Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
duch.store - propozycje produktów - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: duch.store - propozycje produktów (/showthread.php?tid=1959)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: duch.store - propozycje produktów - shaqu245 - 02.02.2024

(22.01.2024, 23:48)Lukas1985 napisał(a): XD jak go zamkną, bo jeden z drugim będą pod wpływem demolować auta to nic nie zarobi.

(01.02.2024, 15:37)horsii napisał(a): mapb/apb znacznie się różnią od mdma, czy ja wiem czy to tak jedno można drugim zastapic, mysle że mapb/apb wystarczająco wyrobiło sobie "własną markę"
a mdpv to za gruby temat Podobno kultowa


horsii co ty mówisz Podobno kultowa 

Nie wiem jak ty, ale ja właśnie leciałem kupę czasu na mdpv a dopiero później przeszedłem na hexen.
Panowie i Panie jak to się kapitalnie waliło w płuco tak jak i sorty mdphp z tamtego czasu takie beżowe ultra puchy lekko lepiace ewentualnie w białym krysztale ahhh to było coś Smile 
Ale wiem gdzie jest podobne z wyglądu mdphp Cool Chyba trzeba będzie zrobić zakupy haha


RE: duch.store - propozycje produktów - Lukas1985 - 02.02.2024

(01.02.2024, 21:26)horsii napisał(a): Lukas1985 ja pamiętam ze mialem 5-APDB od kogos tam w 2017 jakoś Podobno kultowa 

czyste serotogeniki w ogole by sie nie sprzedawaly wiesz o tym. Szkoda ze nie ma no ale zobacz jak duzo osob woli jakies "speed-eufo" proszki typu 3-cmc, a ile chce same "eufo"  - typu 4-cmc, gdzie 4-cmc to i tak nie jest wciaz 100% czysta serotonina bo tam jak najbardziej jest dopamina. takie MDAI, MDMAI itd. by nie schodzily kompletnie.

Hehehe kwestia tego jak to sprzedasz. Obecnie 90 proc vendorow chwali się super eufo czy tam super speedem. Takie MDAI byłoby idealnym drugiemu imprezowym. Ew do tego można byłoby dołożyć 3-fpm i puszczać jako swoistego rodzaju stimo - euforyk 🙃


RE: duch.store - propozycje produktów - horsii - 02.02.2024

Lukas1985 te twoje nazwy to za bardzo skomplikowane, za dużo literek i cyferek dla niektorych, a w ogóle to to jakies dziwne proszki, PO CO, jak jest TRÓJECZKA? Podobno kultowa  

Glówym problemem różnych takich mixów które możnaby sprzedawać gotowe w tablecie, czy coś, zdaje mi sie nie jest to, że by klepały źle, tylko to że by nie schodziły, bo ludzie nie znają tych substancji, a coś czuje że duch badacza-pioniera który wsypie w siebie kazdy nowy chiński wyzeracz mózgu w imie nauki - tak jak to bylo za starych dobrych czasów, pamiętasz - zostal wygaszony. Teraz klefedron, alfa-pihp, i koniec, pare bazowych proszków policzalnych na palcach jednej ręki, w przypadku to nawet policzalne na palcach jednego palca, i wystarczy.


RE: duch.store - propozycje produktów - drpepper - 02.02.2024

horsii dokładnie, ludzie nie znają substancji solo, więc nazwa piguły/proszku MDAI+3FPM albo MDAI+2FMA nic by nie mówiła. Jedynie starsi którzy pamiętają początki mają obeznanie w nazwach i w działaniu poszczególnych substancji.
Bardzo dużo jest substancji które zwyczajnie nie przebiją się przez beta ketony.
Vendora patrzy na opłacalność. Po co sprzedać np 100g 4-ho-met'a jak można sprzedać 20kg 3cmc w tydzień. 
Starzy gracze mają takie substancje w których się zakochali.
 A teraz? Teraz userzy to 99% speedziarze...kryształ to kryształ. Nie wazne czy to trójka czy czwórka czy ortofedron czy apvp. Przecież kryształ wygląda prawie tak samo...co dla niektórych którzy kupują nie ze sklepu a od ludzi którzy pchają to w miasto.
Wracając do tematu, benzofurany też mają pewną magię w sobie. Są inne od MDXX i znajdą się odbiorcy na to. Ale nie tyłu co na "kryształ" niestety...
I tak jest z większością substancji o które prosimy vendora w tym wątku. Raczej nigdy się nie doczekamy tak pokaźnych list substancji w sklepie jak np 10 lat temu...


