Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nowy redaktor - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Nowy redaktor (/showthread.php?tid=2961)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Nowy redaktor - horsii - 14.11.2023

uwaga: lektura na 932234328 stron. czytasz na wlasna odpowiedzialnosc

pierwsze: jako nowy redaktor mysle wwojtuss albo Twilight Sparkle .




a teraz zapnijcie pasy. wkurwiony redaktor na mikrofonie xD 

hahaha,  Daj ludziom wybrac redakora na forum to wybiorą Yalaska. Czy to żart czy nie to to jest po prostu, ech, brak slow. no tak demokracja kurwa.
Zadnego wybierania przez userów. nominowac sobie możecie ale wybrać to możecie conajwyżej batonik w żabce.  HEHE ZAGLOSUJE NA NAJWIEKSZEGO KRETYNA  ALE NIE SZKODZI BO TO MUJ KOLEGA XDXDXDD

C84S twoja "propozycja" nie jest nawet smiechu warta, to jest przykre, załamujące. To jest taka wersja demo nepotyzmu - poczytaj sobie co to za słowo, bo na motywacyjnych obrazkach z facebooka pewnie o tym nie piszą. chuj że ktoś nie ma pojęcia na temat, nie ogarnie stanowiska za nic - obsadźmy go bo to dobry koleżka! bo fajnie sie z nim piwo pije.

Nie lubie obrażać ludzi tak bezpośredno, tak, tak o, znaczy napisze komus "japierdole debil" ale to tak bardziej luźno, zartobliwie, jak ktos zajebie 1,5g klefa, takie pierdu pierdu. Ale naprawdę, powiem krótko, oficjalnie, prosto i jako słynny REDAKTOR POWAŻNY CZŁOWIEK:  Jesteś niesamowicie głupi. Nie wypada mi uzuwac tego słowa przeciez jako "funkcyjny" bo to skandal że redakor obraża ludzi w taki sposób, ale tylko tak sie to da okreslic. Prosto i dobitnie. Ja to pisze zeby zachowac poziom forum a nie zeby sobie pobluzgać. I napisałbym to czy byłbym redaktorem czy nie. Teraz akurat mam redaktora więc możesz się poskarżyć komuś tam na górze, że cie małem czelnośc obrazić jako jakiś funkcyjny a to przeciez niedouszczalne


tyyyy, Moze jeszcze tego, kajabuze (co prawda lepszy od Yalaska, ale no .... kurwa z kajabuzą to sie nawet dogaduje w miare... z kajabuzą...! ) to Kaję dajmy jako admina  albo od razu właściela escobar.store??  przeciez wesoly chlopak hehe fajny fajnie sie gada na czacie z nim o alfie-pvp o 2 w nocy. I nie wkręcaj sobie ze ja to z nieuzasadnionej nienawisci do yalaska czy ciebie  piszę, bo zawsze tak reagujesz, jakims dzeciecym mechanizmem obronnym, że kazda krytyka to atak żeby przebic twoja banke dziwnych przekonan w ktorych zyjesz. I nie gadaj nawet że co ja mówię, bo ja wiem dużo wiecej niż ci sie wydaje. Zaszkodzic twoim urojonym pozytywnym wibracjom i żeby rozjebać ci 6-tą czakrę klefedronu buddyjskiego to ja nie chce, bo takie rzeczy nie istnieją. A co do  Yalasek - jakby jego postawa na tym forum była zupełniie inna - Nie zakładałby multikont żeby wyłudzać wiecej sampli (ojej, o tym juz pewnie zapomnieliscie? konta Makelele i inni? jaka, kurwa, szkoda), jakby nie żebrał 20 zł na kebaba podczas gdy siedzi na 20gr alfy i nie umie jej spienięzyć tylko prosi ludzi. Typ leży siano wielu osobom, od drobnych do niemalych kwot - nie powiem komu, ale  jak to usłyszałem to sie wypierdoliłem na plecy ze smiechu. Kolo który oddaje 20 złotych przez rok i ukrywa sie przed Kają ktoremu to leży i 22 godziny na dobe spedza na masturbacji po darmowych samplach. Prywata? Jaka prywata. każdy o tym wie. Tajemnica poliszynela kurwa to jest. Każdy o tym wie.

