Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Rc-Black.com (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=69)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com (/showthread.php?tid=3397)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - horsii - 21.02.2024

jebania sie z tym, że jak? tak ci sie rece trzesą, że są problemy z wsypaniem proszku do glikolu czy wódki? Podobno kultowa na takie objawy to zdecydowanie by ci pomogly benzodiazepiny.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Twilight Sparkle - 21.02.2024

A próbował pan to wsypywać rękami a nie przyrodzeniem? Zdecydowanie mniej wtedy jebania.


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Mef123 - 24.02.2024

horsii Czemu nikt miał by nie kupować pentedronu, jak na pewno się pojawi w przyszłych sezonach, jak i latach wszystkie stare smakosze powrócą, to jest tylko kwestia czasu.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Czeslawo - 24.02.2024

Lady Giwera  Ładny zestaw kibica, ale sezon jeszcze się nie zaczął ? Czy coś mnie omineło, jakieś sparinkgi ?  Wink


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Lady Giwera - 24.02.2024

Czeslawo Panie lepiej Wink . W każdym domu do którego w ciągu tygodnia wchodziliśmy zaczynała się potańcówka. Smile


RE: Mniej ważne kwestie, pytania do sklepu itp. - RC-Black.com - Szufelka - 25.02.2024

RcBlack Proponuje zalozenie Session, będzie wygodniej sie komunikowac


RE: RC-Black.com - Temat Główny - cicha_spoleczna_bandyterka - 25.02.2024

Dwunasty bardzo mądrze odpierdalasz. Obyś kiedyś dziecka nie zabił jadąc i topiac się w euforii dzbanie


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 25.02.2024

Nie fisiuje za kierownicą, a wbrew pozorom i co się słyszy o ludziach naćpanycy lepiej jeździ mi się po amph/trawie. To był mój pierwszy test mefedronu, ludzie z mojego środowiska nakierowali mnie tak, a nie inaczej. Po 3mmc zdarzyło mi się jechać autem, człowiek się dobrze czuł, zwiększone bodźce, było po prostu dobrze, a tutaj dostałem wiedzę, że speeduje nie wchodzi na oczy, możesz normalnie kierować. Żałuję, że nie zaczerpnąłem wiedzy od znajomych z forum, a od przecpanych łbów, którzy dzień zaczynają od krechy. Coz taki urok i nauczka na przyszłość. Niemniej jednak był to pierwszy test i gdy będę leciał na Tomorrowland w wakacje to biorę właśnie mefke. Mdma mnie mocno mulilo i zawsze duży bodyload, 5mapb już lepsze dla mnie od emki. Obecnie dla mnie najlepszy produkt, szkoda tylko że do ludzi ciężko wyjść po tym... Elektryczne ruchy, oczy, mielenie morda.


RE: RC-Black.com - Temat Główny - Diabeuu666 - 25.02.2024

Nie ważne co walisz czy tam pijesz bro czy wódę. Do auta się nie wsiada wtedy i chuj. 
Umrzesz jak nie.pojedziesz autem po towarze?
Masz pociąg, metro, autobus, taxi, nawet ten jebany rower ale nie do auta. Nie ma na to usprawiedliwienia. Możesz znać siebie, swoje możliwości, substancje a akurat tego dnia moze się coś stać, coś czego byś się nigdy nawet nie spodziewał i nie daj Boże wjedziesz w ludzie..zabijesz dziecko, matkę albo kogokolwiek.
Zastanów się czy warto?
Jedziesz, musisz to nie ćpam.
Chcę cpacy, muszę to nie jadę

Proste


RE: RC-Black.com - Temat Główny - dzwudziesty - 25.02.2024

Cos Ci się odkleiło czy jesteś kompletnym hipokryta? Mam przytoczyć Twoje opisy po alfach jak zapierdalales 200km/h przed nieistniejącymi helikopterami, a to i tak mało.

Diabeuu666 widzisz tym się różnimy, że Ty teraz zgrywasz wielce poukładanego, prawisz swoje gówno cpunskie morały, które nie mają kompletnie pokrycia z prawdą. Człowieku Ty nie spałeś z 7 dni i waliles po pół grama pvp na raz i robiłeś bajzel, a teraz jesteś figofago, rzygam na taki typ ludzi. Wracajac do tematu, ja dalej jestem przy swoich założeniach dla mnie nie ma nic lepszego jak wrócić w piątek z pracy spalić bucha czy zjeść dobrej krajowki i pojeździć autem z przyjemnym bicikiem, druga połówka czy jakimś ziomkiem. I dla sprostowania, nie fisiuje, nie jestem demonem prędkości, nie jestem typem, który daje po pizdzie, mam moja skromna corsine 1.0 z 03' i po prostu kocham się włóczyć autem.