Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3382)

Strony: 1 2 3


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 17.07.2024

Wpadły ostatnio w moje rączki dwa vapeny ( zdjęcie poglądowe w dziale głównym escobara )

Na samym początku wiadomo trzeba podładować ( rozładowane są do zera) , ładują się w miarę szybko co jest na duży plus no i co jest ważne bateria trzyma długo.

Kwestia buchów i kopnięcia zależy od częstotliwości użytkownia i tego jak mocno się zaciągniemy.
  Vapeny sprawdzają się dobrze. Ja to raczej pale tak na sportowo, ale będąc ostatnio na mieście ujarałem tym 5 osób.

Każdy zadowolony z działania ze względu na wydajność. Kilka buchów i czuć chillout.

Vapeny raczej dają taką energetyczną faze niż zamułe. Jedyny minus to drapie w gardło ten pomarańczowy mam na myśli ( patrz dział główny esco) .

Vapen powinien starczyć na tydzień przy umiarkowanym paleniu , wiadomo im więcej inhalacji tym mniej zostaje tego liquidu. Co do zapachu nie czuć zioła, raczej ten aromat który jest przypisany do danego pena typu honey itp.

Polecam Escobar


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Powerpolish - 26.07.2024

Vapen pen wielkości zapalniczki, miałem dać opinie znajomego, ale jak dałem to mu popalić to zapytał za ile chce sprzedać i mówił że będzie palić w pracy, ogólnie wziął dwa machy i już poczul. W smaku czuć jakby paliło się Zioło,  znajomy powiedział to samo, jestem zdziwiony, faza po 3-4 buchach utrzymuje się około godziny,  pewnie po większej ilości buchow byłoby dłużej. Działanie tego pena mogę i smak to tak jakbyś palił normalnego blanta, jestem pozytywnie zaskoczony w dymie nie czuć nic, jego laska mówiła że czuję banany, ogólnie wygląda jak zwykla jednorazowka, nie trzeba nic przyciskac,  po prostu tylko ciągniesz.
Ja tam bananow zadnych nie czulem w smaku, ani zapachu.
Ocena 11/10, przewyższyło moje oczekiwania,  mega pozytywne zaskoczenie, ale dlugo sie nie nacieszylem. Big Grin 
[Obrazek: 20240726-132125.jpg]


[Obrazek: 20240726-132144.jpg]


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Benito - 08.08.2024

[Obrazek: 1000001081.jpg]
Naprawdę mały pen. Coś tam dopiszę jak szkostuję więcej i coś poczuję. Póki co parobuszkowy test smaku. Wypada mocno ziołowo, jak palone RSO 👍

Raczej indica, ew. lekka hybryda z jej przewagą, cięższa z lekka faza wyczuta po większej ilości buchów. Jest też wyczuwalny aromat cytrusów, dosyć mocno oddający się w otoczeniu.
Na duży + spory airflow jak na vape'y z THC 😄


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - Mariolka - 29.08.2024

Ile to ma % THC?
I ile trzeba z takiego ściągnąć buchów żeby było dobrze? 
Nie przepadam za THC ale ciekawa jestem jak kształtuje się moc tej zabaweczki


RE: Vape pen 88% THC 1g - Opinie o produkcie - daniel776 - 31.08.2024

dosłownie 2-3 machy i odczekaj z 15min bo jak pierdolnie to konkretnie Podobno kultowa

(29.08.2024, 00:45)Mariolka napisał(a): Ile to ma % THC?
I ile trzeba z takiego ściągnąć buchów żeby było dobrze? 
Nie przepadam za THC ale ciekawa jestem jak kształtuje się moc tej zabaweczki

masz napisane że 88% thc