żebrak, majacy zerowy merytoryczny wkład w forum i jest w stanie napisać tylko "yala$$ek alfunia ogien!!" czy jak to leci, gość nawet nie umie napisać w miare czytelnego posta. No i stymulanty w kólko też nie pomagają na myślene (mowie o tym, bo możesz nie wiedzieć - ale z czasem z pewnoscia to zaobserwujesz, każdy stim enjoyer po czasie to widzi.)

Wiem że użyłem bardzo skomplikowanego słownictwa dla nominatów ze specjalnej "kategorii" dlaego opisze to w uproszczeniu -  to tak jakbys chcial "zatrudnić" w kurwa jakmś KMPG czy deloitte na prezesa spolki stanowisko big boss, i to goscia który nie skonczyl zawodowki i ledwo czyta. bym się kurwa posrał (hej - nie życzę ci tego! ale pomyśl se o tym) jakbyś niedaj boże pojechał do szpitala na poważny zabieg chirurgiczny, bo cos sie stało, i nagle okazuje sie że operuje cie facet który jest technikiem farmacji xD a on ma ci kurwa kroić serce. No co?? przecież zatrudnili go bo fajnie sie z nim wóde piło po robocie. spoko chłop. Moze i srednie porownanie do forum o rc, ale kurwa na stanowisko trzeba kogos kto je ogarnia. To jest fakt. A z ich akceptacją Seba masz ogromne problemy.
Mozecie sobie proponowac ile chcecie i kogo chcecie, nominować jak leci, ja nie zabronie i nikt inny. nawet moze byc nominowany Adam Małysz 102 metry, albo dr Mengele, czy Bashar Al-Assad, ale decyzja musi należec do moderacji. Nie, że ja mam jakis wpływ na to. Ja to moge sobie napisać moje zdanie. ale wiem że tym czy bez, bedzie tak, że te niekore zgłoszenia wasze to sobie mozna przeneść do działu "humor".


I Sebek proszę nie pisz nawet że to "żart" i że jak moglem se oburzyć na twój "zart" i że nie znam sie na żartach. ja się znam na żartach bardzo dobrze, akurat nie chwaląc sie to o humorze mam spore pojęcie. tylko to nie są żarty o kupie oraz pierdzeniu pewna grupa ludzi ich nie łapie.
Jedziemy dalej. Tyle napisałem to chuj sunken cost fallacy szkoda nie dokonczyc. C84S - 90% twoich postow to jest żart. Zreszta, jak to było na serio, to brak slow, a jak żart, to tak slaby, że zasługujesz na identyczną krytyke. 

Szczerze? Az mi sie niedobrze robi od twojego spamu (tak, to spam), wklejanie losowych artykułow z vice sprzed 6 lat oraz zakładanie tematów takich jak "pytanie dnia" tylko w innych działach, a potem odpowiadanie sobie na wlasne pytane w tym samym temacie 5 razy. Tak wkurwia mne to. Tak wkurwia mnie to, dokładnie, że ja cos tam staram sie tu robic, inni też, a sebek robi 329329 wklejek z vice (wolałbym czytać goscia niedzielnego niż vice) i wyjebane. 

Możesz czuc sie urażony, cholera, powinieneś (chociaż z mojej obserwacji wynika ze tyś gośc bez wstydu - na podstawie twoich wypowiedzi), jak nie czujesz sie tym urazony no to to już problemy natury psychicznej że człowiek nie ma poczucia wstydu. Wstyd i  zażenowanie w miejscach publicznych to normalna reakcja i prowadzi z reguły do poprawy aby lepiej pasowac do spolecznosci.

 Tak to jest jak ktoś wierzy w "kosmiczne pozytywne wibracje", jakieś, kurwa "energie" i chuj wie co jeszcze. Ty kurwa napisałeś o 3-cmc że działa doraźne. Ty wklejasz reklamy jakichs pseudomedycznych suplementow jako arykuły naukowe (to z Zeolitem chociazby). piszesz jakies brednie wyssane z palca kompletnie. 


