Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 12.09.2023

Czeslawo przepraszam za minusa, to przez przypadek, przekliknrlo mi się i net zamulił.. w taki sposób zapomniałem i nie zdążyłem odkliknąć.


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 12.09.2023

Nepik jest swietny jak dla mnie. 
Po kilku dniach, chyba od czwartku lecialem na nim i wczoraj już wor pusty. 
Alfa tez byla ale sie szybko rozeszla z znajomym. 
Nep dla mnie jak najbardziej  substancja ktora odstresowywuje mnie w sytuacji niekomfortowej ktora teraz przechodze, i daje zajac sie czyms zeby zle nie myśleć i zajac sie czymś. 
Niewielnie sdawki stosując nie shizują, nie ma lęków i jest wyjsciowy. 
Popadlem w taki wir zabawy z nepem ze fotki nie cyklem, a kurde mialem na uwadze to. 
Bardzo przy emny stan, nie psuje łba,, po dczas testów i dltego tak go lubie, i partyjka za niedlugo kolejna w zamowieniu. 
Oby duch jak najdluzej tego stima miałeś bo to ulubiona zabawka od ciebie, jak i alfa i palenie tez niezłe.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 12.09.2023

Nawet 3-4 dni przerwy po kilku dniach ciągu powodują że tolerancja spada do takiego stopnia że odczynnik działa tak jak powinien. 10/10 :-)

[Obrazek: IMG-20230912-155329.jpg]


RE: NEP - Opinie o produkcie - LOBO - 16.09.2023

Wzorcowy analityk i asystent manager przy weekendowym typowaniu buckmacherskim...


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 17.09.2023

Nepik jak zwykle to nadal mój ulubiony, przerobione 4g przez 72h bez snu i do rzucając po niewielkich kreskach.
Po prostu duch  ma nepa po których nie ma krzywych jazd, shiz i tym podobnych negatywnych jazd.
Klasa


RE: NEP - Opinie o produkcie - Zkittlez - 27.09.2023

Podpowiedzcie jak z apetytem i spaniem po tym nepie?


RE: NEP - Opinie o produkcie - fiodor - 27.09.2023

Zkittlez jak że wszystkim, nie przesadzisz z dawkami to da się i jeść i spac Wink


RE: NEP - Opinie o produkcie - Inferno - 28.09.2023

KiszczaK też sobie dodałem do koszyczka NEP'a trochę i niedługo będą testy.
Odpowiadając na twój post kawałek wyżej, napisałeś, że nie ma lęków i jest wyjściowy.

Niestety nie zgodzę się z Tobą bo to wszystko zależy od człowieka.
Ja miałem tak, że walnąłem trochę NEP'a i zaczęły się schizki.

Było to na początku jak duch go wprowadził.
Obecnie jestem na etapie takim, że idę do lodówki i jem taki porobiony, że 10 razy otwieram ją i zamykam.
Już nie wiem co to są schizy, co prawda na miasto się nie wypuszczam ale w (area) swojego mieszkania i po za nim kawałek.

Inforumuje;
w mojej wypowiedzi nie chodzi o to, że NEP od duch'a jest zły, tylko chodzi tu głównie o samną.
Nepik od ducha pobierać śmiało! Jest bardzo dobry, nie mogę się już doczekać ładunku


RE: NEP - Opinie o produkcie - rodes - 29.09.2023

Nepik legitny, nie ryje zbyt  nosa po kilku dniach, nie tworzy zatorów. Dawki 25 mg potrafią kopnąć. Objawy u mnie: brak shiz,  Chęc do robienia czegokolwiek, pobudzenie, libido znacznie podniesione. Jak się nie przesadzi można jeść zasnąć po 3-4 godzinach.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 29.09.2023

Panowie wrzucajmy fotki xd bo sort się zmienia.