Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Ignore na chatbox - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Ignore na chatbox (/showthread.php?tid=1002)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ignore na chatbox - kot_kreskowy - 14.08.2022

@"PUDZILLA"  To musi być straszne uczucie, kogoś tak bardzo nienawidzieć.
Jeśli mu nie wybaczysz tych "strasznych rzeczy", które zrobił, to będziesz zmuszony nauczyć się z tym żyć, a wierz mi, że z każdą następną chowaną w sobie urazą, będziesz coraz bardziej zgorzkniałym dziadem Podobno kultowa
Czy Ty nigdy niczego głupiego nie zrobiłeś...?
Musisz nauczyć się wybaczać, bo inaczej skończysz niczym ta mucha...



RE: Ignore na chatbox - Maniek - 14.08.2022

Sugestia odnośnie wprowadzenia możliwości zastosowania ignorowania innego użytkownika na czacie została wprowadzona. Przenoszę wątek do hyde parku, bo raz, że robi się tutaj syf, kiła i mogiła, a dwa, że skoro sugerowana funkcjonalność została dodana, to temat można uznać za zamknięty.


RE: Ignore na chatbox - voice.of.voiceless - 14.08.2022

mozna zamknac


RE: Ignore na chatbox - Maniek - 14.08.2022

Prosiłbym również o to samo co kot_kreskowy - czyli o kulturę wypowiedzi, bo mimo iż to nie jest forum pasjonatów sklejania modeli samolotów czy miłośników florystyki, to jednak pewien poziom wypowiedzi powinien być tutaj zachowany.


RE: Ignore na chatbox - Kajabuza - 14.08.2022

Pudzilla. Z tego co wiem, to Ty w którymś momencie zacząłeś wrzucać D. od NAJGORSZYCH, zahaczyłeś też jakoś o rodzinę, a teraz "NIECH NIE PISZE NIC W MOJĄ STRONĘ". A słowa "przepraszam" widać Cię jeszcze życie nie nauczyło. 
Naubliżasz komuś, bo jakieś tam czynniki powodują, że postanawiasz w każdy możliwy sposób zrobić z kogoś złego, a gdy już się Tobie znudzi to masz czelność sobie nie życzyć komentarzy w swoją stronę. 

Zaprosiłeś kolegę którego znasz osobiście, a gdy zaczął Cię kłuć w jakiś TWÓJ SŁABY PUNKT, postanowiłeś tak po znajomości zrobić z Niego najgorszego. 

Komentarze? Jest kilka osób których komentarze rzadko kiedy wnoszą coś do tematu, ale na cel obrałeś sobie właśnie Jego. I NIE PITOL, ŻE TO O KOMENTARZE CHODZI, BO DOSKONALE WIEMY, ŻE CHODZI O JAKIEŚ TWOJE WEWNĘTRZNE, OSOBISTE POBUDKI. 🤗

Nie moja sprawa, ale wiesz... 
Kiepsko się zachowałeś... 

No chyba, że podasz mi konkretne przykłady kiedy D. zachował się tak nagannie, że zadłużył na takie obelgi, na wymyślanie jakichś akcji typu "kolesiostwo" i kręcenia afer które ten człowiek przeżywał na pewno gdzieś w środku i poczuł się zawiedziony nie tym wszystkim co tu mu nabruździłeś. Bardziej tym jak się zachowałeś wobec kolegi. 

TAK, WIEM. PRZEŚMIEWCY ZARAZ BĘDĄ SWOJE KPIĄCE ZDANIE WRZUCAĆ. 🤗

W ogóle. 🤣 D. nigdy nie próbował nawet sugerować Tobie kolesiowkich zagrywek, a Ty wykręciłeś mu aferę kolesiowską. 

