Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Życzenia Świąteczne - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: DOPAL.ORG (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Ogłoszenia z forum (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Życzenia Świąteczne (/showthread.php?tid=2082)

Strony: 1 2 3


RE: Życzenia Świąteczne - Paktowski - 24.03.2024

Dołączam się do życzeń ❤️ Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt Wielkanocnych. Najważniejszych dla Chrześcijan świąt ❤️
Oprócz tego chciałbym życzyć wszyskim spełnienia swoich marzeń, dostrzeżenia wartości swojego życia, czego wielu tutaj niestety brakuje 😪
Pamiętajcie, że Wszyscy jesteście stworzeni w jakimś celu, Bóg Was kocha! ❤️ Wiem, iż nie ma tutaj, wśród nas wielu wierzących, więc pozwolę sobie zacytować dla Was kilka cytatów, które możecie uznać za znak od Boga. W końcu nie bez przypadku trafiłeś/aś na ten post. Czyż nie? 💕


Wybrałem Ciebie, gdy planowałem stworzenie (Efezjan 1.11-12)
Nie byłeś pomyłką (Psalm 139.14)
Nie jestem odległy i gniewny, Jestem pełnią miłości (1 Jana 4.16)
I całym sercem pragnę Ciebie tą miłością obdarzyć (1 Jana 3.1)
Wszelkie dobro, jakie otrzymujesz, pochodzi z mojej ręki (Jk 1.17)
Nigdy nie przestanę czynić Ci dobra (Jeremiasz 42.30)
Jeśli będziesz mnie szukał z całego serca, znajdziesz mnie (Pwt. Pr. 4.29)
[Jezus] Przyszedł, by powiedzieć Ci, że nie liczę Twoich grzechów (2 Kor 5;18-19)
Zawsze byłem Ojcem i zawsze nim będę (Efezjan 3.14-15)
Ale czy Ty... "chcesz być moim dzieckiem?" (Jan 1.12-13)
Czekam na Ciebie (Łk 15.11-32)


Więc jeszcze raz chciałbym życzyć wszsytkim Wam, kochani, wesołego Alleluja! ❤️ Bądźmy dla siebie jak bracia i siostry, w końcu tworzymy jakąś wspólną społeczność 💪
[Obrazek: nTBGERzrc.png]


RE: Życzenia Świąteczne - kurvvisko - 24.03.2024

Życzę wszystkim wszystkiego, co najlepsze. Żeby przejść przez życie tak, jak chcecie i w pełnym zdrowiu. I to nie z racji świąt, tak po prostu. Bądźcie szczesliwi!


RE: Życzenia Świąteczne - Ferdzio Kiepski - 24.03.2024

Lifeisbrutal No co racja to racja Podobno kultowa jak jebać to jebać Big Grin kurrrwa Tongue ale może powrót albo jakieś hmmm.. przemyślenia Tongue Albo po prostu chłopak z dobrego serca chciał nam złożyć ładne życzenia? Big Grin
Paktowski tym to mi zaimponowales naprawdę też mestem wierzący ale taka znajomość Biblii to już sama w sobie zasługuje na szacun Big Grin sam znam N. Testament i to niepełny Big Grin ale jeszcze dodać do tych życzeń specjalne wyselekcjonowane życzeni a a dla 
nas, dla każdego wątpiącego to coś kocahego! Dziękuję ci też za talowe cytaty Tongue pozdro! Big Grin Podobno kultowa


RE: Życzenia Świąteczne - Benito - 24.03.2024

Mokrego jajca i smacznego dyngusa. Czy jakoś tak Podobno kultowa


RE: Życzenia Świąteczne - hidden - 29.03.2024

podpisuje sie pod zyczeniami mimo, iz osobiscie tego klimatu wgl nie czuje, niech wam jajko zasmakuje, niech zajaczek przyniesie co tylko zamazycie.
a i zeby lany poniedzialek dla niektorych nie okazal sie na tyle lany, ze trzeba bedzie po nim dochodzic 4dni do siebie Podobno kultowa