Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
BHP - Telefon - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Bezpieczeństwo w sieci (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: BHP - Telefon (/showthread.php?tid=108)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 18.04.2022

ciekawe dlaczego tak sie stało


RE: BHP - Telefon - inspiron - 19.04.2022

dziwna akcja w huj Big Grin
namierzaja cie pegasusem na to wychodzi


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 19.04.2022

penisus powinno mieć nazwe Big Grin


RE: BHP - Telefon - Zenez - 20.04.2022

(19.04.2022, 07:32)abdul napisał(a): dziwna akcja w huj Big Grin
namierzaja cie pegasusem na to wychodzi

Abdul zchakowal ci telefon xD


RE: BHP - Telefon - Pazyfea - 21.04.2022

No jakby operatorzy mieli nagrania ze wszystkich rozmów to werwery spore musieliby miec plus za kazdym razem musiala by isc informacja ta rozmowa jest nagrywana hahaha


RE: BHP - Telefon - Beeniepatu - 03.05.2022

(10.04.2022, 19:56)dimiliki napisał(a): [Obrazek: smartfon-do-600-z%C5%82.jpg]
Chyba nie mszę nikomu tłumaczyć że telefon jest praktycznie największym konfidentem jakiego mamy cały czas przy sobie 

Obecnie mamy takie czasy że operator nagrywa wszystkie 
- rozmowy
- sms
- lokalizacje

prokurator może to bez problemu próbować wykorzystać w sądzie jednak są to tylko dowody poszlakowe niezbędne są zeznania ...

Przestępstwa gospodarcze mogą być nagrywane niezależnie od rozmów , czyli zwykły podsłuch do 8 metrów od telefonu to zależy od specyfikacji twojego mikrofonu w telefonie i oczywiście od pomieszczenia


Największą cnotę jaką pragniemy sobie zapewnić to anonimowość , postaram się w kilku punktach opisać zasadę bezpiecznego korzystania z telefonu jedak nie daje to 100 % bezpieczeństwa nigdy nie będziemy pewni na 100 %

1- Zakup telefonu 
Musi być nowy i napewno nie kradziony 
Telefon najlepiej zakupić w miejscu gdzie nie ma kamer i nie musimy wypełniać nic co jest zwązane z nami 
najlepiej od osoby obcej w innym mieście która nie zna nas ani żadnych naszych znajomych nie ma do nas kontaktunajlepiej założyć też maseczkę w obawie przed wirusami  Big Grin 

2 - uruchomienie

Przed pierwszym uruchomieniem dobrze jest wymątowanie 
a- kamer
b -mikrofonu
c- głośnika ( głośnik to tez membrama wystarczy lekka konfiguracja oprogramowania aby móc go wykorzystać jako mikrofon )
d- wywalenie czujnika odcisku palca 

3 - karta sim

Sieć jest pełna kart zarejestrowanych można bez problemu zamówić na paczkomat należy pamietać o tym żeby nie robić wpłat z własnego konta i nie pozostawiać śladów w postaci zapisów głosowych i wideo najlepiej zamawiać poprzez paczkomaty trzeba uważać bo tam też są kamery 

4- instalacja oprogramowania zabespieczającego najbardziej znany jest TOR
 https://www.torproject.org/

5- instalacja komunikatora lub odpowiedniego adresu email 

Tutaj proszę o wasze sugestie , ostatnio dużo się słyszy o współpracy z służbami ...


Najważniejsze : nikomu nie podajemy swojego numeru telefonu

nigdy nie zostawiamy telefonu jesli już coś robimy trzeba liczyć się z kosztami i często zmieniać TELEFON W RAZ Z NUMEREM 

TELEFON I KARTE NALEZY SPALIC A RESZTKI ZAKOPAC 

Nie używamy tego nigdy w miejscu zamieszkania i przy rejestratorach wideo lub audio 

nie piszemy smsów

Pamietaj !!! Jeśli do kogoś zadzwonisz lub napiszesz zwykły sms to jest już sieć i ktoś może mieć dostęp do tego co piszesz lecz jednak Cię nie widzi i nie słyszy 