RE: duch.store - propozycje produktów - horsii - 02.02.2024

drpepper ja to nazywam "kulturą kryształu", i uważam że poniekąd zrujnowała w pewien sposób ona scenę research chemicals w polsce. Wszystko speed, wszystko kryształ. Teraz sie to troche zmienia od niedawna, bo tu ketamina, tu coś, ale to wciąż takie bardzo "podstawowe" substancje, tak jak mówisz do takiego poziomu jak X lat temu nie wrocimy na pewno. Już nawet nie mówie o jakichś rc o których slyszało 5 osób łącznie na świecie, ale fajnie byłoby zobaczyć jakąs 4-podstawianą tryptamine czy coś.


RE: duch.store - propozycje produktów - Diabeuu666 - 02.02.2024

(01.02.2024, 23:30)Beeniepatu napisał(a): A skad wiesz, ze nie ma?

Ale chodzi Ci teraz o MDA czy pentadron?

Jeśli gdzies jest to proszę o jakiś namiar na PW.
Będę wdzięczny


RE: duch.store - propozycje produktów - Lukas1985 - 02.02.2024

(02.02.2024, 06:35)horsii napisał(a): Lukas1985 te twoje nazwy to za bardzo skomplikowane, za dużo literek i cyferek dla niektorych, a w ogóle to to jakies dziwne proszki, PO CO, jak jest TRÓJECZKA? Podobno kultowa  

Glówym problemem różnych takich mixów które możnaby sprzedawać gotowe w tablecie, czy coś, zdaje mi sie nie jest to, że by klepały źle, tylko to że by nie schodziły, bo ludzie nie znają tych substancji, a coś czuje że duch badacza-pioniera który wsypie w siebie kazdy nowy chiński wyzeracz mózgu w imie nauki - tak jak to bylo za starych dobrych czasów, pamiętasz - zostal wygaszony. Teraz klefedron, alfa-pihp, i koniec, pare bazowych proszków policzalnych na palcach jednej ręki, w przypadku to nawet policzalne na palcach jednego palca, i wystarczy.

XD przecież wiadomo, że diler nie pchalby tego jako 3fpm+MDAI 😅
Przykre życie ćpunów których życie ,smyka się w 3cmc eufo spid 😅😅😅😅


RE: duch.store - propozycje produktów - horsii - 02.02.2024

Lukas1985 jak na nich patrzymy, to niewątpliwie myślimy że to przykra sprawa. Ale czy im samym jest przykro? No nie wiem, sprawy sobie nie zdają więc jak? Podobno kultowa


RE: duch.store - propozycje produktów - shaqu245 - 02.02.2024

Jak już o tej "kulturze krixa" mowa to mnie to osobiście trochę przeraża.
Spotkałem na swojej drodze bardzo wielu ludzi dla których Krystyna to Krystyna, kryształ to kryształ a krix to krix.... Oceniają już na oko (ba nawet ze zdjęcia) jaki jest profil działania a nawet smak i czy jest dobre. A wiesz co to jest? Cytuje "no jak ochujałeś? Przecież to krix. Nie wiesz czym jest kryształ?"
Ba dodam tylko że usłyszałem to kiedyś w mieście rodzinnym, jak spotkałem tam starego znajomego który "bierze z miasta" a na stole miał krix ale przywieziony przeze mnie właśnie wspominany mdphp który był po prostu trochę podobny do tych jego krixow.
Jego mina na widok tyci rajki "krixa" która miała go zaraz zabrać na orbitę i z powrotem na piechotę bezcenna xd
"przecież to nawet mnie nie klepnie"
Temat był pierwszej klasy Cool 
Zanim weszło mówił że ma za grubo.
Co by było jakby posypał w samotności "swój standard"?
Niech to będzie swojego rodzaju przestroga dla fanów kryształów.
Sprawdzajcie na małych ilościach co dostaliście.

A co do tematu dyskuj to też chętnie bym zobaczył jakieś tryptaminy albo benzofurany.
Wydaje mi się że np taki 4homipt w tabletkach znalazł by grono stałych klientów.


RE: duch.store - propozycje produktów - Diabeuu666 - 02.02.2024

Mnie rozwala jak wiele osób mówi na każde RC w postaci kryształów - mefka, mewa, mefedron 🤦🏻😅