Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mef**.t* - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Mef**.t* (/showthread.php?tid=267)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Mef**.t* - Kajabuza - 27.11.2022

kot_kreskowy jak coś, to leci 2,5 do tego koleżki od maratonów analogu hexa i alfy, to będę wiedział w zależności od szybkości lotu czy to w ogóle aktywne i jak bardzo. 😁
Nie wiem jak u Jegomościa szybkość wysyłek. Napiszę zaraz po teście. 😜



RE: Mef**.t* - dimiliki - 27.11.2022

@"Pixel40" dawaj od kopa znać co i jak też jestem ciekawy


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 27.11.2022

@"Kaja Buza" 
Po pierwsze primo,

Vendor ostrzega, że to bardzo mocny odczynnik, zaleca dużą ostrożność i jeśli ktoś nie wie czym jest ten odczynnik, to lepiej żeby kupił sobie 3-CMC.

Dobrze by było,  gdyby ta osoba co będzie to testować wiedziała o tej informacji od vendora!
Ja od szatana pobierałem już trochę ładunków i nigdy nie dostałem nieaktywnego odczynnika, więc nie rozumiem po chuj polemizujesz, czy aby on wogule będzie aktywny🤯 Ktoś jeszcze weźmie na poważnie Twoje pierdolenie, zajebie tego setę i chuj dupa kamieni kupa!
Nie zauważyłeś, że takiej informacji nie ma nawet przy alfie???
Myślisz, że vendor wywróżył sobie z fusów taką informację???
Ale kajabuza będzie sobie polemizował, czy to aby wogule jest aktywne...jprdl
Kurwa, czasem ręce opadają. Nie można ze wszystkiego sobie śmieszkować, to są do chuja twarde narkotyki.
Za karę marsz do kąta.

Po drugie primo,
Jak ktoś napierdala maraton miesięczny na alfie czy hexenie, to ja co do zasady takim typom nie daję wiary i biorę 100 poprawek na ich wypowiedzi.
Ten Twój maratończyk to nie człowiek.
To jakiś pierdolony terminator😎
Mimo wszystko, czekam na wieści.


RE: Mef**.t* - Szatan69 - 27.11.2022

Widze ze jest opcja placenia innymi krypto i stablecoinami. Tu pytanie jakies prowizje pobiera bramka płatności czy dostaje poprostu adres wybranej krypto i przesylam ?


RE: Mef**.t* - Kajabuza - 27.11.2022

Ahh... Dziękuję. Nie znalazłem tego na stronie. 😜 
Nigdzie nie napisałem, żeby ktoś sobie zajebał setę, nie polemizuję, ani w żaden sposób nie sugeruję swoją wypowiedzią takich decyzji. Napiszę inaczej, żeby łatwiej było zrozumieć 
KOD LEONARDA KAJI NCI😎
JAK KTOŚ SIĘ WAHA CO DO ZAMÓWIENIA TO NIECH POCZEKA BO ZAMOWIŁEM NA TESTY I DAM ZNAĆ CO I JAK. 

Szatan69 płacenie LITECOIN'em to złoto jeśli chodzi o koszt transakcji. Fajnie jakby nasi Vendorzy z partnerskich go rozważyli. Zawsze to lepiej za tą prowizję od BTC coś dokupić. 😜



RE: Mef**.t* - Bobek - 27.11.2022

Mi ostatnio jego gold nie siadł


RE: Mef**.t* - Szatan69 - 27.11.2022

Jakie mniej więcej działanie ? Lepsze od escobara ? Czy kinga brac ?


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 27.11.2022

Szatan69 w bramce krypto masz adres btc i robisz przelew normalnie ze swojego portfela. 
Bramka jest raczej tylko po to aby proces zamawiania zautomatyzować, chociaż chuj wie, może i działa.
Ja płaciłem z portfela.


RE: Mef**.t* - Bobek - 28.11.2022

Asortyment mają taki sam jak u Sergiusza pewnie też jego sklep


RE: Mef**.t* - kot_kreskowy - 28.11.2022

Bobek Myślę, że nie. Zbyt dużo rzeczy wskazuje, że to jednak stary szatan.
Asortyment to nie wszystko. A i nawet to nie jest tak do końca takie same. Zapewne korzystają z tych samych dostawców.
Oczywiście, że mogę się mylić, ale mój nos z reguły nie zawodzi😉
Atom i mefisto to prawdopodobnie ostatnie przyczółki względnej normalności na tamtym gównoforum.