowane. 
Późniejsze czasy to najlepsze płatki z mlekiem, najlepiej pisze czekoladowe i miodowe. 
Serki danio, twaróg z cukrem i mlekiem lekko polany i nieco słodyczy. 
A i tak mi odjebało, a idź pan w chooooj xD


RE: Posiłki podczas używania. - swo002 - 30.06.2023

Przed zarzucaniem jem obfity posiłek(ale nie ciężkostrawny) i wypijam minimum szklankę mleka,w trakcie wypijam jogurty i jem płatki pijąc do tego sporo wody.Zwały są delikatne i krótkie