Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze rekordowe dawki! - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: Wasze rekordowe dawki! (/showthread.php?tid=1119)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Wasze rekordowe dawki! - 28582 - 20.04.2024

(17.09.2022, 18:14)crystal_girl napisał(a): Ja się staram nie przesadzać i raczej w granicach dawkowania z psychonaut Wiki się mieszczę 😅

O rzesz Ty! Mocna glowa. Ja w tych granicach dolnych podanych tam sie plasuje. Nigdy nie przedobrzylem 😁 Ale nigdy tez efektu nie poczulem 😂🤣


RE: Wasze rekordowe dawki! - Twilight Sparkle - 20.04.2024

Takimi dawkami to nie ma się co chwalić, czlowieku jaki ty nieekonomiczny jesteś


RE: Wasze rekordowe dawki! - Epsiakos - 20.04.2024

A może później wali mniejsze xD

Ja kiedyś pół tego co u diabła usypal z 4mmc, a przynajmniej tak sądziłem bo to był Nep xD miałem spac tego dnia ogólnie a pas mial być ostatnim xD

Zycie


RE: Wasze rekordowe dawki! - Diabeuu666 - 21.04.2024

Kurwa jest temat!!!? ???? Rekordowe dawki??? Czy nie inny kurwa?!!!!
To pisze i wrzucam też foto.

Jprdl to po jaki chuj ten temat jak odrazu posty ze się nie mam czym się chwalić???
Kurwa ile wy macie lat?
17???


RE: Wasze rekordowe dawki! - kej9 - 21.04.2024

i na chuj wam te szpanerskie wagi z dokladnoscia do 0,0000000001? ten kocur wyciaga jebana wage kuchenna, kresli se malutka uczuleniowke z dokladniscia do kilograma i sie z was smieje. Podobno kultowa Diabeuu666  szacun wariacie


RE: Wasze rekordowe dawki! - Diabeuu666 - 22.04.2024

Hahahaha rozjebałeś mnie 😂


RE: Wasze rekordowe dawki! - Joe - 19.05.2024

Dobra może i ja coś dorzucę do pieca :D kiedyś wkurwiony i przecpany ciągiem zarzuciłem 1g czystego eti w proszku :D wiem to było bardzo głupie. Zanim weszło wyszedłem na miasto i Obudziłem się bardzoooo spokojny na oddziale ratunkowym :) nie pamiętam kompletnie nic od momentu wyjścia z domu.


RE: Wasze rekordowe dawki! - Diabeuu666 - 20.05.2024

To dorzucam nowa rekordową dawkę.
7g MDPHP od Pablow dwa dni sam chociaż nie uważam tego za jakieś wow no ale myślę że to sporo.
I pierwszy kontakt w życiu z dysocjantem a na dodatek to była ketamina od Ducha i jako że  ie chciało mi się sprawdzać dawkowania na forum w temacie zajebałem 50mg ale poczułem tylko taka lekkość i libido nawet podskoczyło i tyle więc pomyślałem ze pewnie chodzi o 500mg. Usypalem równego grama i zajebałem ponad połowę z tego czyli strzelam że coś koło 600mg. Zostawiając sobie resztę na wszelki wypadek jakby było znowu za mało hahaha i dobrze bo pierwsza myśl to było żeby zajebac całego grama na raz.
O matko z córką to mi dało takie popierdolenie w głowie że ciężko mi to wgl opisać. Napisze trip dziś, chociaż spróbuje bo naprawdę WTF?! To był pierwszy i ostatni mój kontakt z tą substancją. Ok sam sobie to zrobiłem przyznaje ale pierdole i więcej nie chcę. Może za rok, dwa nie wiem. Narazie mam uraz. Zaaa moooocnoooo


RE: Wasze rekordowe dawki! - SzaszekMajster - 21.05.2024

Żarłem lorafen tak że wylądowłem w szpitlu i ja nawet tego nie pamiętam, wiem od rodzinki. Potem odstawiemie, aua jak to bolało. Raz lata temu z ziomkiem(*) ogarneliśmy czeskie piko, nie było tego dużo bo sztuka czy dwie ale po dwóch dniach niespania tak mi odjebało w nocy, że wziąłem auto i pojechałem do pobliskiego miasta, łaziłem całą noc bez grosza, wody kurła nic. Nastał świt a dalej zapierdalałem aż wkońcu każdy krok powodował mega ból w okolicy serca i brak sił, zadzwoniłem na pogotowie w karetce dali mi jakąś kroplówe z glukozą czy chuj wie czym i w moment mi przeszło XD Leżałem na sorze prawie cały dzień pod obserwacja i tyle z tego było. Raz po nocy kryształowej kupiłem sobie 5 różnych pix(mdma) napewno cola i myszka miki, reszty nie pamiętam, zjadłem wszystkie tak co 20min jedna, włączyłem jakieś seks kamerki, laska była jak kameleon, zmieniała kolory i wzorki na ciele, poszedłem się odlać i lałem chyba z pół godziny, ogólnie nic mi się nie stało, poszedłem spać. Ostatnio na jednej karcie miałem usypane NEP i 3cmc, tego nepa było na 5 pachów jak nic, oczywiście popiedordoliłe pachy i zajebałem nepa, jak tylko sie kapłem zapierdalałem do szafki z lekami po nebilet, rozgryzłem i połknąłem cały, to było chore jak skurwisyn już widziałem się po tamtej stronie. Moge tak opowiadać w nieskończoność ale nie strikte o dawkach w jednostach miary bo nie wiem, nie pamiętam. Tyle sie naodpierdało że cud że żyje. 

[Obrazek: Screenshot-2024-05-21-01-23-47-15-f9ee05...ccb329.jpg]



R.I.P. Psaj, Weranda, K. I M.


RE: Wasze rekordowe dawki! - Diabeuu666 - 21.05.2024

SzaszekMajster 
Te pixy myszka Miki to żółte pewnie były co? Więc były na 2cb a nie MDMA