Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? (/showthread.php?tid=3062)

Strony: 1 2 3 4


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - myname - 25.01.2024

Też miałem po Hex i to często


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Bogdan Boner - 29.07.2024

Największe dziury w pamięci robiły mi nie żadne dziwne odczynniki a leki. Dlatego uważam że benzo ma chuj a nie zastosowanie w leczeniu łepetyny. Nie wiem jak masz kurwa padaczkę to może faktycznie coś leczy ale jak Ci smutno jak Ci źle i tak dalej benzo robi tylko gorzej. Nikomu nie życzę obudzenia się nagle w trakcie odpierdalania czegoś dziwnego. Czego czego na trzeźwo byś nigdy nie zrobił. I dowiadywania się potem od innych ludzi że było tego więcej i umierać ze wstydu za rzeczy których nawet nie pamiętasz.


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - daniel776 - 03.08.2024

hexen,3cmc i 4cmc koszmarnie wplywaja na moja pamiec,przy mmc tego efektu nie mam


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - kej9 - 03.08.2024

zolpidem, klonazepam, alpra i flualpra - z alko Podobno kultowa raz 3 dni lazilem i nic nie pamietam


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Martin - 03.08.2024

W pierwszym odruchu chciałem napisać ,że to jakieś głupie ciągi na chlorach i stimach ale pod wpływem komicznej przygody z dnia poprzedniego postawię jednak na niespodziewane łączenie bonzo w moim przypadku klonazepamu z wysokprocentowymi napojami alkocholowymi.


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - DGEloV - 07.08.2024

Po miexie z benzo i alkoholem mialem kilka przypadkow ze kilka godzin pozniej lub następnego dnia mialem calkowita utrate pamieci z wydarzen dnia poprzedniego Big Grin


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Lifeisbrutal - 11.08.2024

Benzo z alko to zło..


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Myga - 22.08.2024

Od stymulantów pogorszyła mi się pamięć krótkotrwała ale za to polepszyła pamięć długotrwałą nie wiem czy tak też będzie u ciebie ale u mnie tak to działa
Hehe po benzo to wiadomo że pamięć tracisz przecież nawet po kilka dni nie pamiętali agenci


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Kapitan - 22.08.2024

Po benzo


RE: Po jakich odczynnikach doświadczyliście problemów z pamięcią? - Lifeisbrutal - 23.08.2024

(22.08.2024, 19:18)Myga napisał(a): Od stymulantów pogorszyła mi się pamięć krótkotrwała ale za to polepszyła pamięć długotrwałą nie wiem czy tak też będzie u ciebie ale u mnie tak to działa
Hehe po benzo to wiadomo że pamięć tracisz przecież nawet po kilka dni nie pamiętali agenci

Agent specjalny xD benzo potrafi rozłożyć na części pierwsze z alko. A nawet i bez alko wystarczy odpowiednia dawka i taśma zerwana.