Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: NEP - Opinie o produkcie - BrylancikowA - 09.12.2023

Dobry nep działanie bardzo dobre chęć do działania nie schizuje pobudza fajnie śmiało mogę polecić ten odczynnik duch


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 12.12.2023

duch Sorki, kiedy NEP wraca? :-)


RE: NEP - Opinie o produkcie - Diamentowa - 13.12.2023

Nep bardzo dobrej jakości chęć do czegokolwiek do rozmów do igraszek polecam ten produkt duch


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 13.12.2023

NEP od duch a ten sam, dobrej jakości stymulant.
Działanie jak zwykle od  duch a owego nepa jest  niezmienne, czyli dziala po niewielkiej kreseczce, wchodzi prawie natychmiastowo,samopoczucie poprawia się natychmiastowo i CO NAJWAŻNIEJSZE to brak jakichś schiz, czy kardio.
Czeste dorzutki nie wskazane raczej bo to tylko posuje fajną czape i można wtedy liczyć się z kardiolog i złym samopoczuciem, bo wiadomo że bawimy się RC. 
Zachować ostrożność i bawić się z głową i przestrzegać BHP, wtedy stan jest fajny i wielofunkcyjne i nad6aje się do jakich kolwiek prañc, czynności ogar i samko8uuw dniu 
NEP od tego venfor to dobrej  jakości stymulant który zawsze pobieram. 
Jest po prostu sztos.


RE: NEP - Opinie o produkcie - rodes - 15.12.2023

Zgadza się to jest po prostu niesamowity odczynnik, trochę przerobiłem już tego. I to chyba nie jeden sort.  Naprawdę nie ryje bani, noska, żadnych shizow, dobierając odpowiednia dawkę można spać jeść i pracować i . Zawsze pokręci po jajach.


RE: NEP - Opinie o produkcie - rocky90 - 16.12.2023

Ma ktoś może zdjęcie jak wygląda obecny sort?
Kiedyś miałem nep cristal i pamiętam sniff znacznie bardziej euforyczny niż ten w grudach.Vapo nie testowałem.


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 16.12.2023

rocky90 Polecam Ci spróbować vapo, musisz używać niskich temperatur żeby nie przegrzać i nie spalić produktu, bo wtedy dym robi się kwaśny i gorzki - niesmaczny.


Do tego koniecznie zaopatrz się w szklana lufkę do olejków i koncentratów, oraz zapalniczkę żarowa.


30mg vapo z lufy z wyzerowana tolerka to coś pięknego.


Ja osobiście vapuje najpierw  z 30mg, a potem dociągam średnią 40mg linię i delektuje się wyjebkowym dopaminowym blogostanem oraz rushem.


Linijka przy vapo zapobiega trochę kompulsywnemu sięganiu po następną dawkę, bo wydłuża czas dzialania w stosunku do czasu działania przy samym vapo.

---

Nadmieniam o tym ponieważ vapuje regularnie i zdarzyło mi się na początku robić ten błąd i wpadać w pułapkę łańcuchowego palenia.
rocky90 ja wrzucę we wtorek Ci fotki sortu nowego, właśnie zamówiłem dychę nepu


RE: NEP - Opinie o produkcie - rocky90 - 16.12.2023

(16.12.2023, 14:55)olancucki napisał(a): rocky90 ja wrzucę we wtorek Ci fotki sortu nowego, właśnie zamówiłem dychę nepu

We wtorek już pewnie będę miał sam tego nepika 😁 Pozdro


RE: NEP - Opinie o produkcie - shaqu245 - 19.12.2023

Nowy sort zamówiony.
Mam nadzieje że będzie taki sam jak poprzednio albo i lepszySmile
Oby doleciał do soboty


RE: NEP - Opinie o produkcie - olancucki - 21.12.2023

[Obrazek: IMG-20231219-123356.jpg]

Na zdjęciu widać 10 gram nowego batchu NEP od duch .


Vapuje się tak samo dobrze jak poprzednie batche. 
Wciąga się go też dobrze, leciutko piecze ale to jest przyjemny rodzaj pieczenia.

Nawet przy podrażnionej śluzówce nie ma tragedii.


Materiał skrzy się i mieni drobinkami krysztalowymi czego nie widać na mojej fotce. (Coś pięknego)


Działanie to standardowe działanie NEPu.
Towar w niczym nie odbiega od poprzednich sortów, jest tak samo dobry jak inne. 

Jedyne co go różni od tych poprzednich batchy to forma.


Na pewno polecam ten produkt!