Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 28.08.2024

Witamy

Dostępność:

4mmc                 BRAK

4cmc Deluxe      JEST

3cmc ICE           JEST

3cmc Bandit      BRAK

superman         JEST

Godzilla pillsy    JEST

Nep                  JEST

cherry               JEST

ketamina          JEST


RE: Escobar.store - Temat Główny - horsii - 29.08.2024

Pakiet przyleciał, pakowanie ok itd., nie ma sie do czego przyjebać.
W pakiecie 4-mmc i NEP.
Potem wrzucę fotki i napiszę coś o produktach w ich tematach.


RE: Escobar.store - Temat Główny - martio_vp - 29.08.2024

Ile czasu gołąbek leciał?


RE: Escobar.store - Temat Główny - yetow - 29.08.2024

martio_vp długo, ale to nie że esco się opierdala, jakiś problem był i trzeba było rozwiązać. Pisz bezpośrednio już czy jest już rozwiazany, paki latają normalnie tylko że były opóźnione ostatnio


RE: Escobar.store - Temat Główny - martio_vp - 29.08.2024

Dzięki. Tyle mi wystarczy. Nie będę zajmował mu czasu skoro ma co robić. Moje pytania nic nie przyspieszaSmile


RE: Escobar.store - Temat Główny - DamJanos - 29.08.2024

Nie ma co narzekać na gołębie. Jest dobrze. U mnie 4 dni i akurat:-) Zadowolony jestem:-)


RE: Escobar.store - Temat Główny - kenel - 30.08.2024

paka z nepem dotarła długo wyczekiwana bo miała być trochę wcześniej ale nie mam żalu bo z drugiej strony jakby była tydzień temu to połowy już by nie było haha wszystko ok dzięki escobar


RE: Escobar.store - Temat Główny - roccomanfredi - 30.08.2024

Kapłon wylądował bezpiecznie i jestem gotowy do przygotowania rosołu. Owinięty jak zwykle kevlarem i wolframem.
+ICE
+NEP


RE: Escobar.store - Temat Główny - JokerRC - 30.08.2024

Ee to czekam na spokojnie, czyli tak musi być, no to spoko 🙃🙂


RE: Escobar.store - Temat Główny - yetow - 30.08.2024

paka dzisiaj dostarczona, prosiłem o sampla nepa ale niestety go nie dostałem, w zamian dostałem 2g ice więcej. Co by nie było jestem zadowolony, bo równie dobrze esco mógłbyś mieć na detalistów wyjebane i sprzedawać tylko hurt Podobno kultowa

Pozwolę sobie dodać jeszcze że dobrą praktyką byłoby napisanie coś w stylu: paka będzie za minimum x dni/tygodni, wiem że ciężko takie coś przewidzieć ale na oko pewnie da się to jakoś wyliczyć + dodajesz w razie w parę dni do tego, a jak paka będzie wcześniej to tylko to będzie miłe zaskoczenie, masz prima sort więc ludzie poczekają, tylko dobrze jest czekać mając świadomość ile trzeba jeszcze odczekać, oczywiście ja sobie mogę pierdolić takie krocopoły łatwo bo nie mam wiedzy na ten temat i to pewnie inaczej wygląda w praniu, w każdym razie obsługa jest na top poziomie, bo już wysyłając wiadomości miałem wrażenie że zaraz napisze mi "spierdalaj, oddaje hajs i nie zamawiaj już" xD dziena za pake Escobar!

Narazie paka leży zapakowana, czekam na jutro, na dniach wrzucę fotki icea.