Mam nadzieje że pomogłem Pozdro

Im bardziej wchodze w to forum? Tym cesciej rzucaja mi sie w oczy rady, ktore sa niemetytoryczne, stereotypowe i moga potencjalnie bardziej zaszkodzic. Jak sie cche edukowac to trzeba samemu wiedziec ja jest naprawde. No wiec ad rem:
- trzeba zeozumiec, ze jak sie chce pozostac w 100% anonimowym, to jedyne zrealizowanis celu gwatantuje czysta prewencja - nie bawic sie w to
- jesli samodzielnie wykonujemy chocby jeden krok (np wybierajac slupa) od tazu tracimy anonimowosc
- operator nie archiwizuje sms. Tresc SMS-ow nie jest mozliwa do uzyskania ze wzgledow technicznych. Operatorzy nie gromadzą takich danych co dp zasady. Mylisz pojecia billingu
- telefon musi byc nowy - najglupsza rzecz jaka slyszalem. Podstawowa zasada w tej branzy to stare teefonu i nowe numery
- pierwsze uruchomienie przemilcze - patrz punkt wyzej. Wg mmie nie znasz ludzi, ktorzy dbaja o swoje bezpieczenstwo
- kontalt teraz tyllo wire
- z ta rada "by nie podawac numetu nikomu" to zes dokebal. To po chuj Ci ten numer ;-)
- o obowiazku spalenia sprzetu jak znajda to tez slabo. Skad Ci to przyszlp do glowy
- zakazales uzywania w okolicy. To po chuj niby sa VPN'y

Takze w mojsj opinii nie pomogles. A jak chcesz sie dowoedziec jak to naprawde dziala tp zapraszam


RE: BHP - Telefon - krzysko - 06.05.2022

Zalecam instalowanie grapheneOS na telefona google pixel 4a i zsetupowanie go pod siebie i jestescie bezpieczni, albo laptopa z QuebesOS.


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 26.05.2022

Beeniepatu  mordo po tym wpisie twoim jesteś ostatnią osobą którą bym prosił o rade ... nie obraź się ale jak jesteś malutki to może i tak

ja już mam to za sobą 1600 h nagrań wszystkie smsy trasologie wszystkie numery jakie były wsadzone do starych telefonów 2 laptopy 2 nawigacje 7 telefonów 30 swiatków w tym 3 na statusie 60 tki 2 wózki akt whuj zdjęć w tym z drona nie bedęde pisał ile tematu poszło w pizdu ile kasy zabrali ile siana poszło na adwokatów . Wiewsz wgl co to jes kancelaria tajna byłeś tam kiedyś ?

Ja byłem widziałem i wiem co pisze a wszystkie parówy co się popruły później  próbowały właśnie tak pierdolić że to nie możliwe i wgl że napewno coś ja powiedziałem dlatego się przyznawali do wszystkiego jak dzieci ... Dopiero jak dostali wszyscy papiery wyszło co jest co .

A i tak nikomu nie chciało się złożyć wniosku i tam iść poczytać

A i na koniec nawet jak dostaniesz zgodę to podpisujesz papier że nie wyniesiesz z tej kancelarii żadnych informacji sprawdzasz tylko czy wszystko zrobili zgodnie z prawem



stary telefon hehe dobre Podobno kultowa kup sobie najlepiej telefon od kolegi za 50 zł co puszczał przez niego krajówkę i jaranko przez pół roku 

PS: numeru  nie podaje nikomu żeby nie tworzyć sieci z kimś kto robi coś dziwnego aby przez ten numer nie natrafili a mój kontaktuje sie tylko przez mail a wiadomości pisze prive note .

moje zasady są hardcorowe ale przynajmniej czuje sie bezpieczny i mam to w dupie co ktoś o tym myśli i że się wszyscy wkurwiają że kontakt ze mną jest ciężki 

musisz troche pomyśleć do biznesu lub innych rozgrywek masz osobny telefon przyjaciele rodzina lekarz mają normalnie numer telefonu abym miła kontakt zastanów się trochę nie wszyscy latają z punktami Big GrinBig GrinBig Grin

poważni ludzie rozmawiają sam na sam bez zbędnych świadków i urządzeń elektrycznych plus dodatkowo zagłuszarka


RE: BHP - Telefon - kot_kreskowy - 27.05.2022

To w polsce są potrzebne niepodważalne dowody do skazania kogoś?
Nie róbcie sobie jaj...


RE: BHP - Telefon - dimiliki - 27.05.2022

kot_kreskowy moim zdaniem z tymi nie podważalnymi dowodami to jest tak że w sumie w pierwszej instancji robią co chcą ale już przy sądach apelacyjnych i sądzie najwyższym jest trochę inaczej ... Do kiedy sam się nie przyznasz i nie ma zeznań świadków możliwości jest wiele i sąd musi brać wszystko pod uwagę