Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 09.09.2024

ChemicznyAli84 
Oczywiście, że masz prawo podzielić się swoimi wrażeniami, aczkolwiek posiadając ogromną ilość doświadczeń z zakupów u Esco mogę Cię zapewnić, że to najsolidniejszy Vendor w dziejach tego biznesu a sytuacja jaka wynikła, jest zapewne spowodowana natłokiem zamówień.
Jakiś czas temu odeszło z forum na wczasy dwóch dużych Vendorów więc czkawka po tych wydarzeniach trwa.

Będzie dobrze kolego🙋


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 09.09.2024

ChemicznyAli84 twoja sprawa zostala bardzo szybko wyjasniona, obiecałem ci zrekompensowac wydłuzony czas realizacji dodatkowym gratisem dodanym do zamówienia a ty teraz publicznie narzekasz na mnie ? Bardzo nie ładnie z twojej strony ....


RE: Escobar.store - Temat Główny - Unoom - 09.09.2024

(09.09.2024, 19:14)ChemicznyAli84 napisał(a): Pisalem po tygodniu, dostalem odp, ze nie poszla, przeoczenie, mialo byc naprawione, mam nadzieje, ze sie doczekam

Sonia za co niby mam przepraszac?Chyba cos Ci sie pomylilo

Chemiczny, akurat pomyłka się może zdarzyć każdemu, sam czekam już niecierpliwy ale co jak co Esco to firma z tradycjami już, każdy może wstać czasem lewą nogą ale jest to osoba z którą się zawsze dogada na spokojnie, plus jestem zdania, że jeśli zostało to rozwiązane nie ma sensu wyciągać jakiegoś brudu na wierzch zwłaszcza, że Ci to zrekompensował? Pozdrówki Big Grin


RE: Escobar.store - Temat Główny - martio_vp - 10.09.2024

(09.09.2024, 20:51)Escobar napisał(a): ChemicznyAli84 twoja sprawa zostala bardzo szybko wyjasniona, obiecałem ci zrekompensowac wydłuzony czas realizacji dodatkowym gratisem dodanym do zamówienia a ty teraz publicznie narzekasz na mnie ? Bardzo nie ładnie z twojej strony ....

Dobrze wyszło. Teraz każdy będzie wiedział, że jak jest coś nie tak to od razu sprawa jest załatwiana z korzyścią dla poszkodowanego. Escobar brawo za podejście !!! Tak trzymać.


RE: Escobar.store - Temat Główny - kot_kreskowy - 10.09.2024

Esco nie musi nikomu nic udowadniać.
Setki razy pokazał klasę a raz to nawet taką, że nie śniło się to nawet filozofom.
Tyle odemnie 👊


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 10.09.2024

WITAMY

Dostępność:

3cmc ICE         JEST

4mmc                Brak

4cmc                 Brak

3cmc Bandit      Brak

cherry                Brak

superman          JEST

godzilla mdma    JEST

ketamina            JEST

Nep                     JEST


RE: Escobar.store - Temat Główny - ChemicznyAli84 - 10.09.2024

Nie narzekam tak dla jasnosci, wrecz przeciwnie-kontakt chwalilem zqwsze jako bezproblemowy, nie sugerowalem zadnym slowem wyjebki itp, jesli ktos tak odebral-sory za nieporozumienie. Zaznaczylem tylko, ze nie kazdemu golabki tak szybko smigaja i tyle


RE: Escobar.store - Temat Główny - Inferno - 10.09.2024

ChemicznyAli84 to nie chodzi o to, że vendor się na Ciebie uwziął i akurat Tobie nie wyśle. Wiesz, każdy dzień jest inny. Raz jest dużo zamówień, raz jest mniej. 
Nie zawsze wszystko wyjdzie w ten sam. Nie zawsze vendor jest w stanie się wyrobić.
Trzeba brać na to poprawkę. Ja wiem jak jest, jak już zapłacone i się czeka byle by doszło do melanżu hehe Podobno kultowa


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 11.09.2024

Elo! Aka laka, aaa paka na torbie. Znowu wziąłem. Nepa i trochę cymc idę w katakumby! Paka w dwa dnia na miejscu szybciej nie znajdziesz lepszego dilera bracie pobieraj pozdro idę walczyć! Ostro Yala ~~

Pobieraj bronie tylko u  Escobar majorze


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 12.09.2024

WITAMY

Dostępność:

3cmc ICE         JEST

4mmc                Brak

4cmc                 Brak

3cmc Bandit      Brak

cherry                Brak

superman          JEST

godzilla mdma    JEST

ketamina            JEST

Nep                     JEST