Skończmy to przedstawienie. 
🤗




RE: Ignore na chatbox - Kajabuza - 15.08.2022

😄
@"PUDZILLA" Dawidowi nie dajesz minusów już na tym koncie, tylko mi, które podarował mi, bo ma gest, a że wybrał start o najgorszego rangą, to powiedział, że mi sprezentuje to TAK BARDZO WAŻNE W FORUMOWEJ HIERARCHI PUNKTY KTÓRE STANOWIĄ WARTOŚĆ U NIEKTORYCH, JEDNYNĄ. I KOLOR NIKU." To Jego słowa itd, więc jeśli rozdrażniło Cię, że ironicznie napisał jakoś albo po prostu z czystej nienawiści którą nosisz w sobie, ale postanowiłeś jako cel obrać kolegę. 

Nie wiem czym Cię obraził, ale z tego co rozmawialiśmy to po tym jak z radością na twarzy, wręcz satysfakcją powiedziałeś coś co zrobiłeś z jakimś kotem, że otwarcie na czacie oznajmiasz, że ZASZCZEPIASZ LUDZI. MAM NADZIEJĘ, ŻE TO NIE DO KOŃCA PRAWDA, ALE SAMA CHYBA BYM CIĘ STŁUKŁA NA KWAŚNE JABŁKO JEŚLI TO BYŁBY Fakt!!! Bo jeśli to prawda, to dla wielu osób byłbyś zupełnie kimś innym niz ten kto powinien zasługiwać na poklask i w ogóle.

Maniek weź proszę bądź tu jeśli masz chwilę, bo, Ty chyba nie masz żadnych większych pobudek, osobistych a jedynie dbasz o forum i tym, mam nadzieję tylko kierujesz swoje wypowiedzi itd (Nawet jak kogoś nie lubisz, albo Cię wkurza to myślę, że traktujesz go i tak na równi z innymi I wyobraźmy sobie, że Pan Pudzilla dziś zostaje moderatorem. To przecież by bardzo źle wpłynęło na forum. PUDZILLA NAWET ON TEN KTÓREGO ZAMAIST JAKO KOLEGĘ CHOCIAŻ W MAŁYM STOPNIU MOGŁEŚ COŚ DORADZIĆ, POWIEDZIEĆ JAK POWINONO NO SIĘ PISAĆ JAKIEŚ POSTY, ŻEBY BYŁY DOBRZE NAPISANE!!! JAKIM TY JESTEŚ... 🤬 ALE CHYBA UZNAŁEŚ, ŻE LEPIEJ RZUCAĆ KŁODY POD NOGI, ŻEBY INNI WIDZIELI JAKI JESTEŚ OGROMNIE MĄDRY, STANOWCZY, choć też po prostu chamski) 

Pozwolę sobie mniej więcej przedstawić Twoje zachowanie na przykładzie
Maniek nie gniewaj sie. Proszę! ❤️

