Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - daberhere - 27.04.2023

Pierwsze zamówienie  dla gołębia dans bylo 5 APVP teraz grzecznie czekam na paczuche i wleci recka


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Medellin85 - 27.04.2023

Będziesz napewno zadowolony, moi znajomi zawsze powtarzali że każda partia A-pvp jest bardzo dobra a produkty z tego sklepu dobrej jakośći.
Ten produkt jest aktywny w bardzo dobrej mocy już od niskich dawkach Smile
Więc duży plus Exclamation


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - daberhere - 28.04.2023

Gołąb od Escobar  5 APVP dotarl.bhp pakowanka 10/10,jakosc odczynnikow 10/10 polecam gorąco.Na pewno nie raz jeszcze skorzystam z usług!


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - pianki2180 - 06.05.2023

Towar kosa, szczura co ma wyjebaną tolerkę klepie aż mu się uszy trzęsą, dla kogoś bez tolerki polecam ostrożność.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 07.05.2023

Cały czas ta sama kozacka PVP, 3g i macie polatane 3 noce + Libido cudeńko nic lepszego nie znajdziecie pod ten rytm ;} ~~ shizki atakują dlatego trzeba odbierać atak jak rycerz. Nowego kreska pozamiatała na całą nockę ;o
po 5 nocach Total Mumia style ale wszystko na ogarze na spontanie 

Alfa PVP - 10/10

W krysztale

Escobar


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 07.05.2023

(26.04.2023, 12:11)Lifeisbrutal napisał(a): Wszystko zależy od naszego nastawienia tego co sobie wmówimy a jak będziemy za dużo to wpadnie się w pętle schiz.Podsumowując to nie jest "zabawka" dla każdego.Sort jak najbardziej aktywny


Kolego. Prawdziwa alfa schizowala z kilku powodów. Po 1 bardzo mocno blokuje receptory cholinergiczne w mózgu i działa jak deliriant. Po 2 zalewa mózg potężna ilością dopaminy która sama w sobie też działa pro schizogennie. Po 3 odcina apetyt i może prowadzić do hipoglikemii lub uaktywnienia mechanizmów chroniącej przed hipoglikemia. A te powoduja przywidzenia.

Jeśli nie przypilnujecie tych 3 kwestii to będzie lipa. 
Wiadomo, jak jesteście pojedzeni, napojeni to nie będzie schiz lub będą one mało natarczywe.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Yalasek - 20.05.2023

Kolejne 3g alfy zjedzone kolejne kilka nocy nie przespanych, na bani Sex wizja Lidibo 11/10 istny szatan MUSICIE TEGO SPRÓBOWAĆ! pozatym na 3-4 nocy muzyka siada tak na banie że nic więcej nie trzeba dosłownie byłem już mega głodny i dość odwodniony jednak muzyczka daje radę na tyle że cała noc na dzwiękach przeorana rano drobne śniadanko i dalej ci jazda z odczynniczniem! kreska spust kreska spust i tak wygląda dobra zabawa na PVP - shizki - walka wstajecie i walczycie z tym co gra na bani ktoś za oknem ? biegniesz i sprawdzasz nikogo nie ma ? shizka znika - proste POWODZENIA ! . ~~ <3 yalas 100 procent bracie


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Myga - 21.05.2023

Konkretna alfa także polatałem kilka nocy boża głodóweczka można na tym nieźle chudnąć ;p polecam najlepsza alfa jaką jadłem od lat, daje niesamowitego kopa


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - GlasshanD - 24.05.2023

Up
Potwierdzam alfa primasort odkąd pamiętam niezmiennie topowa jakość,a lepszej dawno nie badałem, koneserzy alfowych tripòw jak i ci mniej obyci będą zadowoleni i wrócą po więcej


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Szarlatan - 28.05.2023

Dostałem propozycję wlansie aby zamówić alfę tutaj i Pabla jeżeli serio jest tak mocna jak piszecie to będę tu stałe zamawiał dla szczurów i dla siebie trzeba przecież z czegoś żyć