Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy Hexen wróci ? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy Hexen wróci ? (/showthread.php?tid=1989)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

w niektórych preparatach sprzedawanych w Polsce i oznaczanych jako HEX-EN obecny był 4-fluoropentedron (4-FPD).


RE: Czy Hexen wróci ? - smakosz - 21.09.2024

(21.09.2024, 22:31)Mglus808 napisał(a): Oj dobrze dobrze swój świat macie z tym hexem, nie będę wam go niszczył

Ale jaki świat mordo o co ci biega? Big Grin  Ja przecież kocham alfe i wolę alfe od hexena ale napisałem zwyczajną prawdę że hex w igłach miażdżył i miał niskie dawkowanie i każdy kto walił rc w tamtych czasach potwierdzi to


RE: Czy ktoś wie gdzie kupić NDH (N-Isobutyl-Hexedron) - Lukas1985 - 21.09.2024

(21.09.2024, 16:51)Mglus808 napisał(a): Jadłem pierwsze sorty hex czy hex en i większej sensacji to na mnie nie robiło myślę że przeżywasz niepotrzebnie, może masz sentyment do tamtych dni chwil ludzie sytuacji kto wie, ogólnie bez sensu szukać nepa gdzie to jest jak sam napisałeś bardzo podobne, jest to ta sama półka a nep jest teraz świetnej jakości bez syfu itp, królewska synteza i bez sensu jest to że szukacie chuj wie czego. I 

Śmiem wątpić czy kiedykolwiek miałeś hexdn w ogóle w ręce. Gdybyś miał to byś nie podał bzdur. 
Więc. 
Nep / Hex / pentedron różnią się wszystkim. 
Od dawkowania gdzie nep 50-60 mg, Hex 20-40mg a pentka to szło wrzucić i 70-100mg aż po efekty efekty gdzie pentedron bez grupy n-etylowej to był piccolak - relatywnie mocny ale NEP jest raz mocniejszy, a jeden to już w ogóle dopaminowe - noradrenalinowy rzeźnik az po czas działania. A pentedron nawet smyral serotoninę. 
-
Co jest znamienne takiego pentka używało się do mixow z 3mmc i tworzyło się bardzo dobre sole. NEP czy Hex są za mocne i zabijają całkiem profil działania mmc
 

Dużo więcej masz tutaj. 
https://www.frontiersin.org/articles/10.3389/fphar.2021.749429/full#T1

Edit.
Półka ? Rozwiń. Czy chodzi o to, że stymulują ? A może o to, że są ketonami ? A może o to na ile który z nich rusza sero czy dope ?
Różnica jest bardzo dużo. Nie znam ludzi którzy zjechali na heksie dłużej niż 2-3gr. A takiego pentka to szło i piątkę w weekend zrobić i jedyne co to trzeba się było wyspać. Z nepem też był problem ale nie taki jak z heniem.


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 21.09.2024

Lukas1985 
Hexen za ostro szarpał noradrenalinę, był megaagresywny, wjazd był momentalny i to tak bardzo, że czasem miałem wrażenie że to jeszcze nie spłynęło a po tobie już tylko kapcie zostały. 
Wyniszczał przez to bardzo, zrobienie maratonu na pieciu gramach to wyglądał człowiek jak zombi... No i te charakterystyczne dla hexa zapadnięte oczodoły  Podobno kultowa

Jeśli ten typ walił hexen to ja jestem kurwa 2Pac.
To konfabulant.
Weźcie go kurwa zastrzelcie bo tylko śmietnik robi.
Nie dość że ze swojej glowy to jeszcze tą gnojownicą forum oblewa.

Hexenu kurwa nie czuł, nosz kurw....
Tynk ci klamco sprzedali a nie hex.

Za takie trolle też karać! Bany, moderacja treści i gwałcić tydzień w piwnicy! 
Yalasektyp jest Twój, rób z nim co chcesz, mam nadzieję że komnata BDSM otwarta


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 21.09.2024

Przerobiłem sporo hexenu i jakoś nigdy nie czułem tej mega mocy co wy.. za to alfa to zawsze była alfa i nic się nie równało z jej mocą. 
Wolałbym powrót alfy niż hexenu bo jest mocniejsza i to tyle

[Obrazek: IMG-1128.jpg]

