Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=2193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - Lukas1985 - 24.09.2023

(21.09.2023, 10:12)PUDZILLA napisał(a): @luks1985 właśnie, my demonizujemy CMC Podobno kultowa? wbij na reddita Podobno kultowa 

nam się po prostu czopka nie podoba, przecież cmc nie zostało po to zrobione, żeby walić to po 50mg, prawda? no może tak mało to nie akurat. porównanie samego 100mg cmc i 100mg mmc, biore mmc, po prostu. Lata już nie te, głowa inna, ile można nakurwiać to gówno? wiadomo, czasem człowieka weźmie coś przyciśnie, ale wtedy lepiej skorzystać z setki mmc niz cmc. Mnie to mmc nauczyło dawkować sobie b-k tak rozsądnie, jak jeszcze nigdy dotąd. No i nie brzydzę się tak sobą po mmc, jak po cmc, przez co później nie mam wyrzutów sumienia, a to że się przyjebało - taki los f19.2 - trzeba zapierdalać dalej. 


kot_kreskowy a ty sie zacznij leczyc, bo punktowanie ciebie nie ma sensu jak w przypadku kajabuzy, kiszczaka, yalaska, brawo, dopisałeś się właśnie do ich grona. Nie ma to jak spuentować dyskusję (w której masz przecież prawo odpowiedzieć, oraz wystosować kontrargumenty) argumentum ad personam XD. Was stimiarzy nie trzeba złomować, wam to wystarczy pozwolić mówić.

Heh ketony w ogóle nie zostały stworzone po to, żeby je ćpać. To miały być leki ale mają wysoki indeks nadużywania i dlatego nnikt tego nie dopuścić do leczenia. 
Niestety ale każdy keton 4 podstawiony nagina pracę mózgu, nadnerczy i jelit do granicy możliwości. 
Paradoksalnie tak się przyzwyczailiście do wysokich dawek, że dziś nie widzicie innych możliwości "ma być czapa i ch*j". W publikacjach badano możliwości konkretnych substancji i co ciekawe to mefedron z klefedronem łączy wiele. 

Tylko mózgi przy nadużywaniu jednego nie reagują tak dobrze przy przyjmowaniu drugiego. Ja akurat zaczynałem od 3mmc a potem poszedłem w cmc i nie odczułem bardzo różnicy. Jedyna różnica była taka, że 3mmc mogłem robić sztukę na spokojnie a przy chłodach było to kompulsywne "kreska, kreska, kreska" przy czym po mmc psychicznie dochodziłem do siebie kilka dni a po cmc kilka godzin. 

Stara zasada którą ukuto jakiś czas temu mówi, że mefedron bardziej siada na psyche a klefedron na fizykę. I tyle. 

A właśnie bo zgubiłem trochę sens wypowiedzi. Można dawkować ketony niskimi dawkami. Zwłaszcza jak zaczynamy. Jednak ja to lubiłem nawet po kilku latach. Poprostu serotoninę organizm dłużej metabolizuje a częstsze ale mniejsze dawki zapewniają większą stabilność fazy. Nie ma tego okrutnego jeb i nagle urywa się faza.


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - BaitDeStrip - 25.09.2023

Gołąb doleciał w niecałe dwie doby! Kolega stestuje, to wrzucę recenzję.


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - wiktororban - 26.09.2023

Czy już jest sort w igłach?


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 26.09.2023

wiktororban a miał być sort w igłach?

still kamień, ale moj jakby bardziej wysuszony dotarł ostatnio, bardziej niz ten sprzed miesiaca-poltorej


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - wiktororban - 27.09.2023

Gadałem z DJem Esco i mówił, że wkrótce mają wprowadzić.


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 29.09.2023

2 tygodnie przerwy od jakiejkolwiek dawki mmc, zamiana ashwaghandy na bacope i gingko biloba (3tygodnie stosowane), zarzucilem 200mg i zmiażdzyło mnie. Poczulem sie jakbym pierwszy raz klefa zarzucil, nie widzialem co pisze, latajoncy obras, strach pomyslec co by bylo gdybym zarzucił oral. 


Lukas1985 ashwe bralem 3 lata no i dzialanie tego mmc no, mocne ale dupy nie urywa, jednak nie bedzie jak za dawnych lat, a 150mg wrzucane bylo. Bacope i milorzab biore jakies 3 tygodnie juz, czy to na prawde taka robote z serotoniną robi? czulem się normalnie jakbym zjadł z 2-3 pigalaki, niby tylko 50mg wiecej od poprzedniego maxa, ale skala czopki nieporównywalnie większa. Nie wierzyłem, że jeszcze taki stan kiedykolwiek osiągnę, a jednak. 


12/10 - jak za pierwszym razem z ketonem


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 30.09.2023

i pragnę dodać, że poszły 3 węgorze o podobnej masie (3. 250mg), trzeci już nie dał nawet 20% mocy pierwszego, więc odpuściłem dalsze posiedzenie. Łagodny zjazd, nie ciśnie na dorzutke, da się pogodzic z tym, że kolejna dawka nic nie zdziała i warto odłozyć na jakiś inny dzień.

spaduwa do loduwy


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - dzony - 30.09.2023

Zastanawiam się nad zamówieniem tego , nigdy nie jadłem "czystego mefedronu" same RC przeważnie , to robi taki sajgon na głowie? Da sie funkcjonować na tym przy mniejszych dawkach ?


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - swo002 - 30.09.2023

Według mnie przy małych dawkach mniejszy "sajgon" niż na 3cmc.Funkcjonować się da,ale nie radziłbym zarzucania tego w pracy albo w nieodpowiednim towarzystwie.

PS: 4mmc to też RC Wink


RE: 4-MMC Original - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 30.09.2023

dzony pewnie, robi mniejszy rozpierdol na glowie niz cmc przy tej samej dawce (dla swiezaka) ale dziala dluzej. Faza jest bardziej "naturalna" a nie mechaniczna jak z chlorem. Ja lubię wrzucić sobie 20-30mg do posiedzenia przy gierce, taka wrzutka działa jak red bull.