Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
2-FDCK - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 2-FDCK - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2359)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 16.07.2023

Lady Giwera 
Uff...przeczytałem...
Jesteś niemożliwa😏
Prawdziwa GIWERA💐🌼🌷🔥💪


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - xumbo - 16.07.2023

[Obrazek: Screenshot-20230716-111215.png]

Bardzo czyste dyso, nowicjuszami zalecam 50-80mg. Ja trochę przedobrzylem i wrzuciłem zbyt dużo 140+160mg. Świetna euforia, jasność umysłu, zaburzenia percepcji, dźwięków etc. Najgorzej było z odległością.szczur) ktory jako świeżak wrzucił 220 nie mógł ocenić ile szluga milu zostało i jak daleko samochód jest na jezdni, generalnie każdy przeżywał swojego tripa, uświadomiłem sobie rzeczy, których na trzeźwo nie mogłem ogarnąć. Dzięki Ci pudzilson bo sprowadziłem swój łeb na właściwie tory, dzięki horsiak że pomogłeś mi podczas tripu. Bo było za grubo. Substancja świetna, pozwala wjwx w głąb siebie zrozumieć rzeczy, których normalnie bym nie dostrzegł. Bardzo mnie to naprawiło i uzmysłowiło wiele aspektow mojego zycia. 2fdck to taka podróż w głąb siebie, co cię trapi z czym sobie nie koEsz poradzisz ja, nie wiem jak inni znalazłem rozwiązanie i doszedłem do konsensusu. Nie jest to zabawka dla pierwszego lepszego Kowalskiego l, kto wie ten wie, dwóch moich szczurów strasznie spanikowali, ale gdy zaczelo słabnąć byli zasmuceni że już schodzi. Całość to ponad 2h z tym że te dwie godziny to naprawdę godziny bardzo intensywnego tripa. Polecam. Mocny towar. Fajek o dziwo nie chce się palić, brak chęci na dorzutke. 
Bardzo mocny i czysty produkt od siebie daje 9/10 minus taki, że łatwo predobrzyc i powstaje dziura i jest ciężko + straszny ból głowy na drugi dzień, ale to tylko u mnie. Reszta szczurów nie miała takiego problemu
Powtarzam substancja nie dla nowicjuszy, spokojna głowa i zapięcie pasów przy dawkach powyżej 200mg.
Dzięki duchu za możliwość testów, towar mocarny, najlepszy jakie jadłem, jadłem od paru v włącznie z mydlinami z kosmosu. Ktoś kto uwielbia dyso nawet niech się nie zastanawia, towar świetnej jakości, aczkolwiek zalecam rozwagę.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Lady Giwera - 16.07.2023

kot_kreskowy  dzięki, boli jak cholera, kiedy bliska osoba tak bardzo sie pogubi  i sadzac, ze wyrzywa sie na kims innym faktycznie wali ostro pieścią w lustro.  Wiadomo, ze używki obnizaja wibracje i czlowiek moze odjebać pomimo tego ze jest dobrym człowiekiem.  Wierze, że znajdzie w sobie odwagę i wdzieczność, bo są kwestie wazniejsze niz lek, trzymanie urazy czy ocena samego siebie. Niop, ale sa tez granice, są wyzwania, ktorym sprosta jeśli znajdzie w sobie odwagę. Ta sytuacja moze dać mu bardzo wiele. Wolnosć od uzywek oraz zaufanie, ze można stworzyc glęboki zwiazek bez rozpamietywania "od nowa". Intencje mial dobre, najwdoczniej droga go przerosla, ale ten kto nie chodzi wytartymi sciezkami moze się tego spodziewać. 
Stary człowiek uczył swojego wnuka o życiu. Powiedział do chłopca:
Stary człowiek uczył swojego wnuka o życiu. Powiedział do chłopca:
– W moim wnętrzu toczy się walka. To jest straszna walka, toczona pomiędzy dwoma wilkami.
– Jeden z wilków jest zły. On jest gniewem, zazdrością, smutkiem, żalem, chciwością, pychą, użalaniem się nad sobą, poczuciem winy i niższości, kłamstwem, fałszywą dumą, pragnieniem dominacji i ego.
– Drugi wilk jest dobry – starzec rozpromienił się. – On jest radością, pokojem, miłością, nadzieją, pokorą, uprzejmością, dobrocią, hojnością, prawdą, współczuciem i wiarą.
– Taka sama walka toczy się w tobie – podsumował starzec – i wewnątrz każdego innego człowieka.
Wnuk zastanowił się przez chwilę, a potem zapytał dziadka:
– Który wilk wygra?
– Ten, którego nakarmisz – padła odpowiedź.