Nawet nie odpsuj na to, bo odpiszesz jakieś berbeluchy typu (jakos tak to szło) "nie odpowiadam za to co zrozumiales tylko co no napisałem" - tylko ty nie rozumiesz co piszesz ani co kto pisze - wiec nie trać czasu. 

Ktos to musiał powiedziec, no to niech to będę ja. Prosto z mostu - darmozjeb #1. inni niektorzy tez nie sa bez winy, ale teraz sobie ciebie biorę na celownik, bo przebijasz wszystkich innych darmozjebów (bardzo mi sie podoba to słowo Darmozjeb Smile ). Ktos to musiał napisać, więc napiszę to sobie ja. I uwierz mi, że dużo, dużo osob ma identyczny sentyment jesli chodzi o ciebie i twoje ""posty"". Wierz lub nie, mi to tam lata. Ludzie mi mówią, jakie mają zdanie.

 Człowieku ja po najebanu się i paczce benzo mam wiecej rozsądku niż ty na trzeźwo. Zaraz idę sobie jeszcze dolać. Mam nadzieje tylko że ne dopadnie mne Al-Kuhl - ten arabski duch ktory kryje sie w alkoholu i pozera duszę - pamietasz? Duch alkoholu pożerający duszę i takie tam.. xD

https://dopal.org/showthread.php?tid=700&pid=49794#pid49794 - duchy z alkoholu pożerają duszę. to są własne rzeczowe tresci jake zamieszczasz. Jakbym kurw postawil bloga na blogspot i napisał jakies brednie ze pietruszka leczy parkinsona  to za 3 dni bys 10kg pietruszki jadł, i  to tu wkleił i pisał ze super sprawa i juz mi sie rece nie trzesa.

A CO DO PYTANIA - co należy do obowiązkow redakora?
(jak na moje)
- regularna publikacja tresci (uwaga: własnych, rzeczowych, ciekawych, oryginalnych - zobacz moje artykuły  (HEHE, nie chwalę się - ale są po prostu, kurwa, dobre.
- pytania dnia (łojojojoj ale trudne. ale nie wiem czy byś nawet temu podołał, ile mozna zadać pytanie "jaki jest twoj ulubiony kolor klefa?")
- czasami pomóc w czymś moderaorom sprawy organizacyjne jakies takie te. trzeba tu czasami M Y Ś L E Ć bo rozne sprawy trzeba ogarniac.
- starać sie dbać o poziom forum, poza działem redakcji też wrzucac ciekawe rzeczy (artykuł z Vice ktore wlasnie zbankruowało bo to gówno nie jest ciekawy), pisać kurwa, dobre tresci, bo dobre tresci, gdzie jest info, opinie, konkrety, wszystko takie przyciagaja ludzi. jak wpisuje "Skurwoxazolam 5 mg dawkowane forum" to chce cpunskie forum i  temat o tym i tam chce posty z info o tym, a nie artykuł o tym jak jakiś przygłup zjadł blotter w muzeum i ŁOOO OBRAS SIE ROZMAZUJE. Albo kurwa posty "ciekawe, nie slyszałem o tym Smile))))" Wiadomo czyje
- i inne pomniejsze rzeczy.

a no i najgorsza wiadomość - redaktorem - jestem PEWIEN - nie może zostać byle kto tylko ktoś, kto wg modów jest zaangażowany i widać że będzie robił swoje bo to lubi. jchyba ktos tu ma newydolnosc mozgu jak mysli ze na takiego podfunkcyjnego zostanie wziety ktos byle kto, zapewne jakis podrzedny typek bo koledzy oddali glos. lubie fora o dopkach. tylko nie lubie debili na nich którzy piszą bzdury. dlatego teraz będzie tyranie


I  cos czuje że pan yala$$$$ ani c84 nie podołaliby tym obowiązkom wyzej wymienionym. ale możemy was nominować do Dopal Awards 2023 do kategorii "błazenek roku". 

