Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Diabeuu666 - 01.04.2024

Ja nie wiem co robię nie tak ale mnie vapo tak nie  kopieSad
Potrafię 50-100mg zrobić vapo..duże buchy.. trzymam długo.. następny itd i czuję lekki speed. Libido up. A tutaj piszą ludzie ze jeden buch powala z nóg....


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 01.04.2024

Kwestia zajechanych receptorów Wink


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - monio - 01.04.2024

(01.04.2024, 13:51)Diabeuu666 napisał(a): Ja nie wiem co robię nie tak ale mnie vapo tak nie  kopieSad
Potrafię 50-100mg zrobić vapo..duże buchy.. trzymam długo.. następny itd i czuję lekki speed. Libido up. A tutaj    piszą ludzie ze jeden buch powala z nóg....

To powalenie najmocniejsze jest po pierwszym buch błogość totalne  rozluźnienie  potem już słabsze na pewno  trzeba mieć też przerwę z subtancją i nie być pod wpływem innego i co ważne pierw rób Vapo potem szczurka można zrobić


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Kapitan - 01.04.2024

Ja jak miałem to też nie mogłem się ujebać vapo skryszylem 50mg do lufki i chuj dużo dymu duży buch a pizda jak po padzie może trochę mocniej i tyle


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - monio - 01.04.2024

Zapal z lufki do Vapo olejków na końcu masz bańkę do której wsypujesz materiał 
lub z żarówy  Idea 
Jak jest dobry materiał To po pierwszym buch podobnie jaj po buch crak


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Kapitan - 01.04.2024

Kiedyś leciał vapo hexen może przez to tak mocno nie klepie


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 01.04.2024

Powiem tak, jeżeli ktoś musi przekraczac dawki 50mg sniffem, a już w ogóle vapowac po 50mg, albo nie daj Boże dochodzić do 100mg niezależnie od roa.. TO KURWA CZAS NA DETOKS!!! 100MG VAPO LEKKI SPEED?! XDD stary mi na dobrą sprawę 100mg rozsądnie dawkując starczy na całą dobe xd


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 01.04.2024

Jakby kto pytał o fotę obecnego sortu A-PVP to bardzo proszę  Wink :


[Obrazek: alfa.jpg]


Potwierdzam słowa i raporty przedmówców, mega zajebista a-pvp, niewątpiliwy HIT w ofercie duch a.
Dawkowanie rzędu  40- 60 mg wręcz gwarantuje wszystko to co można oczekiwać po alfie, działanie 1h + . 
Świetne parametry jeśli chodzii o ilość substancji w stosunku do efektów i czasu działania. 

Moje małe zastrzeżenie, że wejście na śluzówkę nosa dla mnie umiarkowane, bez takich jak opisał  dzwudziesty . Big Grin
Miałem kiedyś rzeczywiscie taką sytuację, że jak nosek był "przeorany" to piecznie dało w kość, ale obecnie jak nie praktykuje maratonów i dbam o nos i zatoki ( polecam stosować, Irigasin https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/91456,Irigasin-proszek-do-sporzadzania-roztworu-do-plukania-nosa-i-zatok oraz Rinopanteine maść  https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/84726,Rinopanteina-masc-do-nosa  ) to aplikacja bez "wyciskacza łez".  Smile

Co do samej substancji to nie będę pisał wszystiego co było już napisane wyżej albo strony wcześniej. 
Natomiast co warto podkreślać z całą mocą, że POLECAM wszystkim A-PVP bo to najwyższa półka jakościowa, profil ksiażkowy, to jeden z moich ULUBIONYCH produktów od duch !  Smile


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 01.04.2024

(01.04.2024, 13:51)Diabeuu666 napisał(a): Ja nie wiem co robię nie tak ale mnie vapo tak nie  kopieSad
Potrafię 50-100mg zrobić vapo..duże buchy.. trzymam długo.. następny itd i czuję lekki speed. Libido up. A tutaj piszą ludzie ze jeden buch powala z nóg....

 U mnie kolejne 15g zrobione w 2tyg w ciągu , ta Alfa jest mega najlepsze właśnie jest to , że nawet po tak długim ciągu , organizm o dziwo następne dni normalnie się funkcjonuje znaczy szybko trzeźwieje , ja po wielu sortach po takiej ilości spałem po 3 dni budząc się tylko żeby się napić lub zjeść , a tu tego nie ma , momentalnie się dochodzi do siebie co aż mnie zadziwia , jedynie co to wiadomo jak wór się skończy to się myśli Żeby przypierdolic , ale nie tak że tylko to w głowie ( wiecie o co chodzi ) chemik chyba cudo stworzył znaczy musi być mało toksyczna , a co do ROA to właśnie u mnie jak diabeu vapo stwierdziłem że nie ma sensu mi trudno wydobyć wgl dużo dymu i krople łatwo przepalic bo jak z zoltej już czerwona to się chyba nie powinno bo to już same odpady , musi być żółta cały czas (nie jestem pewien ) dla mnie idealna ROA to jednak sniff łatwiejsza do opanowania działanie dluzsze ,  następny ciąg zdecydowałem że sam sniff będzie szedł ,  z tego co wiem jest końcówka sortu a jest on po prostu mistrzowski 11/10 nie wiedziałem,że dożyje czasow gdzie alfa będzie tak dobra jak ta w 2k13 za czasów legalu , także Duszku dziękuję z całego serca  Heart


Dla mnie sort 11/10


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Sniffiarz97 - 03.04.2024

Myślę nad zakupem. Czy można to stosować donosów oraz per oral. Ma ktoś porównanie z tym do NEP?