Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Beeniepatu - 16.08.2023

Czeslawo szkoda czasu. Barwa to burgund, jak nie kasztanowy - wg ujednoliconej nazwy kolorow. Choc transparentnosc moglaby bez problemu nazwac to 'bursztynem'. 

Kamyk przekazany do testow - info po niecierpiacej zwloki uczuleniowce przy mnie i poprawce po 1h 
- po rozkruszeniu temat jasnieje lekko, wciaz suchy i latwo sie kruszy
- zapach juz sie pojawia, w strone wiadomych zanieczyszczen, ale to nie jest rozpuchol jaki mozna spotkac przy duzo bielszych tematach. Nie jest to nic co by w jakikolwiek sposob odrzucalo. Trzeba tez to specjalnie wachac, zeby poczuc. 
- 50mg sniff, wg oswiadczen dziala w strone klasycznej trojki. Pobudzenie, klasyczne oznaki ruszonej dopaminy. Szczypie normalnie, wydaje sie bardzo suche. 
- prawilna testowa kreska (150mg): klasyczna trojka bez zadnych ubokow w strone jakiegos nieogaru spowodowanego zanieczyszczeniami. Dopaminowa chec do dzialania. Bez odczuwalnego fizycznego przyspieszenia, czy zewnetrznych oznak bycia pod wplywem. Czyste i klarowne myslenie. 

Ogolny komentarz, ze temat przy takim dawkowaniu jest raczej z tych wywazonych, o dziwo kojarzonych z czystymi tematami. Moc bardzo dobra, w znaczeniu nie wywalajaca od razu z butow. Dzieki temu chyba nie ma wielkiego parcia na dorzutke.

Wyglada to jak partia gdzie synteza poszla nie tak. A nie winne jest zle przechowywanie i psucie sie materialu, czy jakies nieudolne proby czyszczenia.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 16.08.2023

(12.08.2023, 11:27)duch napisał(a): ja osobiście tego nie widzę i nie mam możliwości powąchania tego .
Już napisałem do magazynu aby rozpoznali sytuacje z zapachem.
No a z nosem zatkanym to nikt nie zgłaszał mi takich problemów.
Te cole juz otrzymało 5 osobników i każdy powiedział że to najlepsze 3 cmc z tych co mam.

Dawno temu jeden ze sklepów kupił tego kilka kg. Po dłuższym otwarciu i kontakcie z powietrzem zaczęło to gnić. Tzn zaczął puszczać wodę. Szybko wyprzedali w cenie 100zl za dyche i nigdy już nie brali takiego towaru.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 16.08.2023

To jest suchutkie , ja znam pochodzenie tego towaru. 
Jak będę tylko miał możliwośc to kupuje więcej,
Dobry materiał.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Merry - 16.08.2023

Bardzo dobra trójeczka dwie osoby próbowały przed chwilą , więcej opiszę jutro 😀


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - duch - 16.08.2023

U mnie też spływają informacje , każdy chwali Smile


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 16.08.2023

Zajebiste jest to cola! Po pracy wrzucę recenzję. Pa xd


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 16.08.2023

(16.08.2023, 15:10)duch napisał(a): U mnie też spływają informacje , każdy chwali Smile

A myślałeś kiedyś, żeby wrzucić towar na testy do EC ? Wrzucasz cole, białe sorry i obczajasz co wychodzi. 
Bo wiesz co się mówi o wszelakich kolorowych sortach ?


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - olancucki - 16.08.2023

[Obrazek: IMG-20230816-163248-HDR.jpg]

- 3jeczka jest suchutka,
- duże twarde kamienie,
- czuć lekki zapach, ale dopiero jak się przyłoży nos 👃 do kamieni,
- działanie coś bardziej pod euforię,
- spływ jest gorzkawy ale nie ochydny -> jest okej
- nie pali jak inne niektóre sorty,


Polecam! Sam będę brał więcej!

Cena zajebista. Działanie przebadamy za tydzień/dwa.


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Lukas1985 - 16.08.2023

(16.08.2023, 17:07)Lukas1985 napisał(a): A myślałeś kiedyś, żeby wrzucić towar na testy do EC ? Wrzucasz cole, białe sorry i obczajasz co wychodzi. 
Bo wiesz co się mówi o wszelakich kolorowych sortach ?

Do tego posta jeszcze dopisze pewne pytanie które kiedyś mi zadano - skoro w założeniu wszystkie sorty mają być białe / przezroczyste to czy nie warto zapytać co jest nie tak z kolorowymi ?


RE: 3-CMC (cola)- Opinie o produkcie - Beeniepatu - 16.08.2023

Pelna zgoda Lukas1985 . Niestety realia sa takie, ze ludzi nie interesuje za bardzo 'co', tylko 'jak' ich robi. Nie jest decydujacym wyglad/zapach tematu. Decyduje czy jest bomba dobra, i czy ktos sie pochorowal czy nie. Nie trzeba byc wielce uzdolnionym, by zrozumiec o co chodzi, dostajac ten sam temat przezroczysty, a nastepnym razem zolty lub brazowy. Wystarczy polaczyc kropki. Ale nikomu to nie przeszkadza. Co smieszniejsze, ludzie wybieraja sposrod palety dostepnych trojek, kierujac sie - uwaga - profilami fazy 😎 No a o tym przeciez decyduja zanieczyszczenia - jak cos jest prawilnym 3cmc, to musi przeciez dzialac tak samo... Signum temporis... Ale nie dotyczy to tylko RC. Klasyczny przyklad to mdma. Wiekszosc uwaza, ze emka musi byc brazowa/bursztynowa. Jak dostajesz cos przezroczystego to fejk 😎

A co do tego tematu, to o ile sie nie myle, duch od razu napisal, ze to trojka tylko brudna... Nie przypominam sobie by jakikolwiek V dal takie info w eter... A sam temat przeszedl mi dzis przez rece. To jest przyklad jakiegos zonka przy syntezie. Bo to jest krysztal w formie, transparentny. Tylko cos tam nie pyklo i kolor jest jaki jest.

To nie jest temat, ktory byl zle przechowywany, probowal byc czyszczony nieudolnie, kupiony za grosze bo i tak ketoniarze kupia, wiec V pcha i chuj. Nie wiem jak bedzie wygladal za tydzien, ale na ten moment to jest po prostu trojka, gdzie jakis blad zostal popelniony.