WĄTEK z pozdrowieniami wciąż uważam, że został bardzo źle oceniony i zniżony do poziomu niższego niż wielu jakichś wątków, w których inne osoby, mogą uznać za kometrz warty plusa6(Mnie, tzn 'kajabuze' śmiało można sprowadzić do parteru, odebrać wszystko, nawet kolor (największy smut Podobno kultowa ) ponieważ to punty które dają miłe poczucie jedynie, i duża ilość cieszy, są chyba tylko dla MR.SKLEP tlenem do życia na FORUM i własnej rodzinie byś MINUSOWAŁ BO TWOJA MAMA KTÓRĄ AKURAT POZDRAWIAM, BO WIEM, ŻE COŚ TAM DAWIDA SEKRETU DOTRZYMAŁA! . 
VS
"MANIEK TY WAFLU MÓJ FORUMOWY 
A i dlaczwgo zminusowałeś mój wlis, w którym JASNO NA KONCU ZASUGEROWAŁEM, ŻEBY TO ZAKONCZYĆ. 
.
DO ADMINISTRACJI! 
MOIM ZDANIEM, MIMO, ŻE ULICE JEDYNIE DORWCZO ZAMIATALAM 😎TO CZY FAKT, ŻE PUDZILLA PUBLICZNIE PRYWATNE DANE, PODAJE NIBY MAŁO ISTOTNE, ALE KILKA ZEBRANYCH SZCZEGÓŁÓW MOŻE Dawać JAKIEŚ POSZLAKI, WIELE JEST OPCJI, CHYBA, ŻE TAK, TO NIE DZIAŁA
DO TEGO NIE JEDNOKROTNIE JEST CHASKI, SPOKO SĄ LUDZIE KTÓRZY SKONTRUJĄ ALE TEŻ TACY KTÓRYM JEST PO PROSTU PRZYKRO I W JAKIŚ SPOSÓB UWAGA CZUJĄ SIĘ OFIARAMI TAKIEGO JAK MAREK JAREK FRA..NEK CZY JAK MU TAM RANI I PO PROSTU (WIEM WIEM TO TAKIE PINDOWATE DLA SAMCÓW ALFA I OMEGA żal) I NA STARCIE CZUJĄ SIĘ GORSI I OSMIESZENI I PONIŻANI, CO JEDNYNĄ KORZYŚĆ JAKĄ TO GENERUJE,  JEST ULŻENIE SOBIE PONIŻAJĄC KOGOŚ. 
TO CHYBA NIE ZK NA KTÓRYM FAFAJĄCY SPRAWDZAJĄ NOWEGO Z KTÓRYM MAJĄ MIESZKAĆ W CELI. FORUM TO NIE WIĘZIENIE, WIĘC KAŻDY MOŻE SOBIE WYJŚĆ I NIE WRÓCIĆ, BO MA GDZIEŚ POTYCZKI SŁOWNE 20 LETNICH MALOLATÓW KTÓRZY TO RAZ POJECHALI ZA GRANCE, ZRESZTĄ NA KRÓTKO BO SIĘ PRZEĆPALI JAKIMŚ BZNSO I TYLE ICH ROBOTY, SZEFOWIE ROZWOJU, ITD, NIE BĄDŹ ŻAŁOSNY A JESTEŚ CHCĄC
Dawida, który czasami sobie weekend poprzegina 
UWAGA
TEN WRAK PODAJE DOŻYLNIE WEDŁUG PEWNEGO ŚWIADKA CO BY (Zakład) TOŻSAMOŚĆ NIEJEDNEGO Z NAS NA PSACH UJAWNIŁ ZA PÓŁ XANAXA!



RE: Ignore na chatbox - voice.of.voiceless - 15.08.2022

miales zamknąć pizde i sie do mnie nie odzywac, widzisz jaka ty kurwa jestes, uszanuj czyjas wole


nie masz pojecia o czym piszesz, ubezwlasnowolnic cie to malo


RE: Ignore na chatbox - Kajabuza - 15.08.2022

Piszesz do mnie śmieciu a nie do Dawida. 

Ciebie to chyba, by trzeba było unieruchomić/sparaliżować, żebyś miał dużo czasu cwelu stargardzki na przemyślenia.

Ty kurwo bez krzty godności i honoru.
Byś chociaż przyznała się ruro, że faktycznie przesadzałeś z tym traktowaniem Go, ale twoja duma,, która i tak jest jak zużyta, wyrzucona w śmietnik guma nie pozwala. Sam dojebałeś się do niego, za damski chuj, ubliżałeś, starałeś się uprzykrzyć mu obecność na forum. (nawet nie chce myśleć, co za plecami o nim gadałeś a na bank tak robiłeś bo jesteś zwykłym śmieciem który to utopił w rzece bezbronnego kota, żeby ulżyć swojemu wkurwieniu) 
A zresztą... Miej włączony telefon cwelu. 



RE: Ignore na chatbox - voice.of.voiceless - 15.08.2022

zamknij tą morde, czego ty nie rozumiesz, chuj mnie obchodzi kto tam jest po drugiej stronie, juz takie z siebie posmiewisko zrobiles, ze ktos musi za ciebie pisac, czy po prostu udajesz kretyna podwojnie


RE: Ignore na chatbox - kot_kreskowy - 15.08.2022

Ocho... A ci dalej swoje...🤢🤮
Pierdolę, idę do lasu, tam pośród drzew i krzaków panuje prawdopodobnie większy iloraz inteligencji niż w tym dziale😎