Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 02.09.2023

kot_kreskowy zdaje sobie sprawę jak absurdalnie to brzmi ale na szczęście alfa dalej jest ta łagodniejsza i uwierz że nią się ratuje żeby dotrwać do wieczora xD ten nep z każdą laga działa pełny zakres mimo tolerki która zaczęła rosnąć w trakcie, ale odniosłem wrazenie że w chuj mało urosła. Polecam z czystym sumieniem bo poprzedniego sortu nie miałem serca wręcz pisać jak słaby był po testach od razu.


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 03.09.2023

Nep sie sjonczyl to wiedzialem ze lipa kurwa, jeszcze ya pizda mi ojebala i z niczym zostalem.
Kasy nie mam, rzeczy pibrala i spierdolila. 
Nep to wlasnie swoja mocą jak dla mnie jest w porzadku, dorzucalem na wkurwie co jakis czas, sawalo zapomniec o problenach i bylem nad wyraz spokojny, nimo ze nysli przechodzily popaprane.
duch  ma takie rzeczy co w tajich spierdolonych sprawach daje rady i nie robi chujni na bani. 
Alfa juz ciezki kaliber dlatego trzynal bym sie z dala. 
Wysyarczylo mi go na pare dni i wchodzil fajnie i nie bylo tego pierdolniecia, bylo samopoczucie swietne, dopuki ktos nie zaczal mi go pierdolić. 
Duszkowy nep to dobry nep.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 05.09.2023

[Obrazek: IMG-20230905-185454.jpg]

NEP znowu w apteczce.

Warto zamówić zanim się skończą apteczne zasoby.

Miałem parę dni przerwy i teraz wiem żeby robić przerwy, jak najdłuższe, używać z glowat i dosumplementowywać różne rzeczy.


RE: NEP - Opinie o produkcie - PIXA - 06.09.2023

Nep w postaci prochu
Ostatni raz w nosie miałem nep z pół roku temu 
Sniff 80mg 
Nie podrażnia, spływ mniej przyjemny 

Profil działania:
serce szybciej wali, mam tak po każdym stimie
nie jest to pusta stymulacja
lekka euforia wyczuwalna 

speed mocno uderza do głowy nie wiadomo w co ręce włożyć 
libido bardzo wyjebane lepiej niż po alfie 
nep nie jest schizogenny 
lekka nadrażliwość na mocne światło wynikało to 12h wyjebania po pracy fizycznej
nie ma parcia na kolejne wrzuty
Rano zajebałem małą lajne 50mg przed robotą
postawiło na nogi od razu, robota szła szybko 
Mocne 7/10


RE: NEP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 06.09.2023

Nep jest świetny to prawda, ale czy tylko ja mam problem z potem, który jest po prostu nie do zniesienia?


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 06.09.2023

Też tak miałem na początku, oraz przy pracy na podwyższonych obrotach.

 Stymulanty tak działają, 2-FMA to samo Ci robił... Po prostu leje się z człowieka.


RE: NEP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 06.09.2023

To że się leje to raczej oczywiste zważywszy na warunki pogodowe i działanie stymulantów. Ale mi chodzi o pot, który śmierdzi że aż nie idzie wytrzymać i jest mega drażniący? Kobieta, która spala obok mnie miała podrażnienia skóry i sama przesmiardla tym fetorem


RE: NEP - Opinie o produkcie - Epsiakos - 06.09.2023

dzwudziesty nie czytałeś chyba co napisałem w swojej recenzji, smród występuje przy każdym stimie zawsze.
Akurat w moim przypadku potliwość nie wystąpiła ale ja trzymałem się dawkowania.


RE: NEP - Opinie o produkcie - enefzeciak - 08.09.2023

Dobry,czysty temat na przełomie 5 miesięcy ten sam robi jak trzeba a ty się czujesz normalnie,wydajny.80mg i zapominam o wszystkim.Dzieki duchu  Big Grin


RE: NEP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 09.09.2023

enefzeciak  Zgadza się, od początku działalności duch, ten sam wysoki poziom i wydajność. 
Konsystencja to duże "kamienie", napisałeś też to, że "...się czujesz normalnie" - jak jednak mam odmienne zdanie, czuję się wystrzelony minimum w stratosfere.  Smile Polecam odczynnik. !