Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? (/showthread.php?tid=1023)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - KoneserTanichWin - 25.06.2023

kot_kreskowy chodziło mi o to że potrafię sobie/komuś odmówić ale jak już się w coś wciągnę to może być 50/50 Podobno kultowa


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - kot_kreskowy - 25.06.2023

KoneserTanichWin spoko

Jana pewno nigdy nie zażyję cyjanku.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - KoneserTanichWin - 25.06.2023

A czemu to tak? Przecież to świetna zabawa dla całej rodziny


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Beeniepatu - 25.06.2023

Tak dla porzadku tylko wrzuce, bo widze, ze stereotyp heroiny jako najwiekszego zla, wciaz w narodzie silny. Do rzeczy:
- nie ma zadnej roznicy w uzaleznieniu fizycznym, miedzy benzo czy innym opio. Takze kazdy kto mowi 'heroiny nigdy' a wali benzo, ten jest taki sam jak laski w knajpie, kiedy pytasz sie ich czy sie napija bani. 'my wodki nie pijemy', to moze tequila? 'Tequila jak najbardziej'
- heroina to nie znaczy upadek i smierc. Stosowana jak trzeba, bedac w uzaleznieniu, niczym nie rozni sie od wymaganych iniekcji przy cukrzycy typ 2. 
- heroina jest jednym z popularniejszych dragow nie wsrod punk'ow, ale 'bialych kolnierzykow'. Najczesciej sa to lekarze, twardych specjalizacji. Im nie jest potrzebny koks, tylko totalny chill-reset. A ze to sa w stanie sobie wyliczyc, bezpiecznie podac zachowujac zasady IV, czyni here ich narkotykiem z wyboru. To samo prawnicy. Dealerzy aut tylko sa w totalnej opozycji. U nich oprocz auta mozna zapytac o koks.

- IV jest najbezpieczniejsza forma podania substancji, jednak obarczona bardzo wysokim ryzykiem. Stosowanie sie do zasad, pozwala niwelowac je praktycznie do zera. Niestety najmniejszy blad potrafi byc oplakany w skutkach. Ci wszyscy, ktorzy jednak oceniaja IV jako najwiekszy upadek, sa w koszmarnym bledzie. IV oszczedza material, czas i zdrowie - jakkolwiek paradoksalnie by to nie brzmialo


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - daniel776 - 30.06.2023

fent,pcp


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Myga - 01.07.2023

nigdy nie zażyje Heroiny.. widziałem pewne rzeczy i jak to uzależnia i co robi z człowiekiem odpada.


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - Quaresma - 01.07.2023

Nie wiem co wszyscy przeciw herze czy opiatom...trzeba brać z głową


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - wWild - 01.07.2023

Nie ma raczej takiej sytuacji nad którą bym się zastanawiał czy przyjmę czy nie. Nigdy nie byłem postawiony przed takim faktem wyboru


RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - DissoEnjoyer - 11.09.2023

Żadnych chałupniczo gotowanych, nieprzefiltrowanych, lokalnych wynalazków z dziwnymi nazwami, po których sie gnije od środka po strzale  Podobno kultowa Krokodyl jest stosunkowo dobrym przykładem, a ostatnio przypomniał mi się wynalazek z Kongo. Kradniesz katalizator, bierzesz z niego sadze (metale ciężkie inne chujstwa - super faza polecam), mieszasz z w sumie czymkolwiek co działa sedacyjnie. Nazywają to "Bombe", i to tylko jeden przykład. Not even once Podobno kultowa




RE: Jakiej substancji nigdy nie zazyjesz ? - horsii - 11.09.2023

DissoEnjoyer oo, przypomniałeś mi o greckim "Sisa" - metamfetamina z wynalazkami typu kwas z baterii, szampon, olej samochodowy, płyny do dezynfekcji Podobno kultowa