Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 19.04.2024

DopalSajko no właśnie chyba nie, bo 4mmc zostało oczyszczone jak ludzie napisali.

Co do fety, przyznam że nie śledzę wątku kompletnie jako że substancja nie należy do moich ulubionych ale poza dwoma poruszonymi przypadkami ze zdjęciem nie widziałem


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 19.04.2024

3cmc sprzedawane jako 2cmc a teraz przecież ma kosę.. nie zesrajta się pajace jego cristalem i glassem buhaha


RE: RC-Black.com - Temat Główny - DopalSajko - 19.04.2024

Chyba jak już to odwrotnie. Masz jakieś badania czy tylko pierdolisz?
Z tego co wiem to 2cmc ledwo cokolwiek smyra, więc nie idzie pomylić z 3cmc


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lifeisbrutal - 19.04.2024

(19.04.2024, 19:46)dzwudziesty napisał(a): Ja od razu pisałem, że syf i jak to może sprzedawać to Lifeisbrutal  pisał mi o tolerce XDD 
Generalnie w ten sklep to powinien zaangażować się jak niegdyś SIN bo tam są takie twory substancji że swiecisz w nocy. Słaby vendor, zenione towary a zapowiadał się tak pięknie.

Nie przepraszam, że tak napisałem 🤏

Nie próbowałem jeszcze więc się nie wypowiem.

I od kiedy 3cmc jest sprzedawane jako 2cmc? XD


RE: RC-Black.com - Temat Główny - horsii - 19.04.2024

Masz jakikolwiek dowód na to twierdzenie, że 2cmc sprzedawane jest jako 3cmc? Nie? To wróć, jak będziesz miał papier z gc/ms - już jeden taki miał wyjaśniać pewnego vendora bez papierów i daleko nie zaszedł. Nie trzeba tutaj kolejnych afer koperkowych nakręcanych na podstawie jakiegoś bezpodstawnego pieprzenia.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - LooL99X - 19.04.2024

A dajta już spokój z tym Big Grin
Krecita afery koperkowe xD
Dobranoc !!


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 19.04.2024

(19.04.2024, 20:46)dzwudziesty napisał(a): 3cmc sprzedawane jako 2cmc a teraz przecież ma kosę.. nie zesrajta się pajace jego cristalem i glassem buhaha

Dawaj jakiś dowód 😅


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lukas1985 - 21.04.2024

(20.04.2024, 10:26)Lifeisbrutal napisał(a): RcBlack Ooo alfa xD ostatni raz miałem z nią do czynienia jakoś w lutym. Czemu by nie spróbować znowu? xD
Dawaj znać jak już będzie na magazynie. Wtedy telefon po benzo wykonam i mogę się zakolegować z nią. 
No i co najważniejsze wprowadź jakieś benzo rc obojętnie czy to proch czy tam tabsy. Musi być po prostu.

Nie, nie musi być. W latach 2014-18/19 sporo sklepów specjalizowało się w b-k i nie mieli benzo, bo i w sumie po co ? 
Skoro Cię coś schizuje to nie cpaj.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Epsiakos - 21.04.2024

Lukas1985 niektórzy to lubią chyba toksyczne relacje 😅


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 21.04.2024

SESSION

(21.04.2024, 09:10)Lukas1985 napisał(a): Nie, nie musi być. W latach 2014-18/19 sporo sklepów specjalizowało się w b-k i nie mieli benzo, bo i w sumie po co ? 
Skoro Cię coś schizuje to nie cpaj.

Pierdolisz jak potłuczony.
Skoro kogoś schizuje ale lubi dana substancje bo daje mu jakieś efekty fajne a benzo może mu pomóc te uboki zminimalizować przy dalszym podawaniu aiphp czy apvp to w czym ty kurwa widzisz problem???
Będzie na sklepie benzo.... Zajebiście..ty nie musisz kupować..cpaj i nie wal benzo nigdy.. polecam maratony na apvp,.aiphp. chce cię widzieć po tygodniu hahahaha to byś kurwa na kolanach z płaczem prosił o Benzo. Nie?
To wbijaj do mnie..to ci zrobię tygodniowy meeting. Jak dozyjesz końca wgl.
Zmienisz zdanie

(20.04.2024, 10:26)Lifeisbrutal napisał(a): RcBlack Ooo alfa xD ostatni raz miałem z nią do czynienia jakoś w lutym. Czemu by nie spróbować znowu? xD
Dawaj znać jak już będzie na magazynie. Wtedy telefon po benzo wykonam i mogę się zakolegować z nią. 
No i co najważniejsze wprowadź jakieś benzo rc obojętnie czy to proch czy tam tabsy. Musi być po prostu.

A Ty bierz apvp a nie aiphp 
Aiphp to analog analogu
Bo jeczse po.apvp było APHP
Więc ryje beret bardziej i organizm i gorsze efekty.

Apvp gościu..nikt ci nie karze walić 100mg
Wal po 20mg
30mg
Może vapo
Ćwiartka xanaxu jako podkład i lecisz.
I masz ogień