Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
CHEMSEX - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ogólne dyskusje o RC (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: CHEMSEX (/showthread.php?tid=2519)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: CHEMSEX - Twilight Sparkle - 15.08.2023

Mam prośbę do wszystkich miłośników chemsexu, szczególnie tych działających w jakby to ująć "tradycyjnych" parach. Na litość boską zabezpieczajcie się. Wasze przysmaki są teratogenne. Ryzykujecie wyrządzenie bardzo dużej krzywdy bąbelkowi robiąc go w takim stanie. Boję się pomyśleć jak strasznie takie dziecko cierpi za wybryki rodziców ;___:


RE: CHEMSEX - kot_kreskowy - 16.08.2023

Twilight Sparkle 
Dlatego lgbtq mają lepiej, nie musza się o to martwić XD
Aktywistki-feministki walczące o równouprawnienie, powinny dopisać do swoich żądań postulat aby geje też zachodziły w ciążę😎
No co, jak równo to rowno xd


RE: CHEMSEX - PUDZILLA - 16.08.2023

kot_kreskowy trochę cię ominęło stary, o tym, że mężczyzna gej może zachodzić w ciążę to pierdolą od kilku lat, hatfu anna maria żukowska między innymi takie rzeczy pierdoli, tak to poseł na sejm rp tejże kadencji


RE: CHEMSEX - kot_kreskowy - 16.08.2023

PUDZILLA 
A żeby to pierwszy raz lewackie ścierwo pierdoli herezje? Albo napierdalają własne matki xd
Paaaanie, daj pan spokój...


RE: CHEMSEX - Lady Giwera - 16.08.2023

(15.08.2023, 19:47)Twilight Sparkle napisał(a): Mam prośbę do wszystkich miłośników chemsexu, szczególnie tych działających w jakby to ująć "tradycyjnych" parach. Na litość boską zabezpieczajcie się. Wasze przysmaki są teratogenne. Ryzykujecie wyrządzenie bardzo dużej krzywdy bąbelkowi robiąc go w takim stanie. Boję się pomyśleć jak strasznie takie dziecko cierpi za wybryki rodziców ;___:


Twilight Sparkle  to co podkreśliłeś jest bardzo ważne, dlatego dorzucam info z Google 
Teratogenność (dosłownie potworotwórczość od teratos – potwór) – właściwość teratogenów powodująca wady (potworności) w rozwoju płodu

Działanie teratogenne to działanie toksyczne substancji na zarodek lub płód (śmierć zarodka, zaburzenia czynnościowe, opóźnienie rozwoju, przedwczesne urodzenie).

Czynnik teratogenny a. teratogen (od teratos, potwór) – czynnik pochodzący ze środowiska zewnętrznego, działający na organizm w okresie jego rozwoju wewnątrzłonowego, wywołujący u niego odchylenia przekraczające granicę osobniczych zmienności fenotypu bądź defektów czynności metabolicznych, tj. wady wrodzone[1].


RE: CHEMSEX - falafel_szpinak@protonmail.com - 21.08.2023

siemano - a po czym wam najlepiej odpala maszt??  bo  po 3cmc pablo  jest taki na 70%. a w głowie odpalone na 250% Tongue 

czyli w skrócie?? jaki najlepszy euforyk na stojący maszt? Smile


RE: CHEMSEX - PUDZILLA - 21.08.2023

falafel_szpinak@protonmail.com po piko i kanna, po tym pierwszym muszę, a po tym drugim napierdalam konar deską, żeby trochę odpuścił, bo czopke mi psuje


RE: CHEMSEX - olancucki - 21.08.2023

Dzięki że stworzyliście taki temat, bo mam parę pytań.

Ogólnie to jestem singlem, ale szukam kandydatki, chce poznać dziewczynę.

Co najlepiej podziała na kobietę żeby zbliżenie było możliwie najlepsze dla niej?

Bo dla siebie myślałem żeby przyjąć kamagre, apvp oraz jakiś euforyka empatogen. Ale nie wiem co i jak jeszcze bo jestem prawiczkiem.


RE: CHEMSEX - fiodor - 21.08.2023

olancucki najpierw to znajdź pannę, nawet nie koniecznie musisz z nią chodzić. A skoro jesteś prawiczkiem to ciesz się przynajmniej pierwszymi sexami na trzeźwo. Tak jest najlepiej. Po paru chemsexach, sex na trzeźwo już nigdy może nie cieszyć tak jak wczesniej niestety.


RE: CHEMSEX - Twilight Sparkle - 21.08.2023

olancucki kolega ma rację, nie rzucaj się na chemseksy na samym początku przygody z seksem w ogóle. Popsujesz sobie zabawę. Jak się stresujesz to jakieś winko czy coś a nie takie karkołomne miksy.