I prosze nie wyć, bo wszystko co napisalem i napisze dalej to prada. ja wiem, oni wiedzą. Odrobina alkoholu i innych głupot wpłynela na dysinhibicje ale to dobrze. Bardzo. Expose na darmozjebów czas zacząć. robicie z tego forum gówno. Nie martw się jak wytrzeźwieje zdania nie zmenię. 
Sebastianie, ja uwazam że jesteś niemożliwy. bo ja bym się wstydził. naprawde. jak ja widze że mi nie wiem brakuje np 4 postów do nagrody, to szukam cos fajnego opracowuje jakis tekst o substancji czyczyms, pisze go sam, itp itd. żeby nie wrzucic gówna pierdolonego. bo to jest dno. 
A ty jeb jeb piszesz w działach "ULUBIONE PIWECZKO", "JAKĄ KAWE LUBICIE" , "FILMY O CPANIU" , "FILMY DO OGLĄDANIA NA BOMBIE", "JAKIE FAJECZKI PALICIE" tzw. tematy dla darmozjebów (uwielbiam to słowo). Jesteś tu tylko po ćpanie i coś ci się pojebało. to temata jest dodatkiem do forum, a nie forum dodatkiem do tematu.

Ja bym tak nie potrafił. Byłoby mi wstyd serio tutaj forum, dosłownie wstyd za wrzucanie takich smieci gdzie mysle ze raczej powinienem tu robic zeby bylo fajnie jakies tresci a nie reppzytorium kopii tekstow z neta. kazdy wie po co to ten spam przecież. każdy. To jest bezczelne wobec innych, Ludzie piszą rzeczowe posty, długie opinie, artykuly, dyskusja, rozkminy i no myślą fajnie wezme dopka a tu przychodzi pan C84S i postuje jakies barachło, a dokladnie postuje 10 roznych w 20 min, i pyk dycha dopka i znowu ciąg na beta-ketonach. To w ogóle nie przez b-k i tego co robia z czlowiekiem w ciagach pewne rzeczy ci sie posypały. wiesz, ja wiem, no widac wąchani.e ważniejsze. Co prwada sram na twoje życie prywatne ale ja teraz jadę po twojej aktywnosci tutaj na tym forum.

wierz w co chcesz ale fakty są takie - ja (szok) polecam ci sie zmienić - tj. przesawic sie z bycia darmozjebaem na normalnego usera który choc odrobine sie stara - łatwe to nie bedzie ale biorac pod uwage sentyment userów wobec ciebie (publicznie tego nie mowia - mi mnóstwo ludzi mówiło, co myśli o twojej fabryce postów) - to za te wszystkie rzeczy, no cóż... z forum nie wylecisz. nie mam takiej mocy sprawczej. ja sobie moge conajwyzej usuwać postyw dziale redakcja kiedy na jedno pytanie odpowiadasz 9 razy. Chociaż tyle. XDDDD 

Weź skontaktuj, a nie wpatrzony caly czas siedzisz w obrazkimotywacyjne z lewymi cytatami Bruce'a Lee. 

Może innych tak to nie rusza i nie oburza, ale mnie juz tak. ja na dopforach spedziłem w hoy i sie w nie angażuje, lubie klimat towarzystwo gadke te sprawy, chce zeby było fajne i tak dalej. Wiec mnie to wkurwia, bo robisz niefajnie. Twoje zachowanie. Wkurwia mnie. Wkurwia. Najpierw irytowało, szczególne jak pod tematem "jak poznać samplarza" (czy tam nabijacza postów) to dawałeś łapki w góre postowi ktory opisywal 1:1 co robisz XDDD To mnie zmiażdżyło

yalasek i jego wywiady o ruchaniu schizek haha j a p i e r d o l e. on sie nadje do pisania do tych gazet erotycznych w kiosku a nie do artykulow o newasch, chemi, roznych dopach itp itd. brak slow. 

