Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Hydroksyzyna - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Hydroksyzyna (/showthread.php?tid=1770)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Hydroksyzyna - DissoEnjoyer - 11.03.2023

Hydroksyzynka to placebo przypisywane na sen, bądź doraźnie na uspokojenie XD

Sprawdza się natomiast bdb jako antyhistamina do opio, wszelakich, niby nieco zwiększa sedacje (z autopsji mówię) ale to moja ulubiona antyhistamina do opio Smile

Natomiast jeżeli, nie chcecie ingerować w sedacje opioidową wybierzcie cetyryzyne - klasyczny alertec/amertil

Pozdrówka Wink


RE: Hydroksyzyna - DissoEnjoyer - 11.03.2023

horsii - Lekarze w tym kraju to nie lekarze, a pierdolone obiboki (nie obrażając porządnych lekarzy, których jest garstka). Większość ogarniętych ludzi mam nadzieje omija NFZ szerokim łukiem (marzenie). W polsze sprzedaje sie lęki, ubliżając godności człowieka - cała prawda.


RE: Hydroksyzyna - voice.of.voiceless - 11.03.2023

DissoEnjoyer na moją mame działa hydroksyzyna uspokajająco


RE: Hydroksyzyna - DissoEnjoyer - 11.03.2023

@"PUDZILLA" kwestia jak widać - za każdym razem - jest to kwestia indywidualna. Działa uspokajajaco - jasne, taki ma profil diziałania, jako antyhistamina I generacji. Powiedziałbym zamula, ale skoro Twoją mamę uspokaja to dobrze - lek jest jest stworzony, po to by leczyć. Nie wnikam oczywiście co Twojej mamie jest - ważne, że czerpie z tego leku korzyści.


RE: Hydroksyzyna - Czeslawo - 11.03.2023

Wiele osób łączy z kodą. Wzmacnia efekty tej drugiej o 30% - 50 % tak przynajmniej słyszałem i wiele razy czytałem 

Natoamiast co do samej substancji jest ona w mojej apteczce. Smile
Najlepiej działa na mnie w postaci syropu np . Atarax, dawka przed snem 50 mg - 75 mg jest wystarczjąca, żeby być pomocną w szybszym zaśnięciu.

Paradoksalnie lepiej takie dawki działały na mnie niż 2mg estazolamu...dziwne ale prawdziwe.


RE: Hydroksyzyna - Bam - 13.03.2023

hydroxyzyne dawali nam np. na sen w szpitalu ... .
szczerze po 2 sztbciej sie usypiało Smile
w psychiatrykach bardzo znany lek.


RE: Hydroksyzyna - Chochlik - 19.03.2023

W działaniu spoko, stosowalem kiedyś gdy chodzilem bardziej wkurzony na codzień. Jeśli chodzi o efekty uspokajające i nasenne, to jest super.

Jest z tym lekiem jednak jeden problem, przez który zaprzestałem jego stosowania - na drugi dzien, jeśli nie kontynuuję brania hydro, pojawia się mega wkurw, który trwa caly kolejny dzień i część kolejnego. Normalnie jak jakaś narkotyczna zwala. To zdecydowanie nie jest produkt pod moje oczekiwania.


RE: Hydroksyzyna - fiodor - 19.03.2023

Chochlik pamiętam, że jak nie piłem ani nie brałem nic to też to miałem i po około tygodniu codziennie wcześniej się budziłem, aż wcale nie mogłem spać. A psychoszka na to nie możliwe, pierwsze słyszę...


RE: Hydroksyzyna - Beeniepatu - 19.03.2023

Chochlik nic nadzwyczajnego. Hydro to lek dzialajacy doraznie. Dziala na objaw problemu a nie sam problem. Dziala okreslony czas. Jak kazdy taki lek, moze powodowac tzw. efekt z odbicia, jesli przerywasz stosowanie. Dlatego takie leki dopasowuje sie do pacjeta na podstawie reakcji jego organizmu. Cos dla kogos bedzie ok, kiedy drugiemu tylko zaszkodzi


RE: Hydroksyzyna - Chochlik - 20.03.2023

Beeniepatu 

Pamietam, że jak brałem regularnie 3 x 10-25mg dziennie, kontrując poddenerwowanie spowodowane stsosowaniem piracetamu w dużych dawkach to jeszcze bylo cacy.

Ale jak później chcialem zapodawać sobie tabletkę na spanko raz na jakiś czas tudzież na bardziej stresujący dzień, to pojawiała się potem ta właśnie zwała.