Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jakie narządy niszczy ćpanie? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jakie narządy niszczy ćpanie? (/showthread.php?tid=1485)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Palko - 21.12.2022

(19.12.2022, 21:31)Czeslawo napisał(a): Ząbki stasznie lecą po hexie, nepie, a wcześnienej po badaniach penta i mefa. 
To na przykladzie osób, ktore przez "kilka " lat popłyneli z tematami...

No dokładnie mało kto o tym wspomina ale po latach testowania i nawet nie wiem czy chodzi tu szczególnie o jakieś konkretne substancje to trzeba się liczyć z ogromnymi kosztami leczenia bo zęby po prostu zaczynają strzelać jeden po drugim. Nic mnie bardziej nie zniechęciło do ,,testowania" jak właśnie koszt leczenia zębów i dziś karmię nałóg dosłownie 3-4 razy w roku.  Dziś implant to 6 tys zł licząc tylko 2 to już 12 + jakieś kanalowe czy uzupełnienie dziur i raz dwa się robi 20tys zł. A znam takich co mają połowę do uzupełnienia i pewnie nigdy tego nie zrobią. 

Żeby choć trochę zminimalizować skutki to profilaktyka i co 6 msc wizyta u stomatologa, jeśli jesteś sam możesz zakładać ochraniacz na zęby żeby nie ścierać ich, używaj płukanek do ust po sniffach.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - C84S - 22.12.2022

Oczy. Wzrok może się pogorszyć na pewien okres, lub przy częstym użytkowaniu jakichś substancji na zawsze.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Yalasek - 05.01.2023

koleszka mówił ostatnio tkai który ćpał samą fetę że właśnie wzrok mu się pogorszył przez to że zatoki ciągle zapchany byli ale czy mówił prawdę tego nie wiem jest to według mnie możliwe


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - fiodor - 05.01.2023

C84S z tego co słyszałem na temat oczu to szum optyczny, coś jak latające czarne paprochy na poczatku, jak już gorzej to szum jak zakłócony obraz w tv w starych czasach


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Dilleraaaa - 05.01.2023

Yalasek Może tak być ostatnio często jak mi się zbierze ciśnienie w oku to mam problemy z widzeniem.Ale to skutki zajebanych zatok.Dlatego od czasu do czasu będę korzystać z metod co mi beeniepatu podpowiedział


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Yalasek - 05.01.2023

Dilleraaaa mi schodzi wszystko z zatok podczas biegania Smile


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Beeniepatu - 05.01.2023

Nawet spacer na wolnym powietrzu juz moze dac podobne efekty. Wszystko co naturalnie poprawia krazenie bedzie przynosilo ulge.


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Lady Giwera - 06.01.2023

Dilleraaaa co to za metody od Beeniepatu ?


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Dilleraaaa - 06.01.2023

Lady Giwera głównie na oczyszczanie zatok.Nie chce tutaj się rozpisywać bo nie chciałabym przekręcić słów beeniepatu


RE: Jakie narządy niszczy ćpanie? - Yalasek - 06.01.2023

ćpanie niszczy także skóre kóra staje się sucha i pęka oraz te zajady się robią - mi pomaga wit b12