Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
MDMA - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Duch.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=58)
+--- Wątek: MDMA - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=2618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: MDMA - Opinie o produkcie - duch - 04.09.2023

(04.09.2023, 14:46)ZmiataZplanszy napisał(a): duch  siema to white czy szampan mdma ?

szampan


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 05.09.2023

(03.09.2023, 11:45)kot_kreskowy napisał(a): Beeniepatu 
Jaka dawka dla kogoś z zerową tolerancją?
Ale taką naprawdę zerową. Z rc zupełnie nigdy nic, raz na jakiś czas feta w małych dawkach.

I jeszcze jedno. To działanie psychodeliczne czym się objawia?
W sensie, czy nie przestraszy zbytnio imprezowicza?


Ktoś pomoże z tym pytaniem?
Beeniepatu pomożesz?


RE: MDMA - Opinie o produkcie - JaTylkoPatrze - 05.09.2023

kot_kreskowy 70-100 mg oral


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 05.09.2023

kot_kreskowy wszystko zalezy od tego jaki to jakosciowo material. No i rozmawiamy o krysztale. Na pierwszy raz 100mg dobrego tematu pokaze o co w tym chodzi. 100-120 powinno byc ksiazkowo.  Psychodela w mdma czy mda wskakuje przy wyzszym dawkowaniu. I nie jest to psychodela jak z lsd wiec bez strachu.

Wazna rzecza przy mdma jest to, jak chcemy dorzucic po peaku bo czujemy, ze schodzi, to dawki powinny byc mniejsze niz pierwsza. Bo w zabawie emka klucz to umiec dawki dzielic. MDMA ma to do siebie, ze jeden z produktow jej metabolizowania powoduje spowolnienie jej rozpadu we krwi. Dlatego kazdy swiadomy uzytkownik tej substancji wie, ze mimo nawet polowy powtorzonej dawki, faza potrafi wrocic nawet z wiekszym pazurem. Na to oczywiscie ma wplyw szereg innych czynnikow, jednak zasada bezpiecznej i efektywnej zabawy emka to dorzucanie w sposob odwrotnie proporcjonalny jak wiekszosc innych tematow


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 05.09.2023

Beeniepatu 
Bardzo mi zależało na Twojej poradzie bo wiem żeś specjalista od mdmaSmile
Znajomi będą wniebowzięci.
Dziękuję Sensei😎


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Ratchet - 05.09.2023

Ja tylko od siebie dodam abyście uważali z dorzutkami. Jedna, max dwie. Bardzo łatwo można zrobić sobie tą substancją kuku.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 05.09.2023

(05.09.2023, 09:26)kot_kreskowy napisał(a): Beeniepatu 
Bardzo mi zależało na Twojej poradzie bo wiem żeś specjalista od mdmaSmile
Znajomi będą wniebowzięci.
Dziękuję Sensei😎

Te mdma szampan to od 84 do max 87 czystość max 88


RE: MDMA - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 05.09.2023

Oho... Spektrometr w oku Podobno kultowa


RE: MDMA - Opinie o produkcie - horsii - 05.09.2023

ZmiataZplanszy spodziewałem się że podasz czystość chociaż do jednej liczby po przecinku. I dodatkowo procentową zawartość metyloaminy czy nieprzereagowanego PMK w produkcie końcowym Podobno kultowa




Mam nadzieję, że nikt takich głupot, jak stwierdzanie czystości tematu co do procenta w na oko nie bierze na poważnie - RC broscience at its finest.


RE: MDMA - Opinie o produkcie - Beeniepatu - 05.09.2023

Tak o to wyglada material


[Obrazek: IMG-20230905-171533-HDR.jpg]

Nie jest to klef, zadnych nieprzyjemnych zapachow, jedynie lekko wyczuwalna nuta safrolu. Zobaczymy po dzialaniu, ale na pierwszy kontakt z materialem dla mnie to dobre, a moze nawet bardzo dobre mdma. Moze dzis wieczorem sie skusze na stosowna dawke 😎