Ja ci niczego nie zabronie bo ja sobie moge wiadomo co. Ale jeśl dalej chcesz robic takie cos, jak robisz, to JA OSOBIŚCIE JAKO REDAKTOR WOLONTARIUSZ NIEMAJĄCY MOCY SPRAWCZEJ nie miałbym problemu abyś na tym forum już nie mógl pisać. bo po p co?  Ktoś piszacy lepsze rzeczy se wezmie 10gr a tematow o niczym nie bedzie. Takie kurw rzeczy jak zakładnie 2293293 tematow o tym samym, to są na zieloym forum a to nie jest rozkrecane forum i robienie repozytorium treści oraz info, tylko robienie zsypu na smieci. Jak wbijam na forum chce pocxytac cos ciekawego, zamienic pare słow z Lukasem czy kimś czy fiodorem czy kims tam kto wie co mowi i nie robi syfu. Podyskutowac, wymienac sie wiedza opiniami, poczytac newsa o nowym rc. Na rozowym sie udzielałem bardzo, teraz tu. Na rozowym wbijałem i bylo jak powinno byc. A tu wchodze i seba daje reklamy jakichś dziwnych suplementów w dziale Wiadomości, wkleił kurwa opis produktu. Mnie to wiesz, wali te 10 gramów za 1 miejsce bo to nie mój towar ja za to nie place. Ale ta dycha sie na pewno należy komus innemu, komus tam, bo jego 15 postow wnosi wecej niz twoje 100.


dobra kurwa, pojechane z sebusiem. wstępnie. tak musiało być. witamy w Expose na darmozjebów, cz. 1. 
ktoś musiał to napisać, no to co.

wkurwiony redaktor na mikrofonie. zaraz mi uchylą immunitet dyplomatyczny za skandaliczne ośwadczenia XDDD Ale i tak delikatnie było. To było nic. Real talk. to wszystko prawda. Mariusz max kolonko, mówię jak jest.

pozdrawiam wszystkich normalnych userów, co piszą fajne informatywne psoty na temat, interesują się, wrzucają na forum ciekawe rzeczy, piszą konkretne recki, dyskutują, rozwazaja na temat nowych rcków, chłoną wiedze, wrzucaja autorske tresci i wszystkie takie. tak kurwa być powinno. a nie dopalajmy.org. my mamy kurwa być konkurencją dla tych, ugh, nawet nie wiem jak ich nazwać - i jestesmy wydaje sie bo te błazny kopuja wszystkie ciekawe oryginalne tematy do siebie. Moje artykuły z redakcji też skopiowały. Rób tak dalej sebuś to bedziemy mieli super forum.

ale referat. ja pierdole. no ale wyszło jak wyszło. tak to jest. na wielką durnotę odpowiada się wielkim pojazdem.

 

PODPISANO: POWAŻNY REDAKTOR NACZELNY. ośwadczam że chce na #2 redaktora kogoś kto jest kompetentny na takie stanowisko i umie pisać teksty do redakcji a nie prośby o 20zł na kebaba. i żadnego przerobionego stimiarza uzależnonego od beta ketonow ktory ma problem z napisaniem 3 linijek tekstu bez bledu. jak ktos mi pwoie że c84 albo yala$$$$$kALFA jest do tego odpowiedni to umrę ze śmechu. naprawdę. umre ze śmiechu. comedy gold. walic czy to żart czy serio to było. napisanie tego w ogóle w jakimkolwiek konekscie to już jest przesada nad przesady. potrzymuję to co napisałem i będę cały czas podtrzymywać. 



a moze potrzebujecie nowego moderatora? zrekrutujcie sobie takiego co nie umie forum obsluzyc, wchodzi raz na 3 msc, nacpany srednio 5/7 dni w tyg, pisze w kółko o ruchaniu jak na morence a potem...... a dobra szkoda gadac wypominac co on robi. jak któryś z tych dwóch co im sie wydjae że sie nadają będzie na tyle bezczelny że zaprzeczy i zacznie się pruć, to robie take expose, że chuj jasny panie boze swiety. panama papers 2 będzie no joke


proszę moderacje o nieusuwanie tego garganuicznego posta. Albo chociaz wyjebanie go za jakis czas jak C84 i jego best-fręd to przeczyta. Niech wie, bo już dawno miałem to napisac ale jak teraz przeczytalem "yalasek na redaktora" to mi korki wyjebało normalnie Smile)))))  dzienkuje pozdrawiam.
 jak usuniecie będzie mi przykro.


jak doczytałeś do końca to gratuluje, zgłoś sie do mnie po darmową sztuke mdphp. pozdro elo. kocham forum, nienawidzę zjebów.


