Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store (/showthread.php?tid=1966)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - xumbo - 14.04.2023

Zamówiłem alprazolam 30x1mg. Nigdy nie praktykowałem badań nad benzo, ale niestety jestem zmuszony. Czy w sytuacjach przestymulowania (paranoje,lęki,ONI) się sprawdzi? Oczywiście do normalnego utulenia do snu po grubszej zabawie mając świadomość że rano praca również? Proszę o kogoś o odpowiedź. Czytałem, że alpra, klony i bromazepam to najlepsze opcje, sam kumpel polecil mi alpre. Dzięki z góry za odpowiedź.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Maniek - 14.04.2023

Sprawdzi się, podobnie jak bromek. Natomiast jeśli nie praktykowałeś w ogóle badań nad benzo, to lepiej odpuść sobie klony Smile


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - xumbo - 14.04.2023

Dlatego postawiłem właśnie na alprazolam w razie gdy pojawią się "oni" wrzucać 1mg? Jak wygląda interakcja z alkoholem? (piwo) z pytań można wywnioskować, że jestem laikiem. Otóż jestem pod tym względem, nigdy nie ratowałem się benzo, ale ostatnie urwanie glowy i efekt sufitowy skłonił mnie przy następnym zamówieniu o zapas ratunkowy pod ręką.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Maniek - 14.04.2023

Odradzam każdemu świeżakowi dawkowanie 1mg alprazolamu na start. Tym bardziej z alkoholem...


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Czeslawo - 14.04.2023

xumbo  jeśli nie masz doświadczania z benzo to zdecydowanie tym bardziej odradzam mixy z alko.

Sama alpra jest silnym benzo, także na przyszłość jeśli "już" to bym celował w małe dawki diazepamu lub bromazpamu. 
A alpry, klony, lorki zostawił bym na "później".


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - PUDZILLA - 14.04.2023

Maniek gdy  pojawiają się Oni i ci na sygnale, to ci podają 5mg im relanium, więc 1mg alpra na Onych to nawet może być za mało. Ja zalecam 2mg, albo 0.75mg i dębowe.

a żeby uzyskać efekt Oni, to trzeba na prawdę gruby ciąg przelecieć, to nie jest nocka po cmc od juzka z klatki obok, tylko potężna psychoza

czasem wręcz nieodwracalna...


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - Maniek - 14.04.2023

Jeśli wrzuci za mało na start, to zawsze można potem dorzucić do pieca.

Ja po prawilnym hexie, jak dopadały mnie shizy na drugi czy trzeci dzień wrzucałem 0,5mg, wypiłem piwo i było git - dalej mogłem działać.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - xumbo - 14.04.2023

Mnie ostatnio po 5g 3cmc i 4g nepa tak złapało, że myślałem że zwariuje. Bardzo silny wręcz kolosalny niepokój w tamtym stanie wolałbym skończyć w wariatkowie, niż to przeżyć kolejny raz. Najgorsze, że nie miałem bliskiej osoby obok, byłem sam w domowym zaciszu.
Dzięki wszystkim! Odpuszczę sobie w takim razie alkohol, a w razie sytuacji zarzucę 1mg alpry.


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - xumbo - 17.04.2023

Dobrze o dawkowaniu, interakcji z alkoholu już wiem. Ale jak wygląda sytuacja nadmiernego spożywania alprazolamu? Czytałem coś o skręcenie czy jest on możliwy po zjedzeniu paczki, załóżmy 2mg co niedziela?


RE: Benzodiazepiny - Temat ogólny Duch.store - ProducentRC - 17.04.2023

Nadmierne spożycie może mieć taki efekt że psychicznie się możesz uzależnić od stanu po xanaxie, jak będziesz brał go dość często i duże ilości może dojść też do uzależnienia fizycznego od benzo a z tym już trudniej jest je odstawić do 0