Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - kot_kreskowy - 18.04.2023

ProducentRC 
Chodzi mi o to, że Ty w ciągu doby przerabiasz, załóżmy pół gieta.
Ktoś kto przerobi w dobę np 2 giety będzie dużo bardziej "wyeksponowany" na schizy.

Przerobiona ilość czyni tą różnicę.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 18.04.2023

kot_kreskowy  w pierwsze dwie doby szło 1g pvp na dobe w następne dni po 1.5g nawet na dobe, ale 6dnia muszę przyznać że miałem już dość ale żeby dać radę zasnąć ziomek alpre musiał mi przywieść, oczywiście dałem mu trochę alfy za to Podobno kultowa na 0.5g szalał ponad półtora doby i zrobił 25km z buta opowiadał później Podobno kultowa Podobno kultowa


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Testomix - 19.04.2023

Witam wszystkich mam pytanie jakie dawkowanie sniff dla nowicjusza i ile czasu trzyma pojedyncza dawka ?


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 19.04.2023

Testomix 20mg 4-6h


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - sebekx9 - 19.04.2023

Wyjaśniając dla mnie faza po alfie była przyjemniejsza jak byłem wprawiony, albo jak już kilkanaście godzin poleciałem. I mówię tu o normalnych dorzutkach, a nie coraz więcej. Po prostu jak się jest wczajonym to mniej wkretek i schiz.

Ma ktoś aktualne zdjęcie sortu?


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Testomix - 19.04.2023

Jeszcze jedno pytanie ,jeśli apvp da radę vapo to czy da rade zrobić z niej maczankę cos w stylu talizmana kierowcy ?


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 19.04.2023

Testomix w teorii i w praktyce da się, jednak nie mam pojęcia jakie proporcje i jak z rozpuszczalnością pirolidynoketonów, popatrz na caymanchem i podobnych tego typu stronach rozpuszczalność pvp w etanolu czy dmso, bo glikol propylenowy sie nie nada i zrób 1:5, przyjmując, że lufka to 0.1g to z pamięci chyba wyjdzie 20mg pvp na lufkę

możesz zawsze zrobić liquid w glikolu Podobno kultowa dekadan89 to mistrz w kwestii pytań zrób to sam

jednak nigdy tego sam nie robiłem, paliłem 3.5 roku kanna w ciągu, na kannaczankach znam sie jak ekspert, ale greenway speedway nigdy.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Testomix - 20.04.2023

(19.03.2023, 09:16)Lifeisbrutal napisał(a): Aktualne zdjęcie sortu 
[Obrazek: IMG-20230319-090526-1.jpg]

Jaki zapach ma ta alfica ? Bo sorty z poprzednich lat były takie octowe 😀


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 20.04.2023

coś w ten deseń, opakowanie w którym trzymałem alfe, po jakimś czasie takim octem zajeżdzało

dobrze, że sobie przypomniałem, bo nie zwróciłem na to uwagi


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Lifeisbrutal - 26.04.2023

Z lekkim opóznieniem,ale siła wyższa.Recka dotyczy tamtego sortu(nie wiem czy nadal na stanie czy inny)
A- pvp 
Dawka 15mg sniff.Zdjęcie pare postów wyżej.Zapach jak to alfa.Czy czuć ocetem nie porównałbym tego tak.Wjeżdza szybko.Nie odczuwa się tego na początku po nosie.Tylko od razu dopierdala Ci na gardło.Po spływie nastają "słodkie chwile"
i otaczanie się przyjemną fazą.Pod słodkimi chwilami kryło się euforyczne wejście,leżenie i nie wierzenie w to co się dzieje xD Próbuje się coś robić ale specyficzne ruchy utrudniają do takiego stopnia,że masz beke.Taki efekt podwyższonego nastroju utrzymuje się pół godziny.Z racji,że nie lubię nagłego zejścia to poszło 30mg też sniff.Tutaj już bardziej wyczuwalny był speed z eufo tak 50/50. Zbyt wiele nie pamiętam bo było dość grubo.7 dni od rana do wieczora.Aż pewnego snia czar prysł i śluzówka noaa dlstała po dupie.Nie będę tutaj pisać szczegółów bo mogą być wrażliwe osoby na takie rzeczy.Chociaż każdy świadomy tester powinien liczyć się z konsekwencjami. Dlatego dbajcie o noski.Kiedyś mądra osoba stąd powiedziała mi coś w stylu "alfa jdst bardziej żrąca niż chlory" i z perspektywy czasu jak na to patrze to miał racje.Czy schizuje?Każdy sam musi sobie zadać yo pytanie.Wszystko zależy od naszego nastawienia tego co sobie wmówimy a jak będziemy za dużo to wpadnie się w pętle schiz.Podsumowując to nie jest "zabawka" dla każdego.Sort jak najbardziej aktywny