Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - Elf - 26.10.2022

Ja tam polecam vendora kilka razy robiłam zakupy fakt ze było to dosyć dawno temu ale wtedy sorty były jak najbardziej ok


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 28.10.2022

Siemanko ćpuny😁
Dobra, jest tak:
Zamówienie doleciało Express. 
Kontakt chujowy na maxa - do poprawy.
Jeśli do zamówienia macie jakieś życzenia typu sampel czegośtam, to polecam pisać o tym podczas składania zamówienia. Jest do tego odpowiednie pole.
Polecam też wpłacać odpowiednią kwotę, a najlepiej złotówkę więcej, bo jak braknie 5 groszy to i tak będziecie musieli zrobić dopłatę.
Zamówiłem 10gram analogu mefedronu oraz poprosiłem o sampel 2FDCK, za który przelałem z góry 40zł i wspomniałem o tym w polu: "dodatkowe informacje do zamówienia " czy jakoś tak😉
Wszystko doleciało
[Obrazek: 20221026-143113.jpg]
Odnośnie analogu 4mmc, to porobić i owszem porobiło, ale czy to na pewno ma coś wspólnego z mefedronem? Nie wiem. 
Jakaś tam euforia jest, jest lekki speedek.
Ale jest też przeokrutny smak spływu a zapach tego pudru to.... pozostawię to bez komentarza. 
Mieszkanie będę wietrzył prawdopodobnie przez tydzień 🤫
Sniffem nie da rady ze względu na smak i zapach.
Przetestowałem,  nie musicie tego robić.
Oral, tylko w bombkach. Kapsułki lub chusteczki wskazane. Rozpuszczenie tego w jakimkolwiek płynie i wypicie też nie przejdzie, chyba,że macie blisko kibel lub miskę na wymioty😎
Smak tego sortu naprawdę jest dramatem.
Nie spodziewałem się takiej porażki smakowo-zapachowej🤯
Co do działania, to tak jak wspomniałem, jest eufo oraz speed w proporcjach 70/30
Jest parcie na ruchanko lub zabawy siusiakiem😎
Po przerobieniu 5gr z zamówionych 10, tolerka rośnie na tyle, że dokładki nawet w wielkości grama nie robią już jak na początku 300mg.
Nie wiem po co zeżarłem resztę, chyba tylko z łakomstwa i faktu, że jeśli będzie mi to zalegało w mieszkaniu, to sąsiedzi prawdopodobnie by mnie sami wynieśli razem z tym śmierdzącym artefaktem😎
Zwały po 10 gramach jakiejś znaczącej nie odczułem.  No ale wiecie, ja to już jestem w takim stadium, że mało co powoduje u mnie coś takiego jak zwała😎
Dobra, teraz przechodzimy do tego dyso w postaci 2-FDCK.
Przezroczysty kryształ, dosyć twardy o znikomym zapachu lekko chemicznym. Jakkolwiek to brzmi😁
Ilość 1 gram. Było to moje pierwsze spotkanie z jakimkolwiek dysocjantem.
Z racji powyżej,  zrobiłem kreskę ok 70-80 mg , którą odkurzyłem nosem.
Po chwili zachwiało mną ostro, że jak chodzłem to musiałem trzymać się ściany. Wjechała naprawdę GRUBA EUFORIA ale taka inna niż znam z typowych euforyków, która po około 20-30 minutach zamieniła się w jakieś dziwne wizje i dzikie rozkminy🤯🤯🤯🤯🤯
Co to mi zrobiło z głową, to:

horsii skoro już mnie namówiłeś na te pierdolone dyso, to teraz powiedz, jak to kurwa brać, bo te wizje i rozkminy tak mnie przerażają, że sprzęt leży, ale wyjebać go do kibla to trochę szkoda😎
Węgorz, którego zajebałem był jedynym podejściem jakie zrobiłem. Trzymało ze dwie lub trzy godziny do pełnego otrzeźwienia.Pierwszy raz mam tak, że czuję respekt do substancji i strach przed zarzuceniem. Chociaż strach to złe słowo.
Obawa lepiej brzmi. I to nie aby sprzęt był jakoś chujowy, bo mocny skurwiel, ale te wizje mnie przerażają.  To nie jest czapka, której oczekuję.
Może oral trochę inaczej zadziała???
horsii pomocy🤷‍♂️


RE: Mef**.t* - DwDPzN - 30.10.2022

kot_kreskowy kiedy zamawiałes? Bo u mnie pojutrze minie tydzień od zapłaty, a wszystko h stalo w miejscu tak nadal stoi


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 01.11.2022

DwDPzN odebrałem tydzień temu we wtorek,  a zamówienie składałem w weekend,  także wszystko trwało jakieś 2-3 dni.
Sprawdzałeś na koncie w sklepie, czy masz płatność zaakceptowaną?


RE: Mef**.t* - furiat - 01.11.2022

wpadla do mnie taka trojeczka ze glowa die pali pozdro dla diqbelka


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 01.11.2022

furiat skoro tak, to poproszę reckę, koniecznie z foto.


RE: Mef**.t* - mati54 - 02.11.2022

Testowałem od nich obie trojki i fejk koko, 
O ile trojki smialo moge polecic to fejk koko raczej drugi raz bym nie wzial, cena i efekty kiepsko wypadaja,
Z tego co widze zostala trojka gold jej dzialanie bym dal 60-40 eufo-stim,
Co do szybkosci golebia tez nie mam zarzutow 2 dni i bylo,
Nie wiem czy przez pomylke bo watpie zeby ktos byl taki mily Smile ale przy 3 zamowieniu trojki gold dostalem grama gratis, az bylem sprawdzic czy waga sie nie zepsula.


RE: Mef**.t* - Białykot - 02.11.2022

Polecam vendora chociaz osobiście nieraz miałem jakiś utrudniony kontakt


RE: Mef**.t* - Twój ziom - 03.11.2022

U diabełka teraz wszystko lata ok ?


RE: Mef**.t* - Szyderca - 03.11.2022

kot_kreskowy już widzę jego recke z foto hehe