Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Szydi - 22.06.2024

Escobar 

Siemanko , co taki ubogi asortyment u ciebie mordo? Kiedy alfa wróci bo to juz ile czasu jej nie widać. Pozdrawiam Szyderca. Ps. Czemu odzyskać konta nie mogę bo jak odzyskuje to nic nie przychodzi na maila.


RE: Escobar.store - Temat Główny - bos009 - 22.06.2024

Te 3 cmc bandit naprawdę dobre jest?


RE: Escobar.store - Temat Główny - S-N - 22.06.2024

(22.06.2024, 15:16)bos009 napisał(a): Te 3 cmc bandit naprawdę dobre jest?

Tak bardzo Dobre nie pożałujesz jak zamówisz  Smile 


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 22.06.2024

(22.06.2024, 14:11)Szydi napisał(a): Escobar 

Siemanko , co taki ubogi asortyment u ciebie mordo? Kiedy alfa wróci bo to juz ile czasu jej nie widać. Pozdrawiam Szyderca. Ps. Czemu odzyskać konta nie mogę bo jak odzyskuje to nic nie przychodzi na maila.


Czołem 😁

Już wcześniej były z tym odzyskaniem problemy z tego co kojarzę. 
Maniek zapewne pomoże 🤘


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 22.06.2024

(22.06.2024, 10:09)Diabeuu666 napisał(a): Ja chciałbym się dowiedzieć kiedy wróci 4MMC? Naprawdę bardzo podszedł mi ten odczynnik. Zajebisty.
I fajnie by było spróbować Escobarowego A-PVP. Niestety nie załapałem sie na ten pierwszy i niestety ostatni rzut. Fajnie jakby wróciło albo A-PHP bo akurat tego to nikt tutaj nie ma.
O co właśnie chodzi z tym A-PHP? Wydawało mi się że jest łatwiej dostępne niż A-PVP a wychodzi na to, że jest odwrotnie.

czekaj na dostepność we wtorek. Powinno już wrócić 4mmc.

(22.06.2024, 09:55)Nebii napisał(a): Escobar wiadomo kiedy Piko wraca?

Nie wiadomo

(22.06.2024, 14:11)Szydi napisał(a): Escobar 

Siemanko , co taki ubogi asortyment u ciebie mordo? Kiedy alfa wróci bo to juz ile czasu jej nie widać. Pozdrawiam Szyderca. Ps. Czemu odzyskać konta nie mogę bo jak odzyskuje to nic nie przychodzi na maila.


czesc,
w sprawie odzyskiwania konta napisz do Mańka. Alfa nie wiem kiedy wroci, pracujemy nad tym ale jeszcze sie zejdzie.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 22.06.2024

Zajebiste info!! 4MMC WYMIATA 🔥🔥🔥


RE: Escobar.store - Temat Główny - Powerpolish - 23.06.2024

Amfetaminy nie masz? Jeżeli nie to czy jest szansa żeby była, czy raczej bez szans?


RE: Escobar.store - Temat Główny - oKo - 24.06.2024

Escobar kiedy można spodziewać się uzupełnienia stanu magazynowego odczynnika MDPHP?

Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 24.06.2024

oKo 
Konkretnie Ci powie, że nie wiadomo 😎
A jeszcze konkretniej, to jak w rubryce STANY MAGAZYNOWE publikowanej kilka razy w tygodniu pojawi się "JEST"
Wtedy masz pewność, że można zamawiać.

Swoją drogą, nie potrafię za chuja zrozumieć po co wy się kurwa pytacie o dostępność jakiegoś produktu w przyszłości, skoro Esco nie posiada szklanej kuli a jego pewność o dostępności czegoś ogranicza się pewnie do tygodnia - choć i to tak naprawdę też nie musi okazać się pewnikiem.

Kurwy nie śpią, forum jest monitorowanie przez służby a nawet taka informacja jak przewidywana dostępność wraz z działalnością konfidentów może już dać pewien zarys transportu.

Ja już kurwa nie wierzę nikomu.
Ciszej jedziesz - dalej będziesz.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 24.06.2024

(24.06.2024, 04:03)oKo napisał(a): Escobar kiedy można spodziewać się uzupełnienia stanu magazynowego odczynnika MDPHP?

Z góry dziękuję za konkretną odpowiedź.

Napisz do Macieja, on ci powie bo będzie wiedział