Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. (/showthread.php?tid=1976)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Biały Miś - 21.12.2023

Matka jest tak skupiona na zwracaniu mi uwagi i życiowych rad, że nawet nie widzi że jej syn to bandyta 😜


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - kot_kreskowy - 21.12.2023

Właśnie dlatego nie pytam innych o zdanie, każdy ma inne.
Tu gdzie mieszkam, niektórzy ludzie wiedzą o moim hobby bo czasem zdarza się, że coś odjebie nietypowego; np z miesiąc temu obudziłem się na ławce przed domem nad ranem po badaniach alfy pvp, o czym pisałem w opinii u Duszka Podobno kultowa
Później mi sąsiad gadał, że tańcowałem na czworaka koło ławki i grilla Podobno kultowa
Na szczęście nigdy nie jestem agresywny i nie odpierdalam maniany tylko siedzę cicho jak owieczka więc nikt mi nie robi problemu z tego powodu, nawet jak mnie poniesie i nieodpowiedzialnie opuszczę chałupę. 
Na szczęście rzadko się to zdarza i to tylko wtedy gdy mam odcinę.

Powiem tak; mieszkam tu już z 5-6 lat i nigdy nikt mnie nie podjebał.
Ja też nikomu pod górę nie robie jak jest jakaś impreza czy coś, także szanujemy się nawzajem.
A w budynku jest 14 mieszkań także zrozumienie jest naprawdę duże.
A mieszkają tu zarówno polacy jak i Ukraińcy.

W pracy wiedzą o moich ekscesach, że lubię sobie przyjebać, natomiast do pracy tego nie przynoszę i nigdy nie jestem pod wpływem, pracuję zawsze na sto procent i dużo potrafię także rownoważę tym swoje wady.

Wlascicielka mieszkania też wie, ale ona jest wspaniałą kobietą i traktuje mnie jak syna prawie.
Kiedyś mi opowiadała, że jej najstarszy syn ŚP. przedawkował kompot w latach dziewięćdziesiątych. Może dlatego takie podejście.
Nie raz zauważyłem, że martwi się jak długo z mieszkania nie wychodzę.
Wykonałem jej kiedyś mnóstwo prac remontowych i ona mnie trochę inaczej traktuje. Ma do mnie duże zaufanie.
Zalegam jej za mieszkanie 5k bo był czas że długo nie pracowałem z uwagi na chorobę i powoli sobie to spłacam teraz.

No naprawdę nie mogę narzekać na swoje otoczenie, lecz sam nie daję nikomu powodu do reagowania, czy ingerowania w moje życie, potrafię pomóc gdy ktoś tej pomocy potrzebuje.

Polecam niektórym tu wbić sobie do głowy podstawową zasadę;
Nigdy, przenigdy nie sraj we własnym gnieździe.


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Twilight Sparkle - 30.12.2023

I to jest przykład odpowiedzialnego ćpuna. Grzeczny, nie odpierdala, mówi dzień dobry na klatce.


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - kot_kreskowy - 30.12.2023

Twilight Sparkle 
Cały w skowronkach🥰


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - S-N - 21.01.2024

Dwa Lata  temu mamie się przyznałem ze mając 30 Lat powiedziałem co brałem , mówiłem ze nie brałem jakiś tam ciężkich rzeczy ynno na zabawę dyskotekową aby się rozluźnić bo bardzo mi się fajnie tańczyło przy ludziach brałem to z głową aby sobie nie zrobić krzywdy , tez były spotkanie w domu ze znajomymi  nocne szukanie fety  MDMMA  tez się bawiliśmy dużo rozmawialiśmy o różnych rzeczach sobie , rok temu potem powiedziałem ze Palę Marihuanę i Haszy tylko weekendy do piwka aby odpocząć od tygodniowej pracy . nawet pokazałem jak to wygląda ale nic nie powiedziała mi oprócz abym uważał abym nie wpadł z tym bo sami wiecie jaki mogą być konfekcję , a sprawę tych Substancji jako Cmc inne czynniki nie opowiadam zostawiam to dla siebie , bo kiedyś tam coś słyszałem ze jeden coś tam powiedział a potem to się rozchodziło dalej ...ze on taki sraki


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Ser Pleśniowy - 22.01.2024

Rodzina wie i od zawsze wiedzieli jestem z nimi szczery od samego początku


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Twilight Sparkle - 22.01.2024

Ser Pleśniowy i jak na to zareagowali? Akceptują tak stan rzeczy?


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - ładneoczka - 22.01.2024

Wie tylko jeden bliski przyjaciel nikt poza tym. Chciałabym żeby tak zostało


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Mati7 - 23.01.2024

Wiedzą i chuj nic nie zrobię a jak za mocno lece to telefon policja i psychiatryku teraz mocno się ukrywam i nie odpierdalam lece z fartem o jest spokój ale gdybym za mocno odjebał coś to wiadomo miesiąc odpoczynku z czubkami hehe


RE: Czy matka ćpie że wiesz? Stosunek otoczenia do tego że zażywacie. - Twilight Sparkle - 23.01.2024

Własna rodzina po psy Ci dzwoni? Współczuję mordo.