Kochanie, wykorzystaj ta szansę, możliwe, ze to pierwsza i ostatnia. Warto, więc podejdz do tego odpowiedzialnie i z wdziecznością. 
– W Doceń siebie, bo stworzyles mnie silną a to nie jest ogólnodostępne. Jak juz zwolnisz mam dla Ciebie kurs z komunikacji Wink . 



RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 16.07.2023

Lady Giwera 
Przede wszystkim powinien odstawić stimy a najlepiej wogule ćpanie na jakiś czas, bo ewidentnie coś tam nie trybi jak powinno skoro takie akcje się dzieją.
Nie jest to też temat aby dalej o tym tu pisać.
Ja Wam życzę aby się ustabilizowało i znormalniało.
Pozdro😀


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - olancucki - 17.07.2023

Moje pierwsze dyso z jakim miałem styczność. Daje dużego plusa.

Bardzo mi się spodobało.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - xumbo - 17.07.2023

olancucki ale recenzje to żeś napisał wyborna. Brak słów po prostu.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - Epsiakos - 17.07.2023

xumbo na szczęście Pani Giwera zarzuciła całkiem konkretnie, ja np wiem że to na 80% nie dla mnie materiał ;p
No i twoja równie całkiem obszerna, więc nie ma tego złego, zawsze kolega może napisać lot po regeneracji Smile


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - olancucki - 17.07.2023

Jutro wpadnę paczka i mam akurat dwa dwa dni wolnego to mam prawo napisać. Los tak chciał że matka na szkoleniu, brat z dziećmi i bratowa u dziadków i sam spędzę te dwa dni naćpany. Będę latał po śniadaniu od rana po mieście jak nigdy dotąd XD a 2-fdck przed snem ofc. Najlepiej mi jakoś przed snem wchodzi.

2-fdck to przede wszystkim amnezja, uczucie oderwania z ciała, euforia, chyba tak co nie?

Jak dla mnie petarda, petarda petarda.

I to w takiej cenie! Haha! 😂

Sedacja,

Taki krótko trwający Czasoumilacz do łóżka np. Wg mnie najlepiej wchodzi właśnie na wieczór. Może być przedłużony lub normalnie zakończony. Ja do tego wale KETREL i piwko jedno only na odcięcie i sen murowany.

Samo 2-fdck chyba też działa nasennie.

Muzyka zajebiście wchodzi. Odhamiony się czuję po tym analogu ketaminy. Normalnie puszczam muzykę po 21 do 22:30 nawet z telefonu do łóżka z głośnością powyżej połowy albo jakiś wykład z youtubea na fulla i się nie boje. A normalnie to uważny jestem..

Nie odcina jak benzo, ale jest amnezja i poluzowanie hamulców, tylko takie dysocjacyjne. Jak po ketaminie. Fajny sprzęt.

Jutro odbieram pakę. Wstawię fotki i napiszę recke z wrzuta piosenki. Na stówkę.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - olancucki - 21.07.2023

[Obrazek: IMG-20230722-003734.jpg]


Dyso! 2-FDCK od 👻 jest w pompę.


Kocham ten stuffik. Zacząłem stopniowo.. poczułem euforię, odhamowanie, odłączenie od ciała..

Spodobało mi się na tyle że wale to codziennie po pracy!!!


Nadziała nie nasenne ponoć też. Przy pierwszych razach dyskoordynacja ruchowa jest okropna ale potem idzie z tym żyć. Ja wale 100mg i dociągamy tyle samo za godzinę po czym idę spać. Hehe. Dobra zabawa. Za każdym razem coś innego, inaczej jest po prostu albo wracamy do korb naszych, integracia ketaminowa jest fajna. Za każdym dniem czuję jakbym zrobił coś dla siebie.
Wale Lage, wchodzi amnezja, dysocjacja.. coś pięknego. Lubię że tak krótko działa 1-3h bo mi to akurat siada po pracy czas wolny 2 godziny mam a po badaniu materiału lulu.. polecam każdemu! Trzeba to mieć.
Po kilku wieczorach z 2-fdck czuję się jakbym poradził sobie z niepokojem i lękiem oraz paranojami.


RE: 2-FDCK - Opinie o produkcie - ProducentRC - 31.07.2023

Bardzo dobre fdck tylko wpadłem w hole i mało zapamiętałem, ale produkt czołowej jakości