RE: Nowy redaktor - C84S - 14.11.2023

Kandydatura jak kandydatura. Każdy może się wykazać. Zawsze można zrobić 1-3 miesiące testowe. I jak się dana osoba sprawdzi to ją pozostawić.


RE: Nowy redaktor - wwojtuss - 14.11.2023

"kandydatura jak kandydatura" ok ale nie uwazasz ze to troche niestosowne/glupie patrzec tylko przez pryzmat tego, ze ktos jest hehe smieszniutki i glupiutki bo ma przetyrana glowe alfa i marszczy dzonsona po b-k 22h/doba? typ nie potrafi napisac zdania bez "a$z a$z" a ty kurwa chcesz zeby on pisal artykuly na chociazby tysiac wyrazow, poprawne gramatycznie, stylistycznie zgrabne, z poprawnoscia ortograficzna itd. itd. itd? cieszcie sie ze nie mamy mocy sprawczej, bo otwarta wojne ludziom niedbajacym o nic, oprocz temaciku co dwa tygodnie, wypowiedzielismy juz dawno temu, nawet przed "jak poznac samplarza"


RE: Nowy redaktor - C84S - 14.11.2023

To po co my mamy wybierać. Niech ta osoba która chce zostać redaktorem zgłosi swoją kandydaturę.


RE: Nowy redaktor - kot_kreskowy - 14.11.2023

Niech po prostu horsii dobierze sobie kogo uważa za słuszne i tyle.
Przecież wiadomo, że musi to być osoba ogarnięta a nie zwyrol uga-buga z maczugą w ręku.
Wiadomo z jaką maczugą😎


Ponadto,

(11.11.2023, 16:12)wwojtuss napisał(a): w sumie planowalismy wdrozyc trzeciego redaktora zeby podzielic redakcje na dzial naukowy, socjonaukowy i stricte spoleczny, forumowy, ale niestety Pudzilla sie wykruszyl i pozostalo to tylko planami, 

nic przecież nie stoi na przeszkodzie aby powyższy pomysł wdrożyć w życie.

Horsiak opowiedział się zarówno za Wojtusiem jak i Twilight Sparkle 
Więc...???

Do roboty😎


RE: Nowy redaktor - Yalasek - 14.11.2023

panie my z Sebą i tyle w temacie


RE: Nowy redaktor - Maniek - 14.11.2023

Przecież nikt nie powiedział, że to użytkownicy będą wybierać nowego redaktora. To jest po prostu luźny wątek w którym każdy może przedstawić swoją propozycję, ale w żadnym wypadku nie jest to jakaś ankieta wyborcza czy głosowanie. Redaktora czy też redaktorów do pomocy wybierze sobie sam redaktor naczelny, czyli podobnie jak to miało miejsce na samym początku przy tworzeniu tego projektu.


RE: Nowy redaktor - C84S - 14.11.2023

Yalasek nie ogarnęli by, my z innego świata przecież jesteśmy  Tongue Nie nadajemy na tych samych falach  Podobno kultowa


RE: Nowy redaktor - Yalasek - 14.11.2023

C84S  brachu oni mlode dusze jeszcze swiezaki, my sa jak dziadzia z taka lapa dziadzia widzial wiecej, dziadzia  w bluzeczce smigal juz w czasach jezusa


RE: Nowy redaktor - Lifeisbrutal - 14.11.2023

Yalasek na redaktora hahaha to by była dojebana propozycja fest dopiero by był  teatrzyk na okrągło xD