Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mixy benzo czy mają sens? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Benzodiazepiny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=51)
+--- Wątek: Mixy benzo czy mają sens? (/showthread.php?tid=3048)

Strony: 1 2 3 4


RE: Mixy benzo czy mają sens? - BrylancikowA - 02.12.2023

Według mnie nie ma sensu benzo miksowac


RE: Mixy benzo czy mają sens? - 300 SEKUND - 02.12.2023

horsii a Ty tak szczerze ile różnych benzo zmiksowałeś podczas jednego posiedzenia? Nie wmówisz mi, że nie miksowałeś hehe. Może podzielisz się spostrzeżeniami? Byłbym wdzięczny. [Obrazek: happy-birthday.gif]



RE: Mixy benzo czy mają sens? - wwojtuss - 02.12.2023

@"BrylancikowA" a moze poparlabys swoja opinie jakimikolwiek argumentami? kazdy mniej lub bardziej sie rozpisuje nt. pytania zawartego w temacie, a ty rzucasz pare slow na wiatr byleby sie doczlapac do darmowej trojki


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Lifeisbrutal - 02.12.2023

@"BrylancikowA" A tą zaginioną alpre od Kiszczaka to z czym podajesz? Sama alpra z niczym nie miksujesz chociażby piwo?


RE: Mixy benzo czy mają sens? - wwojtuss - 02.12.2023

Lifeisbrutal w poście rozpoczynajacym ten watek jest pytanie o mixowanie benzo z innym benzo, wiec tu akurat sie nie mozesz przyczepic do mońki ze pewnie wali browary do alpry, ale akurat ciezko mi bedzie uwierzyc, jak napisze ze nigdy nie zjadla klona z alpra badz rolek z czyms Podobno kultowa


RE: Mixy benzo czy mają sens? - horsii - 02.12.2023

300 SEKUND owszem, miksowałem. Ale zwykle dlatego że jednego nie miałem wystarczającej ilości żeby było "dobrze" (tolerka ogromna swoją drogą) więc drugie było dokładane do pieca. Podobno kultowa


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Beeniepatu - 02.12.2023

(02.12.2023, 09:02)BrylancikowA napisał(a): Według mnie nie ma sensu benzo miksowac

Poniewaz??? Jak nie chcesz wystawiac sie na zarzutu o nabijanie postow, to uzasadniaj dlaczego uwazasz tak, a nie inaczej. Z Twojego postu ja wiem na pewno, ze nie znasz sie na temacie. Nawet w celach terapeutycznych, intencjonalnie laczy sie pacjentom dwa typy benzo. Przedkladajac mozliwe korzysci nad ryzyka z tym zwiazane. Twoja opinia jest wiec bledna - miksowanie ma sens. Pytanie czy zawsze? Po co? I czy okreslonego celu jaki chcemy osiagnac, nie mozna osiagnac w bezpieczniejszy lub tez bardziej skuteczny sposob.


RE: Mixy benzo czy mają sens? - 300 SEKUND - 02.12.2023

Dziwne, ale zauważyłem, że w porównaniu do polskiego aptecznego relanium, ten dizzy w apaurin bądź bensendin od duchapvp (ta pvp duchu alfa, królowa książki o niej napisać godna) hehe teraz nie pamiętam działa inaczej. Nie wiem czy rekreacyjny przypadkiem nie jest bardziej. 20mg i jest gitara. To tak na marginesie. Ajajaj.


RE: Mixy benzo czy mają sens? - horsii - 02.12.2023

Wydaje ci się.


RE: Mixy benzo czy mają sens? - Twilight Sparkle - 02.12.2023

A próbowaliście mieszać wódę z wódą? To jest dopiero pizda xDDDD
No śmieszki śmieszkami ale jakoś nie bardzo widzę sens mieszania różnych benzo ale może się nie znam. Ktokolwiek robił jakieś poważniejsze badania na ten temat? Jak to wygląda w praktyce? Jestem ciekawa.