Jadłem wszystko co było na tej liście a to tylko jeden vendor na tamte czasy.. ale musicie robić jakieś wycieczki osobiste że to że tamto ja rozumiem trzeba podbudować swoje ego.. ja się nie lubię przechwalać czego ile i w jakich dawkach przyjmowałem ale mówię że jadłem heksedeon jadłem hex en i to nie od jednego dostawcy.. nie wiem gdzieś na psychonautwiki znalazłem że hex en to nie heksedron żeby nie mylić i dawkowanie ma podane jak dla alfy ale są tylko dwie drogi podania, temat jest niepełny więc nie traktuje tego jako reprezentatywny przykład..
Prawdopodobnie próbowałem pierwszego hex en który pojawił się w PL ale tutaj muszę słuchać histori z mchu i paproci… 
[Obrazek: IMG-1133.jpg]

I tak pv 8 pv9 też próbowane było  Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Lukas1985 - 22.09.2024

Ja kończę rozmowę z Tobą. Wyglądałeś się, ze kłamiesz. Hexedronu praktycznie nie było na rynku. Był bardzo niewielki rzut od pewnych chemików i jak szybko się pojawił tak szybko znikł. Ewentualnie jesteś tym jednym wybrańcem na milion 😁
Albo ktoś Ci opitolil hexen i jako hexedron. A co hexenu - to ktoś Ci ładnie wała zrobił 😁😉

Buhehehehehe hexenu i alfy to zupełnie różne substancje. Napisanie, że alfa jest mocniejsza to jak napisanie, że lepszy jest ogórek od pomidora 😂🤣
Fajne, jest to, że piszesz, że jadłeś wszytko - nawet to czego na rynku było może kilka gram a jak zaczynasz pisać to udowadniasz wszystkim, że nie masz bladego pojęcia o substancjach o których się wypowiadasz 😆. Ja też jadłem wszystko metę, kręte, tone benzo, zalajkowane mam bardzo wiele sklepów i nawet mogę powwstawiac im mailingu 🤩🥰 to na pewno udowodni, że to jadłem.

(21.09.2024, 22:41)Mglus808 napisał(a): w niektórych preparatach sprzedawanych w Polsce i oznaczanych jako HEX-EN obecny był 4-fluoropentedron (4-FPD).

Żaden szanujący się vendor nie miał 4-FPD jako Hex. To by wyjaśniało czemu dla Ciebie Hex to było takie e tam. 
I każdy kto miał choć raz styczność z heniem nigdy by nie pomylił hexa z FPD.


RE: Czy Hexen wróci ? - GlasshanD - 22.09.2024

Skoro ja potrafilem tu wrócić to i Henryk tysz  wróci trza ino dać mu trochę wincyj czasu bk to sendziwy już pielgrzym   Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Epsiakos - 22.09.2024

Hexenu nie da sie pomylic z czym kolwiek, obudzil bys mnie o 3 w nocy i posypal hexenu to bym ci opisal caly profil dzialania substancji oraz jak dziala na mnie.

Nie sadze zeby apvp byla mocniejsza w jakim kolwiek stopniu od Hexenu, ogolnie poza grupa stymulantow to w dzialaniu sa kompletnie Inne i generalnie kazdy kto jadl Hexen to na nim zadne alfy wiekszego wrazenia nie robily a czesto tez wkurwialy, bo czlowiek czekal na ostra zabawe a tu calkiem co innego sie dzialo


RE: Czy Hexen wróci ? - kot_kreskowy - 22.09.2024

(22.09.2024, 08:47)GlasshanD napisał(a): Skoro ja potrafilem tu wrócić to i Henryk tysz  wróci trza ino dać mu trochę wincyj czasu bk to sendziwy już pielgrzym   Podobno kultowa

Sędziwy jak Kot, ja też potrzebuję czasu😉


W sumie to nie wiem czy bym podszedł do niego raz jeszcze, to tak na teraz zdanie, raczej bym odpuścił, za dużo chujowych akcji z nim miałem. Skurwiel mocarny mnie zdusił nie raz  Podobno kultowa


RE: Czy Hexen wróci ? - Mglus808 - 22.09.2024

W tamtych czasach hexen nie mógł na mnie zrobić wrażenia z takimi alfami w ofercie.. nie wiem od którego dokładnej vendora mieliście i z których lat ten hexen magiczny był

Hexen cały czas wciskali w samplach to już trzeci vendor więc od którego mieliście ten magiczny ? 

[Obrazek: IMG-1144.jpg]

Jeszcze dodam że na alfy nigdy nie trzeba było robić takich akcji samplowych  Podobno kultowa

Już mi się nie chce z wami kłócić jak czytam że hex był mocniejszy od alfy, ignoranci! 
Tak wiem że hex był popularny cały czas i jebwc już ten temat nie chce mi się tu z wami przekrzykiwać. W ogóle nie chciałem się w tym wątku wypowiadać ale moje posty zostały przeniesione. 
[Obrazek: IMG-1150.jpg]

[url=https://pl.imgbb.com/][/url]