Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lorazepam - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Lorazepam (/showthread.php?tid=2816)

Strony: 1 2 3 4


RE: Lorazepam - Ej_ej - 20.11.2023

Lorazepam nie działa chyba zbyt długo?


RE: Lorazepam - Inferno - 21.11.2023

(15.10.2023, 07:30)Inferno napisał(a): horsii ze wszystkich obecnych mogę wybrać 2, jeśli by ich nie było to właściwie mogło by dla mnie nie być żadnego innego.

🥇numer 1. Nitrazepam GSK 5mg
a ewentualnie mogę Clonazepam 2mg przyjąć. 
Uwielbiam jedynie Nitrazepamek  Heart

dodam że przy następnej wizycie u lekarza zdrowia psychicznego, postanowiłem że uświadomię go iż będę brał benzo na lęki.
Nawet sobie znalazłem idealny produkt pod moje przypadłości.
[Obrazek: elenium-interakcje-ulotka-B4078601]
[Obrazek: elenium-interakcje-ulotka-B3506011]
Jedyne lekarza zadanie to wystawienie recepty a leczenie to ja już sobie poprowadzę indywidualne z wysoką starannością i dbałością.
Nie wchodzi w grę tłumaczenie się, że nie leczy benzodiazepinami czy inne. Bo przestanie automatycznie świadczyć mi swoje usługi.
Ile można wizyt jeszcze odbyć żeby przepisał coś co działa.
Ostatnio wziąłem jakoś 1000mg+ (troche powyżej) pregaby, 50mg olanzapiny (10mg x5), 150mg Pramolanu (3 tab.) to lekko mnie tylko posmyrało...

Nie mogę mu tego powiedzieć, że jestem robokopem i na mnie końskie dawki już słabo działają. Bo już bym nawet pregaby nie dostał.
Wczesniej Arketis 20mg, pozniej Trittico xr150 teraz Pramolan 50mg, co nastepne?
Hydroxyzine 25mg?

Jak go uświadomić?
Dodam, że widział mnie na takiej zwale że aż w szoku był. Oczywiście powiedziałem, że to przez lęki i bezsenność.
Powiedziałem, że mam tak często i wgl..

Dostałem co chciałem, badania w choroszczy wykonane horsii 
Zobaczymy jak działa te Elenium, problem w aptece to dostać ale lekarz czyta mi chyba w myślach bo nawet nie wspomniałem o Elenium a sam mi zaproponował.
Może obserwuje dopala bo jak wychodziłem to mówię pozdro, Infuś!
😇🫢


RE: Lorazepam - horsii - 21.11.2023

Inferno chlorodiazepoksyd to starusieńki wynalazek.

Klepią cię takie tabletki 10/25mg?


RE: Lorazepam - Szaryno123 - 21.11.2023

Dobra benzodiazepina po 2 mg już czuć działanie antydepresyjne


RE: Lorazepam - swo002 - 22.11.2023

(20.11.2023, 12:05)Ej_ej napisał(a): Lorazepam nie działa chyba zbyt długo?
Okres półtrwania wynosi 9-19h


RE: Lorazepam - horsii - 22.11.2023

swo002  Okres półtrwania nie musi wcale byc równym czasu działania. Lorazepam działa z 8 godzin przy dobrych lotach. 

A dla przykładu powyższego - LSD ma czas półtrwania 3,5h, a klepie dobre 15 jak nie dłużej.


RE: Lorazepam - ładneoczka - 21.01.2024

Jedno z lepszych benzo aptecznych ✌
Tabletka do  tańca i do różańca ✌


RE: Lorazepam - DissoEnjoyer - 26.01.2024

Okazję miałem podjeść parę razy. Sama forma słodziuśkich drażetek - mega zachęcająca odskocznia od klonowej mięty Big Grin

Brakuje mi jeszcze spróbować nitrazepamu, tak zachwalanego przez horsii i będę miał chyba benzo-aptekę zaliczoną.


RE: Lorazepam - PIXA - 19.03.2024

Spotkał ktoś po tym benzo zawroty głowy? Uboki czy zbyt duża dawka jak myślicie? Biorę doraźnie 2 tabletki po 2,5mg


RE: Lorazepam - Lifeisbrutal - 19.03.2024

Dziwne..fakt każdy organizm jest inny. Mi osobiście nigdy nic po lorafen nie było tym bardziej po 2 tabsach. Jedynie jakie skutki uboczne to po zeżarciu całego opakowania budzisz się następnego dnia na zerwanej taśmie. XD Zakręcić w głowie po takiej ilości też się może ale to raczej efekt bomby.