Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Posiłki podczas używania. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Posiłki podczas używania. (/showthread.php?tid=986)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: Posiłki podczas używania. - Lifeisbrutal - 09.04.2024

Wiacie co odkryłem? Najlepiej wchodzą takie mięciutkie bułeczki maślane z kawałkami czekolady.


RE: Posiłki podczas używania. - dzwudziesty - 09.04.2024

Mi tam wszystko wchodzi, mogę świeżo co zjeść 200mg 4mmc po czym popić piwem i iść na chińczyka. 😎


RE: Posiłki podczas używania. - ZmiataZplanszy - 09.04.2024

Zawsze jakaś tłusta zupka przejdzie przez gardło :d bo bez jedzenie chujowo się czuje podczas fazy


RE: Posiłki podczas używania. - Lifeisbrutal - 09.04.2024

ZmiataZplanszy Co racja to racja zupa zawsze wchodzi szczególnie na podrażniony żołądek jakiś rosołek. Akurat idę zrobić mimo że niczym nie jest podrażniony XD wczoraj zjadłem 2,5 kreski kryształu z kimś i tyle.


RE: Posiłki podczas używania. - kej9 - 09.04.2024

(13.12.2023, 16:03)dzwudziesty napisał(a): A dla prawdziwych twardzieli polecam fasolkę po bretońsku własnej roboty 😎


kurwa, fasolka najlepsza Big Grin albbo grochowka


RE: Posiłki podczas używania. - LooL99X - 09.04.2024

Mi to nabiał podchodzi i słodycze .
Najbardziej jogurty, kefiry, maślanka itp .
Aaa przejdzie jeszcze zupka chińska robiona w Radomiu xd


RE: Posiłki podczas używania. - Ferdzio Kiepski - 09.04.2024

nutridrinki to jest to coś co da radę przełknąć po kilku dobach.. podają to rakowcom, anemikom itp. Podobno kultowa Ja sam po sobie wiem że jak idę w melanż, już w tym wieku Podobno kultowa To biere nutridrinki i witaminki.. magnez elektrolity itp. Wszystko co mi potrzebne
Dodatkowo wspomagam się nasionami słonecznika fajnie też pochrupać. Tongue A sachara w ryju najbardziej przeszkadza czyż nie? Jeśli dobrze się nawadniacie elektrolitami czy tam wodą z cytrynką + sól(czego używam ja) i ekstrakty.. z jakiejś fajnej meliski czy coś Tongue
Wtedy nie ma wysuszonego ryja.
A jak nie ma wysuszonego ryja to uwierzcie mi że naprawdę nie jest tak TRUDNO cokolwiek zjeść.. szczególnie jakichś delikatnych przekąsek dla niejadków
Nastepnym razem kupuje apetizer senior jak będę wpierdalał jakieś alfy czy coś i zdam Wam relację z tego Podobno kultowa
Bo po cmc czy tam małych dawkach jakichś stimów to ja działam normalnie i jem i piję i ważę swoje. . jak na taki tryb życia i wiek.. to mam budowę jak orzeł! Podobno kultowa
Więc polecam nutri Podobno kultowa


RE: Posiłki podczas używania. - frogbullshop - 14.04.2024

dobre są żelki przynajmniej jak dla mnie lub gumy do żucia przynajmniej w moim przypadku to sie sprawdza


RE: Posiłki podczas używania. - Lifeisbrutal - 14.04.2024

frogbullshop Zacznijmy od tego, że żelki ani gumy to nie jest posiłek tym bardziej pożywny. Nie da ci to siły by podnieść się po dragach. To co wymieniłeś można traktować jako przekąskę między wartościowym posiłkiem.


RE: Posiłki podczas używania. - frogbullshop - 14.04.2024

(14.04.2024, 12:19)Lifeisbrutal napisał(a): frogbullshop Zacznijmy od tego, że żelki ani gumy to nie jest posiłek tym bardziej pożywny. Nie da ci to siły by podnieść się po dragach. To co wymieniłeś można traktować jako przekąskę między wartościowym posiłkiem.

racja kolego ale to mi pomaga i po tym mam jako taki apetyt to znaczy cos na siłę zjem bo bez tego nic nie przełknę