Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
a-PVP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: a-PVP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2801)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Dopalacz - 24.05.2024

duch  to w końcu jest już a-pvp czy go nie ma?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - monio - 25.05.2024

Pytałem się na session dziś dostałem odpowiedź że niema sam jestem już głupi tu foty wstawiają że palą a sam v napisał mi że niema  Sad


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 25.05.2024

monio Skoro v pisze, że nie ma to nie ma. Owszem inni mogą pisać, że palą, ale mogą mieć sort od jakiegoś czasu trzeba brać to pod uwagę.


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - duch - 25.05.2024

(25.05.2024, 14:36)monio napisał(a): Pytałem się na session dziś dostałem odpowiedź że niema sam jestem już głupi tu foty wstawiają że palą a sam v napisał mi że niema  Sad

oni dostali resztki a pvp, juz nie mam ani grama


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Bungee54 - 25.05.2024

(25.05.2024, 15:05)spöke napisał(a): de fick resterna och pvp, jag har inga kvar

 Any rough estimate on when it will be back in stock? Smile rumours say tuesday, are we really that lucky?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Viki241 - 27.05.2024

Gdzie mogę kupić alfę pvp?


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - kej9 - 27.05.2024

aktualnie chyba nigdzie


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - dzwudziesty - 27.05.2024

Lada chwila powinna wpaść tutaj na półki sklepowe Wink


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - Bungee54 - 28.05.2024

(27.05.2024, 09:03)tjugo napisał(a): Det borde komma upp i butikshyllorna här när som helst nuWink

Tick..tock..  Angel


RE: a-PVP - Opinie o produkcie - qazplm1233 - 29.05.2024

Podziekowania  dla duch za bycie szczesliwcem sprobowania tego cudownego rzutu 
5g od piatku starczylo mi do wieczora niedzieli , dawek nie bede pisal  bo sie pozabijacie
na poczatku vapo poszlo niestety nie mialem meth pipe , ale nie szkodzi 
wiec tak kurwa pierwszy buch i taka chmura smoka po chwili usta same sie usmiechaja
ciary od dolu ciala i d0 gory ,  mowie do siebie o chuiuuuuj mistrzostwo swiata Heart
po czym nastepne zaladowanie i znow jeb buch i znow ten rush , kurwa tak Kocham ten rush ze moglby, zabiijac i walic  bucha za buchem 
(  zreszta tak wlasnie robilem haha  )  smak przepyszny po 1 buchu to az sie delektowalem tym posmakiem w ustach   Podobno kultowa
No i  czlowiek zapomina  co to jest nuda , dzieje sie tyle ze az za duzo  Podobno kultowa
KURWA libido to jest jakis kosmos %)  uwielbiam to , zjadam laski wzrokiem  Podobno kultowa bajera jest tak podkrecona , ze nie ma opcji zeby laski nie rozkochac  Big Grin
w skrocie to sort to mistzostwo idealnie sie topi  i ciezko jest krople przepalic ,  temu sniff tylko troche a tak to vapo szlo caly czas
zrozumialem ze alfa i jaranie (mj)  to sa dwie rzeczy z ktorych  nie zrezygnuje do konca zycia 
 , ALBO to raczej one nie zrezygnuja ze mnie  Podobno kultowa
czekam z niecierpliwoscia i chyba biore na nia kredyt haha pozdro  Podobno kultowa
a foty wrzuce jak wstane tylko Smile      duch czeeekamy Big Grin