Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
NEP - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: NEP - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2056)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: NEP - Opinie o produkcie - KiszczaK - 07.04.2023

Nepik prima sort,co tu więcej gadać,zamawiam ponownie  Smile


RE: NEP - Opinie o produkcie - daberhere - 13.04.2023

Zamówiłem NEP jako ost.kolejnoscia odczynnik dzis golabeczek wyląduje stestuje zdam raporcik ale zapowiada sie 10/10.


Edit: Posiada ktoś wiedze/  informacje na temat interakcji NEPa z  amph/tramal/benzo(clon,lorafen)?


RE: NEP - Opinie o produkcie - Czeslawo - 14.04.2023

Wygląd :
https://dopal.org/showthread.php?tid=2056&pid=43805#pid43805 )

Uczuleniówka: 20 mg.

Opis: 
Dobrze się rozciera na biały pył, pierwsza linia miała 50 mg.
Aplikacja prawie bezbolesna, odczułem jakby lekkie znieczulenie, spływ chemiczny - klasyka. [Obrazek: smile.png]
 Dalej ? Odczuwalny rush dopaminowy, ręce robią się zimne, lekko spocone.

Zmęczenie odchodzi w dal, pojawiąją się pomysły wręcz lawinowo.


Dorzutki  75 mg i 100 mg działały standardowo - podbijały wcześniejsze efekty. Stan, który lubię, lekki nieogar, libido podbite, od razu zaczląłem organizować imprezę .  [Obrazek: drug2.png]


Podsumowanie:
Produknt godny polecenia, zdecydowanie jeden z topowych sortów jakie miałem okazję testować w ostanich miesiącach.
Konsystencja bardzo przypomina tematy sprzed lat, które latały w PL. Dodam, że ten NEP od duch  jest wydajny i nie ma co przesadzać z dawkami.  Jako doświadczony tester uważam, że 125 -150 mg to max . 

Dzięki duch , ten Nep zagości jeszcze w moim menu.   Wink

Pakowanie i czas lotu = bdb.

Ogólna ocena substancji : 9 na 10.


RE: NEP - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 14.04.2023

To fakt, nepik  robi robotę👍
Czeslawo 
Masz fajny styl pisania. Przyjemnie się to czyta 😁


RE: NEP - Opinie o produkcie - daberhere - 15.04.2023

Hi,2 parcel z NEP odebrany.Jestem zadowolony.Polecam zakupy  u ghosta  duch .


RE: NEP - Opinie o produkcie - horsii - 22.04.2023

NEP jest kozak, naprawdę aż mi sie przypomnial 2017-18... Nie moge brac duzo stymulantow NDRI (hexy,nepy,alfy itp) ale nie mogłem sie powstrzymać, i polecial mały paseczek 20-25 mg, (50 wolalbym nie sypnąć, bo mam podejrzenie że mam Zespól Da Costy) i, naprawde dziala super. Pisac sie chce, nawet posprzątalem itp itd Big Grin 

Motywuje do dzialania, poprawia skupienie, da sie po tym wyjsc elegancko do ludzi, stymulacja nie jest ani trochę nachalna - nikt nic nie wyczai. Tak jak juz to mowilem - cywilizony brat HEX-enu - jak mi się NEPa zachnie, to zawitam do Ghosta.


Tak wiec moge wydac werdykt - sample udowodnily wysoka jakosc tematu Podobno kultowa  duch podziekować za probki Wink


RE: NEP - Opinie o produkcie - horsii - 23.04.2023

(13.04.2023, 08:03)daberhere napisał(a): Zamówiłem NEP jako ost.kolejnoscia odczynnik dzis golabeczek wyląduje stestuje zdam raporcik ale zapowiada sie 10/10.


Edit: Posiada ktoś wiedze/  informacje na temat interakcji NEPa z  amph/tramal/benzo(clon,lorafen)?


amph - wzmocni ale zalezy ile dorzucisz.. Ja bym odpuscil.

tramal - taki biedny speedball Podobno kultowa NEP nie ma powinowactwa do serotoniny wiec raczej padaki nie dostaniesz (bo po tramal+4cmc to ryzyko padaki)

benzo - wyluzuje miesnie, zniweluje leki, chill zone - ale dalej bedziesz mial NEPowa bombe tylko taka specyficzna fajna


RE: NEP - Opinie o produkcie - daberhere - 23.04.2023

horsii  Dzięki za odpowiedź.Wiem ocb.Chodzilo głównie o interakcje b.niebezpieczne czasem zdarzy sie ze takie sa.Na przykład tramal + ssri.Ale NEP juz testowany był w ostatnich dniach i nic zlego sie nie stalo. 

Temacik cacy 10/10  3 gołąbek frunie.


RE: NEP - Opinie o produkcie - Bam - 24.04.2023

jeszcze nie mialem okazji ocenic nepa, wiec pisze dawka 150mgg dobrze porobilaa::d
bywaly lepsze. od slonia calkiem inny pod wzgledem smaku... tutaj inny... także jest różnica
warto sprbowac


RE: NEP - Opinie o produkcie - Ell Ćpunek - 25.04.2023

NEP i A-pihp znów dotarły do mnie szybko bo po dwóch dniach

tym razem testujemy Nepa razem z dziewczyną

Ja tolerancja wysoka ona dosyć niska

1.4g myślę zjedzone w przeciągu nocy

zacząłem godzina 17:00 skromnie około 80 mg sam i po chwili 40 mg też sam gryzie lekko chociaż nie mocno smaku nie wiele ale spływ dosyć gorzki na cardio siada strasznie i chęć na piwko i sprzątanie pokoju efekty stymulacji bardzo odczuwalne i przyjemnie ogólnie
po 2 godzinach (19:00) następna i tym samym pierwsza z dziewczyną  kolejka po 0.1 ja i ona u niej tak jak u mnie chęć rozmowy i zaprawki w coś
po godzince (20:00) kolejna po 0.1 na głowę i ja na godzine dość ponieważ silna tachycardia na sercu wali jak oszalałe więc pije pół litra smakowej Smile a u natali wporzo chciała kolejną po 2 godzinka (22:00) kolejne dwie kreski 0.1
(24:00) kolejne kreski po 0.1

(3:00) w nocy kolejne dwie po 0.1 ja porobiony chętnie cała noc rozmawiam o historiach z życia o 5 jakoś kolejna kolejka po 0.1 i o 9 rano ostatnie 2 kreski a potem cały dzień porobieni cały dzień  jakoś o 20 spać chociaż dziewczyne o 17 zmogło do spania bo zjadła troche mniej niż ja 
[Obrazek: received-1304512146764253.jpg]



Końcowa ocena: 9/10 zdecydowanie polecam zakup Nepa i dziewczyna też poleca