Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=2193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 12.09.2023

kot_kreskowy no właśnie sęk w tym, że chciałbym poznać dawkowanie zaawansowanego ketomajstra tego 4mmc, tyle. 

dawki, plus czas działania, dadzą tu trochę pola do manewrów.

i właśnie z racji tego czym wcześniej się zaprawiasz, tym bardziej mnie interesuje dawkowanie tego 4mmc


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 13.09.2023

PUDZILLA 
Zaintetesuj sie sobą.
Dawkowanie tego specyfiku jest ogólnie znane, a ja nie przypominam sobie abym tu nie zamieszczał danych,o które prosisz.
Poszukaj sobie, na pewno je znajdziesz w którejś z moich opinii.
Nic się nie zmieniło w tej kwestii.

Edit. Prosze o połączenie postów.


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - fiodor - 13.09.2023

kot_kreskowy a jakie to suple tak zajadasz, żeby przegryzać je później mefem z takim apetytem ?


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 13.09.2023

(12.09.2023, 19:31)kot_kreskowy napisał(a): PUDZILLA 
Nie ma nawet najmniejszego znaczenia jakie ja waliłem dawki, ponieważ wiesz doskonale czym zaprawiłem się wcześniej i jaki serotoninowy holocaust sobie zaserwowawałem.
Po tak absurdalnej sumarycznej dawce MDMA jaką wpierdoliłem, to że mnie ten mefedron klepał możemy zawdzięczać tylko dwóm możliwościom;
#dobrej jakości mefedronu
#nadludzkich zasobach serotoniny w moim organiźmie
Z racji, iż żadne supermeny po tej planecie nie stąpają (poza pigułkami ElPatrona Podobno kultowa) wniosek jest tylko jeden i sam go doskonale znasz.
To, czego nie wypłukało ze mnie mdma, wypierdolił do końca mefedron ☺
A z racji, że tata dba o swoją serotoninkę opierdalając suple, stosując od lat zbilansowaną dietę oraz pracując na dachu, gdzie słoneczka mam w opór cały jebany rok, już za niedługo znów będę gotowy na terminatorowe całonocne walenie konia😎
Aż mi kurwa pęcherze powyłażą Podobno kultowa

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Szkoda mi tego czytać. 
Wrzucam ignora. Nie czuję potrzeby wchodzenia w dalsze dyskusje a zrobi się nieprzyjemnie. I coraz bardziej się przekonuje, że w tych opiniach jest sporo fantazji.


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 13.09.2023

fiodor 
Centrum, magnez z potasem i  jakiś czas temu wprowadziłem żelazo a wycofałem wapno, jednak chyba wapno wróci do diety.

Lukas1985 
Najlepiej zrobisz dając ignora wszystkim tu👍


😎


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - LOBO - 15.09.2023

Wizualnie jest to bodajże najbardziej zachecajacy i najlepiej wyglądajacy specyfik za mej kadencji;-)...nawet ten zapach paradoksalnie stał się wysublimowany i wykwintny ...budzi we mnie sentymentalne skojarzenia;-)...ten żółty kolor i konsystencja kojarzy mi się z czymś słodkim i smacznym niczym mleko w proszku jak za małolata sie w buzi mamlało i uwalniał sie smak albo z koglem-moglem...aż mam ochotę wrzucić to do kubka dodać cukru żółtka i utrzeć;-)


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Szaryno123 - 15.09.2023

Zamówiliśmy 5g z 3 szczurami w tym Ja.
Otrzymaliśmy żółte pachnące kamienie 
A więc tak:  Na początek każdy 150mg sniff bombka 200mg
Czekamy 5 min i bumm wjeżdża fala euforii gęba nam się nie zamyka. Jest mega przyjemnie, pluszowo. Speed i euforia. Słuchaliśmy muzyki, graliśmy na xboxie cała noc i rozmawialiśmy. Peak po zarzuceniu 350mg trwał jakieś 2h po kolejnych godzinach słabnie. Do rzucaliśmy. Śmiało mogę powiedziec że temat 10/10 Całe 5g poszło w 1 noc.

Na pewno wleci kolejne zamówienie 
Polecam😋


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - BaitDeStrip - 20.09.2023

Czy jest to dobry pomysł, żeby to łączyć z 3 cmc?


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Epsiakos - 20.09.2023

Oczywiście że nie


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - horsii - 20.09.2023

BaitDeStrip to tak jakbyś chciał moeta łączyć z jabolem.