Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
EDU - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: EDU - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2046)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: EDU - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 11.07.2023

majk RC kson a swoją drogą to z jakiej stajni zamawiałeś to EDU? rccrystals?


RE: EDU - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 11.07.2023

majk RC kson 
Ja bym tego nie brał nawet za dopłatą. Szczerze
Nie wiadomo co to za gówno jest.
Jak nie klepie to jeszcze pół biedy, gorzej jak coś po tym ci odpadnie...
Jest sens to ładować?
Jak juz zapłaciłeś to trudno, ale przemysl czy lepiej jest stracic 300zl czy w chuj kasy na leczenie np nerki...


Były tu raz od chinczyka tego typu sample, ja nigdy nie stronię od darmochy i zawsze się piszę na testy i pisanie recek,  ale na te gówno nawet nie chcę patrzeć a co dopiero ćpać.
Moja porada, to wyjebac to do kibla, ale to Twoje zdrowie i zrobisz co uważasz.
Uważaj na siebie z tym gównem.
Pozdro


RE: EDU - Opinie o produkcie - majk RC kson - 11.07.2023

dzieki za rade kot kreskowy. przyjme odrobine jak poczuje zero kompletne to wyrzuce. ladowanie wiecej moze byc niebezpieczne nawet jak nie poczuje nic w tym danym momencie. pudzilla nie moge powiedziec, bo nie ma u was tego sklepu, a sprzedaje on tez inne rzeczy ktore sa w sklepach z waszego forum i jakos tak nie chce po prostu, ale nie rccristals.


RE: EDU - Opinie o produkcie - PUDZILLA - 11.07.2023

majk RC kson ale tutaj nikt nie gryzie za mówienie o innych sklepach, sklepy tutaj bronią się same jakością produktów i oferowanych usług, nie musimy się bać konkurencji Podobno kultowa


RE: EDU - Opinie o produkcie - majk RC kson - 11.07.2023

spoko, ale zeby potem nie bylo, ze wujek zly, bo sklep cenami np cmc i innych moze konkurowac z np duchem ktorego bardzo szanuje, ma leki apteczne po dosc dobrych tez cenach i darmowa wysylke wiec... kurwa nie i chuj. sorry. jak poszukasz na necie to znajdziesz. nie po to przyszedlem na wasze forum zeby takie rzeczy pisac jak dawanie namiarow na sklepy. ps. nawet jak znajdziecie to malo prawdopodobne, ze jakosc bedzie taka jak ducha, bo duch to duch.  Cool


RE: EDU - Opinie o produkcie - majk RC kson - 12.07.2023

znalazlem jeszcze na "szarym" taki watek wklejam tresc: Dimethylpentylon bk-DMBDP aka BU
1-(1,3- benzodioksol-5-ilo) -2-(dimetyloamino )-1 - pentanon , monochlorowodorek
Numer CAS
17763-13-2

Jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to : XD

coraz bardziej sie tego boje Podobno kultowa


RE: EDU - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 12.07.2023

majk RC kson 
Nie przyszedłeś na to forum dzielić się wiedzą i doświadczeniem?
To wytłumacz mi w takim razie po co...
Dawaj ten adres zanim zaczniemy Cię torturować😎

Jakby co wątek możesz zamieścić tu;
https://dopal.org/forum-17.html


RE: EDU - Opinie o produkcie - majk RC kson - 12.07.2023

blacksheeping z konkurencyjnego dla was forum z tego co widze. co ciekawe zadalem tam pytanie, zeby sklep sie odniosl do tego, ze wedlug wiedzy mojej (dzieki horsii) to nie moze byc butylon, ale czekam az moderator tamtego forum zaakceptuje. poki co nie osadzam. tylko bog moze sadzic vendorow Podobno kultowa


RE: EDU - Opinie o produkcie - horsii - 12.07.2023

(12.07.2023, 04:31)majk RC kson napisał(a): znalazlem jeszcze na "szarym" taki watek wklejam tresc: Dimethylpentylon bk-DMBDP aka BU
1-(1,3- benzodioksol-5-ilo) -2-(dimetyloamino )-1 - pentanon , monochlorowodorek
Numer CAS
17763-13-2

Jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to : XD

coraz bardziej sie tego boje Podobno kultowa

inna nazwa dimetylopentylonu to jeszcze DMMDMVP - tak samo jak bk-ebdp (n-etylopentylon) to MDEVP


sam w sobie nie jest niczym specjalnym. dawkowanie blisko 2x większe od pentylonu, metabolizuje się właśnie do pentylonu. warto przypomniec że pentylon dupy nie urywał, przez za długi łańcuch zrobił sie z tego prosty stymulant z chujowymi ubokami, nijak ma się do butylonu, etylonu, nie mowię już nawet o metylonie. za legalu dawno temu już był uznawany jako barachło niewarte czasu i zdrowia


dimetylopentylon w kilku analizach gdy został jebnięty na granicy był podpisany "KU"... teraz lata jako "BU". To są uroki tych kurwa zmyślonych bezsensownych nazw - zakładając nawet, że coś tam lata jako butylon - weź pierdolnij sobie 400mg butylonu, a 400mg dimetylopentylonu (czyli w zasadzie pi razy drzwi 200mg pentylonu)...


RE: EDU - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 12.07.2023

(11.07.2023, 17:16)majk RC kson napisał(a): dzieki za rade kot kreskowy. przyjme odrobine jak poczuje zero kompletne to wyrzuce. ladowanie wiecej moze byc niebezpieczne nawet jak nie poczuje nic w tym danym momencie. pudzilla nie moge powiedziec, bo nie ma u was tego sklepu, a sprzedaje on tez inne rzeczy ktore sa w sklepach z waszego forum i jakos tak nie chce po prostu, ale nie rccristals.

Zacznij od 5mg i odczekaj 24h. Jeśli się nic nie stanie wrzuć 10mg. Itd 
Te substancje nie gryzą. To w większości dość mocne stymulanty z niskim dawkowaniem i długim czasem działania. 
Gdyby były godne uwagi to nikt by nie wracał do HEX-enu a nepy i inne stepy by wypadly z obiegu. 
Btw bądźmy poważni, sklep kupuje reklamę ale to Ty musisz podejmować decyzje czy dana substancje brać czy nie brać.

(12.07.2023, 04:31)majk RC kson napisał(a): znalazlem jeszcze na "szarym" taki watek wklejam tresc: Dimethylpentylon bk-DMBDP aka BU
1-(1,3- benzodioksol-5-ilo) -2-(dimetyloamino )-1 - pentanon , monochlorowodorek
Numer CAS
17763-13-2

Jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to : XD

coraz bardziej sie tego boje Podobno kultowa

Ja to zakładałem. Amerykanie to wykryli jako BU i u nich Dimetylpentylon podpisują BU. 
Jako ciekawostkę powiem, że bardzo długo Dimetyle nie działały 
https://drugs.tripsit.me/dimethylone
I ja długo obstawiałem, że jako Dipentylon lata coś aktywnego ale znalazłem publikacje gdzie Dipentylon opisano jako ubogi kuzyn pentylonu.