Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - KiszczaK - 22.11.2022

(20.11.2022, 08:19)Kaja Buza napisał(a):
@"Pixel40" daj znać jak te pigułki. Może V zaskoczy wszystkich i tak jak pisze Beeniepatu tam w środku faktycznie będzie M-CAT czyli mefedron. 😄
Rozumiem, że żal się zrobiło Vendora, że za takie ceny to mało kto coś kupi zwłaszcza benzo czy jak? 😂

dostalem info ze nie wyslal mcat bo partia sie przemoczyla,szkoda bo bylem na nie nastawiony,ale popytam kiedy beda na sklepie.

(19.11.2022, 23:48)Dilleraaaa napisał(a): Miał ktoś kontakt z nim?Od tamtego tygodnia czekam za odp na maila i cisza..

Dzisiaj odpisal z informacją o tych mcat,trojki te co dostalem calkiem spoko,6APB I 4MMC POWDER.
EUTYLON W MACIUPKICH ILOSCIACH DZIALA  FAJNIE I ZAMOWILEM KOLEJNĄ PARTIE WRAZ Z 2-FDCK


RE: Mef**.t* - mati54 - 22.11.2022

W zasadzie po co wy piszecie do niego ? Wszystko przez strone dziala bezkontaktowo, zwyczajnie ciekawy jestem o co mozna pytac skoro widac co jest dostepne itp. 

Ktos wyzej o golda pytal jak pisalem jest okej 8/10, do guzmana mu daleko


RE: Mef**.t* - Szatan69 - 24.11.2022

Kiedys jak 3 raz mi wyslali co innego niz zamawiałem to wykupiłem prawie caly sklep fejkowymi zamówieniami xD  beka 2 dni  była.  Do tego  na dopalamy mysleli ze exit scam bo same duze ilosci zostaly do zamówienia 😂


RE: Mef**.t* - KiszczaK - 26.11.2022

Zanowienie zlozone na kazdy produkt od diabla i w samplu ocp i 2dck, strach pomyslec, bo 2fdck probowalem, niezle odklejenie, szkoda se rodzinka wbila sie na chate, ale ilosc niewielka i ogarnalem spotkanie.
dyso nie moja bajka ale nawet bylo niekiepsko, tak inaczej.
dwa sorty trojki wporzo,eutylon spox a teraz leci alfa i mdphp i eutylon oraz reszta co ma w menu...

Wrzuce fotki i opinie alfy na poczatek,bo to priorytet Smile


RE: Mef**.t* - Gekon - 27.11.2022

Vendor daje radę. Nigdy nie wyjebal mnie nawet na 1g. Trzeba tylko napomknac że lubi znikać bez słowa na tydzień/2/miesiąc. Czasem po jakimś tam okresie czasu tłumaczy się, że to że względów BHP, co raczej jest bzdura. Tak czy siak prędzej czy później zamówienia zawsze dolatywaly.


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 27.11.2022

Sklep wprowadził do oferty 3MMA. 
Trochę poczytałem, podobno baaardzo mocno euforyczny shit. 
Generalnie bardzo mało informacji o tym w sieci, kilka opini na hyper ale żadnych konkretów.
Coś piszą, że analog 3mmc, że podobieństwa do metaamfetaminy. 
Kurwa, jak mocne to musi być skoro vendor daje ostrzeżenie dla mało wtajemniczonych ćpunów 🤔
Aż mnie kurwa nos zaswędział z ciekawości😉
Ktoś coś wie więcej w temacie?
Beeniepatu ,  Maniek ???
Próbować? Omijać?


RE: Mef**.t* - KiszczaK - 27.11.2022

po niedzieli bede mial na test jak i reszte nowosci,wiec wrzuce opisy z fotkakami.


RE: Mef**.t* - Maniek - 27.11.2022

kot_kreskowy Ogólnie to ja pierdolę takie wynalazki Smile  Ale Ty rób jak uważasz. MMA to ja wolę sobie obejrzeć w TV Podobno kultowa


RE: Mef**.t* - Beeniepatu - 27.11.2022

kot_kreskowy co Ty gadasz??? Probowac na pewno. To teoretycznie faza jak miks piko z mdma. Przy bardzo niskim dawkowaniu. Jest wiele opinii rozbieznych, jednak co najmniej jedna osoba, ktora jest dla mnie autorytetem w tych sprawach, byla ta substancja zachwycona. Zawsze chcialem sprobowac, tylko cena 50eur za gram, nie byla dla mnie cena, ktora tylko dla testu substancji chcialbym zaplacic. Jak to naprawde jest 3mma to sam zaraz to powijam i testuje


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 27.11.2022

Maniek Też sobie tak pomyślałem,  żeby mi przypadkiem ten proch MMA nie spuścił🤣
Może być po tym srogie wpierdol.
@"Pixel40" Bądź ostrożny. 
Uczuleniówka KONIECZNIE przy takich prochach.
Piszą, że działa długo przy małych dawkach.
No nic, daj znać po testach.
Chwała bohaterom😎
Beeniepatu zależało mi na Twojej opinii. 
Twój optymizm budzi we mnie ekscytację😁
Chyba się skuszę.